Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. to norma. Widocznie masz jakiś spory pobód w trakcie podłaczania skoro iskrzy. A delikatnie to zawsze zaiskrzy. Nigdy mi się bez iskrzenia nie udało podlaczyć aku.
  2. Jakbym miał to bym pożyczył [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:24_________________________________________________Ewentualnie jak masz kable do rozruchu to prądu mogę pozyczyć
  3. Taaa ,zwłaszcza w "rządowo-propagandowej" telewizji TVN Dobra niech Ci będzie Twoje zdanie. Moje zdanie jest takie że jedne stacje jada po PISie a inne po PO i taka prawda. A TVN może jest i prorządowa bo w zarządach są odpowiedni ludzie postawieni a dlaczego TVP która powinna być TV obiektywną publiczną jest taka sama to też sobie odpowiedzmy POLSAT wcale lepszy nie jest wiec nie wiem skąd az taka nagonka na TVN Żeby było jasne z TVN żadnych powiązań nie mam ja tam zadnej TV nie wierze No własnie dlatego nie przypinałbym az takich zawieszek na konkretnych stacjach bo kazda troche kłamie troche powie prawdy jak się pomyli Tak czy inaczej koniec OT z mojej strony bo nie tego tyczy sie watek
  4. Taaa ,zwłaszcza w "rządowo-propagandowej" telewizji TVN Dobra niech Ci będzie Twoje zdanie. Moje zdanie jest takie że jedne stacje jada po PISie a inne po PO i taka prawda. A TVN może jest i prorządowa bo w zarządach są odpowiedni ludzie postawieni a dlaczego TVP która powinna być TV obiektywną publiczną jest taka sama to też sobie odpowiedzmy POLSAT wcale lepszy nie jest wiec nie wiem skąd az taka nagonka na TVN Żeby było jasne z TVN żadnych powiązań nie mam
  5. bo u Ciebie musiał się przyciąć pływak. Pytanie tylko co nawaliło u autora wątku ??? nie rozumiem o co z tymi pytajnikami chodzi
  6. Ja leje zawsze jakiś Depresator jak się ma na duże mrozy i nie interesuje mnie co Pan "nalewacz" mówi bo gadaja głupoty http://www.motofakty.pl/artykul/depresator.html
  7. bo u Ciebie musiał się przyciąć pływak. Pytanie tylko co nawaliło u autora wątku
  8. W kazdym miejscu znajdą się tacy co potrafia wszystko rozpiepszyć Wiec ta informacja jest dość rzetelna.
  9. Fajnie że działa ok ale na 32bit systemie nie wykorzystasz 8GB ramu. tak czy inaczej do kiedy Ci będzie wystarczało te nie całe 4GB które widzi to się baw
  10. Jak coś to ja mam drewniane. Pokaz jakie masz to może sie podmieni
  11. nie wiem jak w B6 dokłądnie ale podejrzewam że jak w B5 trzeba szukać w bagażniku pod wykładzina okrągłej zaślepki i pod nia jest czujnik. Wyjąć wyczyścić i sprawdzić czy ruszając nim zmienia się opór
  12. Można tez zrobic adaptację zegarów
  13. "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi." Albert Einstein.
  14. albo klapa regulacji
  15. już się zaczyna paranoja? Koledzy nie bierzmy teraz wszystkiego że to przez ACTA A serwery lubia padac wiec pisz do obsługi i będzie
  16. To nie guma tylko silikon
  17. Skoro na ori programie jest ok to znaczy że to wina softu. Kiedy ty robiłes ten soft? może trzeba by zareklamować
  18. cos w tym jest ale chyba nie wierzysz że w polsce kombinowanie zmalało od PRL. Nie liczył bym. Masz sporo racji ale sa tacy którym opłaci si robic takie przekrety. Jakby tak nie było to nie było by takich różnic w spalaniu i rozwalonych silników.
  19. z tymi lekami to dowaliłeś ostro To że lek jest zamiennikiem to znaczy że ma podobny sklad a nie że jest podróbka za którą moze być karane. Tak więc o oryginalności leków tu nie rozmawiajmy tylko że acta chroni patent czyli Patent - jest to prawo wyłącznego korzystania z wynalazku przez określony czas, w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze państwa lub regionu, na który patent jest udzielony. Patent udzielany jest przez Urząd Patentowy osobie fizycznej lub prawnej, która złoży wniosek o udzielenie patentu. Inaczej mówiąc patent daje pewnego rodzaju monopol. Patenty znane były już w średniowieczu i już wtedy ich idea było nadanie określonych praw wyłącznych w zamian za ujawnienie istoty rozwiązania. czyli jeżeli dobrze rozumiem pomysł danej firmy i tu z lekami chyba mam rację wiem co to jest patent i w pewnym stopniu masz rację Ale zamiennik w naszym rozumowaniu to jest lek który nie jest taki sam a jest podobny. Patent okresla np ile danej substancji czynnej jest w leku, jakie sa substancje pomocnicze itp. Wtedy inna firma może stworzyc lek który jest podobny ale nie taki sam. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeżeli jest wymyślona przez kogoś substancja czynna i jest objeta patentem wtedy na używanie tej substancji ma pozwolenie tylko firma posiadająca patent chyba że sprzeda prawa do korzystania z ich wynalazku. Wtedy jesteśmy zmuszeni płacić temu monopoliście za to co wymyślił. Ale to tak było i bez acta
  20. z tymi lekami to dowaliłeś ostro To że lek jest zamiennikiem to znaczy że ma podobny sklad a nie że jest podróbka za którą moze być karane. Tak więc o oryginalności leków tu nie rozmawiajmy
  21. Wrzuć na luz Kowiaczku Złość piekności szkodzi
  22. :no:a masz coś do informatyków? Tylko taki stereotyp jaki stereotyp?? Nie przypominam sobie żeby informatycy nosili koszule w krate ;( Przynajmniej ja nie nosze ale dupencje tak uwzaja ;D raz mialem cos na sobie w ten desen i studiujesz indormatyke?? bylo tez mi nie lezy do tego auta ... skore by trzeba bylo wywalic wiec sie bym zastanowil z 4 razy bo prostota jest najlepsza Obok siebie w autobusie stoją dwie osoby: Ona i On. Ona spojrzała, na niego, on na nią. - Informatyk - pomyślała studentka - Studentka - pomyślał bezdomny
  23. :no:a masz coś do informatyków? Tylko taki stereotyp jaki stereotyp?? Nie przypominam sobie żeby informatycy nosili koszule w krate ;( Przynajmniej ja nie nosze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.