Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Światła dzienne
no no w kratce spoko a na samochód nie zakładałes jeszcze? Dobrze pamiętam że miałem Ci coś tam powiedziec jak podłaczyc?
-
[ALL B5] Światła dzienne
to pokaż
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Otwierasz usługi polerskie?
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Tylko czemu na tym forum jest coś takiego że się na siłę umoralnia i nawraca? Kolega zapytał o coś innego. O koszty a nie bezpieczeństwo. Skoro się na to zdecydował więc chyba jest świadomy że nie może tego zrobic partacz bo sie może chłopak zabić. Z resztą mam dziwne wrażenie że jest do zrobienia i pójdzie w świat do nieświadomego przyszłego własciciela. A tak w ogóle tyle osób tak gani tego typu naprawy (zgadzam sie są ryzykowne) a załoze się że tu na forum ze 20% fumfel nówek nie śmiganych i nigdy nie widzących stłuczki jeździ po gorszych przygodach Ale nikt się nie przyzna że ma wydmuszkę z potem idzie dalej do klubu i jeździ jako rarytas Pozdro i EOT
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wiemy od kogo pozyczać
-
Spoty Puławskie
w niedziele na serducho do nas
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i dokupić przyczepke żeby wozić ze soba generator taki przynajmniej z 5kW
-
[ALL B5] Światła dzienne
Ja zrobiłem dzienne a raczej ich sterowanie na jenym przekaźniku rozłącznym ale opisac moge jutro bo dziś nie bardzo z czasem stoje
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
No tak, właśnie o takiej postawie jak Twoja Ty nie bardzo widzisz sens na takie kroki ... i większość społeczeństwa nie widzi szans i nic nie robi, tu akurat powtórze się tatuś sam sobie strzelił w kolano i "zgłosił" swoje zachowanie co prawda nikt ze społeczeństwa na to zgłoszenie nie zareagował bo materiał został wyłuskany z sieci przez cześć społeczeństwa która robi to za pieniądze czyli wszelkiego rodzaju służby mundurowe i odpowiednie do tego struktury tych służb .. natomiast najlepiej jest siedzieć na tyłku i mieć przekonanie "na pewno już ktoś zgłosił to patologiczne zachowanie naszych sąsiadów i ich 8 letniego syna który ciągnie browara pod śmietnikiem i jara szlugi w piwnicy" ... to tak samo jak z tymi SMSami w patykiem pisanych programach ogólnorozrywkowych w naszej telewizji ... po co wysyłać SMSa na faworytów, pewnie ludzie właśnie tak myślą więc ja wyśle na tego który jest z góry przegrany pewnei mu pomogę (no i ten który miał być, zresztą słusznie, faworytem, przegrywa) .... jest korek pojadę objazdem na pewno nikt się nie domyśli aby tamtędy jechać ... no i godzina wyjęta z życiorysu na stanie w korku na "objeździe" .... Zamiast liczyć, że ktoś zrobi coś za nas, lepiej zrobić to samemu .... o takiej postawie mówiłem. Widać, się nie zrozumielismy bo Ty dale sensu nie widzisz - to akceptuj tą patologię która prawde mówiąc dotyczy także Ciebie bo prawdopodobnie Twój dzieciak ma właśnie dzieci "takich dresów" jako rówieśników i przykład do naśladowania. I nie uwierzę w gadki w stylu "znam swoje dziecko, wiem jakie jest i czego nigdy by nie zrobiło" bo sam (jak i 99% moich kolegów) w dzieciństwie oszukiwało rodziców i jarało te szlugi, piło te wina czy piwska itd .... nie każdemu się udało "racjonalnie z tego wyjść" - mieliśmy (zresztą jak każdy na tym forum za młodu) do tego fajne okazje bo każdy "dorosły" miał nas w pupie i totalna samowolka na osiedlu. [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:54_________________________________________________btw: ciekawa sprawa z cenzurą na tym forum, pierwszy raz forum zrobiło ze mnie kogoś tak zniewieściałego - na codzień nie mówię "pupie" lecz uzywam odpowiednika tego słowa z D na początku ... tak tez napisałem he Nie zrozumieliśmy się po pierwsze nie powiedziałem że jestem za takim postępoaniem. Jeśli widze że coś sie dzieje nie dobrego i moge pomóc to jak najbardziej to robie ale nie zamierzam tez uszczęśliwiac i naprawiac całego świata b się nie da. Jak słusznie zauwazyłem ja tez komentuje co mnie denerwuje i to jest nasza taka ludzka własciwość. po drugie nie mam jeszcze dzieci więc nie tyczą się mnie te zarzuty poruszone przez Ciebie Jak wspomniałem wczesniej nie akceptuje takiego zachowania i widze problem tylko jak tez wspominałem całego świata nie naprawię.
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
z turbina wszystko jest ok.po poprostu za pozno gaz nacisnal i wydaje sie ze nie napompowala dolu...u niego tnie w calym zakresie,turbo slabo pompuje?co za brednie.ta przeplywka z tego golfa to jakie oznaczenie silnika,czy ona na 100% dobra? ewentulanie moze jeszcze jest jakies zwarcie w instalacji przeplywki O kolega już wie co zepsute Na pewno wszystkie trzy przepływki są walnięte. a Ty alfa i omega bo kumpel tak miał ? :doh1: jak nie umiesz czytac logów to przynajmniej nie czepiaj się wypowiedzi innych.
