Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spoty Puławskie
jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :polew: :polew: Powtórka z poprzedniego wojewódzkiego :polew: Nie wytrzymałem i prawie sie popłakałem ze śmiechu Oj Papuć Papuć
-
F1, Rajdy i Motorsport
:bicz3: :ranting1:
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Chyba się da ale nie wiem czy w tym przypadku
-
F1, Rajdy i Motorsport
własnie skad to info?
-
[ALL] Montaż radia- problem
Wg zdjęć wygląda że jest ok. Zrób tak. Zamień we wtyczce radia żółty i czerwony przewód. Tzn w ISO od nowego radia może miec inny układ i będzie głupiał. Choć powinno się uruchomić przy odpalonym samochodzie tak czy tak. Jak mozesz to zrób jeszcze foto wtyczki w samochodzie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
co do pastaldo to już Ci wyżej napisałem co myslę o Twoim wstawaniu turbo to dobrze że zrozumiałes rozumiałem dobrze zanim mi ten wywód walnąłes. z mojej strony EOT
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
co do pastaldo to już Ci wyżej napisałem co myslę o Twoim wstawaniu turbo
-
[ALL] Montaż radia- problem
To zrób zdjęcia. Jak masz to podłączone i oddzielnie wtyczki od samochodu i od radia. Wtedy to zobaczymy i powiemy co jak podłączyc..
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale Pastaldo mylisz sie bo mnie osobiscie irytowało by wstawanie turbo przy 2,2-2,3tys obrotów :gwizdanie: a tak sie też zdarzało z BRD Wiec jakie 2300? Jakby miało wstawać przy 1300 tez by mnie irytowało ale widze jedni pisza tak a inni inaczej Pastaldo wróc do tematu o ledach Jak wcisniesz pedał w podłoge jak byś robił logi na 3 biegu to przy ilu obrotach czujesz wyraźne ozywienie auta to jest to własnie wstawanie turbo nie ucz ojca dzieci robić. wiem co to wstawanie. Ale zauaz że to nie jest tak że do 2300 nic a później nagle burza. Przynajmniej w żadnym samochodzie tego nie zauważyłem ani na wykresach niema czegoś takiego. Wciskasz pedał w podłoge a moc i moment rośnie stopniowo do momentu kiedy osiąga wartość max. A ode mnie i ledów się odpie... bo widze masz sie za eksperta we wszystkim a nie koniecznie Ci zawsze wychodzi :doh1: jestem tego samego zdania
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Tak żebyś nie wyleciał to nie wiem Nie nauczam choć upranienia mam i na moich lekcjach na praktykach zawsze był spokój nawet jak u nauczyciela swojego byli okropni (widziałem gdy obserwowałem). Mozna iść siedzieć ale ja chyba takich bym utłukł. Chyba słabe nerwy mnie odpychaja od nauczania bo mógłbym zgnis w pace
-
Strefa Śmiechu
przedźwięki straszne :polew: audiofil by nie zaakceptował tego wykonania :polew: Leżę kwiczę :polew:
-
[ALL] Montaż radia- problem
Miernik w dłoń i wsprawdzic gdzie jest stałe +12V a gdzie pod przekręceniu kluczyka. Później sprawdzić na który przewód powinno radio dostać odpowiednie napięcia i porównać. W razie co pozmieniac w kostce i tyle. Nic nie spalisz najwyżej bezpiecznik wywali. Jak byc nawet podłaczył na owrót + z - to nie powinno sie nic stać jesli radio ma dobre zabezpieczenia.
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
ja najpierw zrobiłem jakims grubszym czyli coś koło 800 a później wodnym. Niema większego znaczenia jakim bo jak tam będa jakies rysy nawet to niema większego znaczenia bo tego nie widać.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale Pastaldo mylisz sie bo mnie osobiscie irytowało by wstawanie turbo przy 2,2-2,3tys obrotów :gwizdanie: a tak sie też zdarzało z BRD Wiec jakie 2300? Jakby miało wstawać przy 1300 tez by mnie irytowało ale widze jedni pisza tak a inni inaczej
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
Ja u siebie tez zdzierałem. Papier ścierny i jazda
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie przesadzajmy. Takie różnice maja znaczenie jak upalasz na torze i liczy sie kazda setna sekundy. Do cywilnej jazdy to juz tylko wydumane ale
-
[ALL B5] Światła dzienne
od phillipsów pastalda o 100% ładniejsze, pastaldo juz wiesz co musisz robić w tym roku Jakich moich philipsów? Moje koło philipsów nawet nie lezały :polew: U mnie jeździ jakies takie małe cos Ale mi wystarczy bo kupiłem za 30zł :polew:
-
Dwa ekrany do jednego komputera
w Windowsie jest to cieżkie do ogarnięcia jesli w ogóle możliwe. Linuxy maja coś takiego że może być wielu uzytkowników jednocześnie zalogoanych i sobie nie przeszkadzają. Wtedy przypisanie urządzeń do uzytkoników dało by rade ale w Windowsie raczej nie do ogarnięcia bynajmniej w takim stopniu żebyście oboje byli zadowoleni
-
[ALL B5] Światła dzienne
nawet nie głupio to wygląda w tej dokładce a lampy jak najbardziej ok
-
[ALL B5] Światła dzienne
Własnie. Dawaj foto na samochodzie albo filmik a co do podłączenia to wpiąleś si alternator tak jak mówiłem?
-
Strefa Śmiechu
http://www.kwejk.pl/obrazek/806828/kawa%C5%82.html[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________http://www.kwejk.pl/obrazek/805781/depresja,taty.html
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
ja VDO bez fisu diesel
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
Pozazdrościć. u mnienic na zegarach sie nie dzieje. a jakie macie zegary ci którym sie podświetla? tzn VDO czy Jager? u mnie w VDO tego bajeru brak
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
u mnie tez przebieg podświetla sie dopiero po właczeniu świateł. Pomysł z podświetleniem całości jak najbardziej ok
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
jak możesz i wyjmowałbyś licznik to zrób zdjecia jak to wygląda. Ja tez jutro może Ci wyśle jak ja to zrobiłem. Zmieniłem na diody zamiast żarówek bo na żarówkach to tak troche żółtawo to wyglądało.