Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. sprawdzić czy prąd przez nie popłynie :gwizdanie: a najlepiej to jeszcze sprawdzić jaki mają opór żeby byc pewnym że niema zwarcia. Koniecznie trzeba opisywac jak dokładnie to wykonac?
  2. Na pewno nie zdrowe jest jeżdzenie w lato na nierozcieńczonym. Woda ma dużą pojemność cieplną płyn juz niekoniecznie. Tak czy inaczej skoro jest napisane na opakowaniu żeby rozcieńczac i w jakich ilościach to trzeba tak robić a nie udawac mądrzejszego od producenta Na zupkach chińskich masz informacje że koniecznie trzeba je rozpuścić? Nie kojarzę. Więc spróbuj się pozywić taka bezpośrednio z opakowania. Tak jak kilku kolegów poleciło: wyciąg troche tego płynu i rozcieńcz
  3. Nie liczyłbym że sie odkorkuje Pamietaj że wiekszość mysli jak Ty a miasto jak było tak będzie zawalone jak syberia śniegiem :polew: Temu miastu nie wróże poprawy :gwizdanie: Z tym jest jak z papierosami. Choćby kosztowało 20zł to zaoszczędza na tańszej wędlinie a do baku i tak wleją. Dlatego jedynymi którzy na tym wychodza są producenci ropy i państwa dzieki akcyzie
  4. Może u was w lubelskim... Sąsiad ma taki bajer i stoi już 3 czy 4 rok nie używane... Porobił trochę i dał sobie siana. Do produkcji używał nasion rzepaku ozimego ale obecnie przy cenach oscylujących w granicach 2k zł za tonę jest to za ch*** nie opłacalne... Oj sie unoś sie Tak czy inaczej sam szukam jakiegoś tańszego źródła paliwka
  5. co do koloru "mało smerfa w smerfie" to tak uważam że mało smerfowy ten kolor, ale ogólnie twierdzę że smerfy będą smerfastyczne mimo stwierdzenia: "gdybyś Ty tak felgi pomalował to... <i tu dużo ciekawych gróźb>" oj widzisz Twoja to tylko grozic umie, moja sie wziela i tarla szpachle wieczorami na aluskach :gwizdanie: :polew:
  6. http://allegro.pl/wklad-lusterek-audi-a4-b5-fl-99-01asfer-grz-pla-we-i2062106891.html Ja na początku tajemniczo spomniałem o aukcji tego gościa. wczesniej była cena 42zł Ale ja sie zgłosze chyba jednak do kolegi wczesniej poleconego na AKP
  7. oo ta informacja tez sie przyda Może jestem malo spostrzegawczy bo własnie w kształcie nie zauważyłem różnicy
  8. super wielkie dzieki za info Odezwę sie do niego
  9. Smerfnie to wysmerfowałeś
  10. Dobra bo brałem dwie biturbo z AFNa robisz?
  11. to będzie jak najbardziej dobra decyzja. Co do tego co wlac to masz cały watek o tym
  12. jak masz fotki jakies z przeróbki to zapodaj :gwizdanie:
  13. nie bo medik miałby satysfakcje że przechodzimy na jego motor :polew: A jak gaz to 1,8 lub 1,8T
  14. Wszystkie stacje Bliska Droga Męczenników Majdanka 74 cena około 5,65zł - więc moim zdaniem Biogówno się nie opłaca. Na stacjach Niezrzeszonych przy ul Bursaki 6 i 17 masz zwykły ON po 5,69zł ahaaa. no to standard. to faktycznie sie nie opyla
  15. a wie ktos gdzie jest w Lublinie dostep do Biodiesela i w jakiej cenie?
  16. wjazd był free? niestety nie mogłem sie pojawic
  17. i to gdzie kupiłes miało przedewszstkim znaczenie. Założe sie że to akumulator nie alternator. Moja ciotka tez raz kupiła w tesco założyła go i dwa dni później samochód nie odpalił już. Nie wiem jak teraz ale jej udało sie go oddac i odzyskała pieniądze. Jesli nie dawno kupiłes to spróbuj. Co do aternatora to sprawdzenie nie zaszkodzi ale stawiam na aku.
  18. a jak Cie koszty wyniosły ? Mam na myśli halogeny i HID do tego.
  19. tez mam podobnie jak już wczesniej pisałem ale niestety jest jeden minus. Przy głebszym ustawieniu radia trzeba się nachylić żeby zobaczyc co jet na wyświetlaczu bo nie zawsze udaje sie na czuja zmienic :gwizdanie:
  20. Bomba to wyszło
  21. wycinałes dziure żeby dalej weszło bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe żaden kabel nie wystaje nie wiem jak pawelwor ale ja mam w tym samym miejscu. Za radiem wyciołem otwór żeby weszło głebiej i przykreciłem do pułki dwoma krutkimi blachowkretami
  22. Po przeczytaniu pierwszych słów pomyslałem że Twoja wypwiedź zabrzmi mniej więcej tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.