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
jedyne co to żeby włożyć coś w uchwyt do napojów trzeba podnosić podłokietnik. Masakra Milion razy lepiej jak się ma uchwyt nad radiem
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Tak czytam posty (trochę mi to zajęło bo są długie) kolegi wujek_kamil i niestety ale ma on .... chociaż w tym ostatnim co napisał, rację - robimy aferę jak ktoś coś ujawni, takie rzeczy dzieją się w każdym mieście i co gorsza na pewno jedną taką patologiczną rodzinę na każdym osiedlu by się znalazło bez większego wysiłku szukania. Reakcja na fakty podane na tacy będąca w większości przypadków tylko oburzeniem i słownym wyrażeniem swojego braku aprobaty dla takich patologicznych bądź co bądź zachowań jak to z filmu powyżej, jest już sama w sobie totalną społeczną znieczulicą. Takie sytuacje i zachowania powinno się gasić w zarodku i przyjąć bardziej aktywną postawę w społeczeństwie a nie tylko biernie komentować suche fakty które ktoś (w tym przypadku akurat mało inteligentny tatuś strzelił sobie sam w kolano) nagłośnił. Tylko o jakiej aktywnej postawie mówisz? Nie bardzo widze szans na takie kroki. Zawsze było tak że jak można się wypowiedzieć to wszyscy sie silą i komentują a jak trzeba cos zrobic to nikogo nie ma. Nie mówie tu tylko o tej sytuacji ale całym ogóle naszego społeczeństwa i różnych spraw.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
AFN jeździ na wszystkim Wiem ale ja szukam dla siebie tańszej alternatywy ON. Zdradź co i gdzie tankujesz na pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:gwizdanie: :gwizdanie: a co na nafcie jak samolot ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oj papuc nie znasz sie na żartach Poza tym cena marketowa piwa to około 2-2,50zł więc jakby paliwko kosztowało od 4-5zł tez bys sie cieszył
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Patent ze schowkiem świetny Ale te LEDY na tym białym panelu troche daja po oczach. Ja bym nawiercił tam 2 otworki 5mmm średnicy i włozył zwykłe diody. Odpowiednio rezystor dobrał żeby nie świeciło za jasno i było by super
-
[ALL B5] Różnice amortyzatorów quattro vs ośka
przód jest taki sam w Q i FWD
-
[ALL] Bezinwazyjne podłączenie do instalacji samochodowej
też nie polecam takiej prowizorki. Jak sie nie chce ciąć kabli w samochodzie a potrzebny jest tylko prąd a nie "sygnały" to lepiej wpiąc się jakims oddzielnym przewodem przy akumulatorze lub w listwe zasilającą przy nogach kierowcy gdy np potrzeba by znikało napięcie po wyjęciu kluczyka.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie wiem jakie Ty piwo pijesz ale moje za 0,5 kosztuje ponad 3 zeta więc ponad 6 zeta za litr paliwa nam życzysz? Ty CH#JU :decayed: :polew: Ja takie z biedronki po 3zł za litr
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Pogratulować przekonań i zainteresowań Niestety jak to mówią głupich nie sieja tylko sami się rodzą. Wątek o tych testach miał jeden cel, wyeliminowania ze społeczeństwa takiej patologi jak na tym filmie. Co do nauki dziecka sportów walki jestem za bo sporty walki sa jak najbardziej świetnym sportem tylko motywacja do tego musi być odpowiednia. Wielu ludzi walczących jest lepszymi ludźmi od księzy i tego sie podwazyć nie da ale jak sie uczy dziecko na ulicznego zabijake to proszę Cię nie mówmy że dziecko na tym skorzysta. Albo ktoś mu rozpieprzy głowę na takiej ustawce i pójdzie do piachu albo jak będzie lepszy to komus innemu to zrobi i pójdzie za kraty. Sory ale jakbym dziecku miał taka przyszłość zgotowac to wolałbym żeby się nigdy nie urodził. Obserwowałem Twój wątek o tym psie i nie przypominam sobie żeby ktoś Cię nazwał pojebanym ale może skleroza sie rozwija. A z tymi trzema wypowiedziami które podałes po mylśnikach to niestety ale mam podobne zdanie. Choćby dlatego że wypowiedział się tu niewielki procent userów tego forum. Założe sie że na forum też mamy tu takich zabijaków ale świata nie zmienisz sam tylko musza chcieć wszyscy. Stąd Ci "sąsiedzi"
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
Też myslałem o słabym podciśnieniu dlatego wspomniałem na początku żeby sprawdził wężyki. Wydaje mi sie że jakby miał pompę vacum kiepska to i hamulce były by gorsze (twardsze).
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty możesz się czuć rozgrzeszony [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:11_________________________________________________Wszystkiego Najlepszego w nowym 2012 roku Co by Pb i ON była w cenie piwa
-
[ALL B5] Światła dzienne
trzeba by zrobic sobie wzornik i nabijać na ciepło takie oznaczenie tak jak sie byki w USA znakuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i tej wersji się trzymajmy
-
[ALL B5] Światła dzienne
Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom tak samo jak jeżdżąc na HIDach czyli? ty - "darujecie ?" oni