Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AJM] Niebieski dym przy odpaleniu i nie równa praca
sprawdzić czy prąd przez nie popłynie :gwizdanie: a najlepiej to jeszcze sprawdzić jaki mają opór żeby byc pewnym że niema zwarcia. Koniecznie trzeba opisywac jak dokładnie to wykonac?
-
[ALL] Jazda na nie rozrobionym koncentracie g12
Na pewno nie zdrowe jest jeżdzenie w lato na nierozcieńczonym. Woda ma dużą pojemność cieplną płyn juz niekoniecznie. Tak czy inaczej skoro jest napisane na opakowaniu żeby rozcieńczac i w jakich ilościach to trzeba tak robić a nie udawac mądrzejszego od producenta Na zupkach chińskich masz informacje że koniecznie trzeba je rozpuścić? Nie kojarzę. Więc spróbuj się pozywić taka bezpośrednio z opakowania. Tak jak kilku kolegów poleciło: wyciąg troche tego płynu i rozcieńcz
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie liczyłbym że sie odkorkuje Pamietaj że wiekszość mysli jak Ty a miasto jak było tak będzie zawalone jak syberia śniegiem :polew: Temu miastu nie wróże poprawy :gwizdanie: Z tym jest jak z papierosami. Choćby kosztowało 20zł to zaoszczędza na tańszej wędlinie a do baku i tak wleją. Dlatego jedynymi którzy na tym wychodza są producenci ropy i państwa dzieki akcyzie
-
[ALL] Biopaliwo własnej produkcji
Może u was w lubelskim... Sąsiad ma taki bajer i stoi już 3 czy 4 rok nie używane... Porobił trochę i dał sobie siana. Do produkcji używał nasion rzepaku ozimego ale obecnie przy cenach oscylujących w granicach 2k zł za tonę jest to za ch*** nie opłacalne... Oj sie unoś sie Tak czy inaczej sam szukam jakiegoś tańszego źródła paliwka
-
Nimbus Grau Perl Effekt
co do koloru "mało smerfa w smerfie" to tak uważam że mało smerfowy ten kolor, ale ogólnie twierdzę że smerfy będą smerfastyczne mimo stwierdzenia: "gdybyś Ty tak felgi pomalował to... <i tu dużo ciekawych gróźb>" oj widzisz Twoja to tylko grozic umie, moja sie wziela i tarla szpachle wieczorami na aluskach :gwizdanie: :polew:
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
http://allegro.pl/wklad-lusterek-audi-a4-b5-fl-99-01asfer-grz-pla-we-i2062106891.html Ja na początku tajemniczo spomniałem o aukcji tego gościa. wczesniej była cena 42zł Ale ja sie zgłosze chyba jednak do kolegi wczesniej poleconego na AKP
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
oo ta informacja tez sie przyda Może jestem malo spostrzegawczy bo własnie w kształcie nie zauważyłem różnicy
-
[ALL B5] Czym się różnią wkłady lusterek przedlift i polift?
super wielkie dzieki za info Odezwę sie do niego
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Smerfnie to wysmerfowałeś
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
:polew:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Dobra bo brałem dwie biturbo z AFNa robisz?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to będzie jak najbardziej dobra decyzja. Co do tego co wlac to masz cały watek o tym
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
od kiedy szersza opona to większy komfort ?
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
jak masz fotki jakies z przeróbki to zapodaj :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie bo medik miałby satysfakcje że przechodzimy na jego motor :polew: A jak gaz to 1,8 lub 1,8T
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wszystkie stacje Bliska Droga Męczenników Majdanka 74 cena około 5,65zł - więc moim zdaniem Biogówno się nie opłaca. Na stacjach Niezrzeszonych przy ul Bursaki 6 i 17 masz zwykły ON po 5,69zł ahaaa. no to standard. to faktycznie sie nie opyla
-
Ceny paliwa marzec 2026
a wie ktos gdzie jest w Lublinie dostep do Biodiesela i w jakiej cenie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wjazd był free? niestety nie mogłem sie pojawic
-
[B5 ADP] Pytanie o alternator
i to gdzie kupiłes miało przedewszstkim znaczenie. Założe sie że to akumulator nie alternator. Moja ciotka tez raz kupiła w tesco założyła go i dwa dni później samochód nie odpalił już. Nie wiem jak teraz ale jej udało sie go oddac i odzyskała pieniądze. Jesli nie dawno kupiłes to spróbuj. Co do aternatora to sprawdzenie nie zaszkodzi ale stawiam na aku.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
a jak Cie koszty wyniosły ? Mam na myśli halogeny i HID do tego.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tez mam podobnie jak już wczesniej pisałem ale niestety jest jeden minus. Przy głebszym ustawieniu radia trzeba się nachylić żeby zobaczyc co jet na wyświetlaczu bo nie zawsze udaje sie na czuja zmienic :gwizdanie:
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Bomba to wyszło
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wycinałes dziure żeby dalej weszło bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe żaden kabel nie wystaje nie wiem jak pawelwor ale ja mam w tym samym miejscu. Za radiem wyciołem otwór żeby weszło głebiej i przykreciłem do pułki dwoma krutkimi blachowkretami
-
Ceny paliwa marzec 2026
Po przeczytaniu pierwszych słów pomyslałem że Twoja wypwiedź zabrzmi mniej więcej tak: