Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Oj kowiaczek. Może nie mamy gustu wg Ciebie, Armiego i wielu innych ale nam się podoba. Wystarczy taki argument? Samochód ma się podobać i służyć mnie a nie gawiedzi go podziwiającej Tyle w temacie gustów i guścików
  2. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    30km od domu, czyli w puławach, na wylocie w str LU nie wiedziałem. Myślałem że gdzies w deblinie bo kiedyś cos było tak na forum muwione, To musze go odwiedzić bo mi sie zbliżają wymiany olejów i filtrów. Masz dokładny adres byłbym wdzięczny
  3. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    gdzie on teraz ma te siedzibe IC?
  4. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    EEj wie ktoś co sie dzieje z Puertossem? Jakos nic sie nie udziela od kiedy sie tam w wasze strony sprowadził
  5. 6 osób juz kupiło :polew: to jest najlepsze. Reklama dźwignią handlu ach Ci szarlatani :gwizdanie: W pociągu jadą garbaty i niewidomy. Garbaty był złośliwy i chciał dociąć niewidomemu mówiąc na głos, niby do siebie: - O, jakie piękne widoki za oknem. Jaka wspaniała natura, zieleń drzew, błękit nieba... Na to wkurzony niewidomy, nachylając się do garbatego i przyjaźnie klepiąc go po garbie: - A kolega z tym plecakiem to też w góry?
  6. ostatnio zamawialiśmy i oświadczenie nie starcza ,musi być piec oraz zbiornik bo trafiłes na służbiste
  7. :shocked: dobry kolo jego podwyzki nie dotycza a nawet może zarobic na oszczędnościach Ja bym musiał kupić prawie 1000l i zastanawiałem sie czy nie robic takich zapasów ale ropa jak długo lezy tym bardziej w niskich temp to parafina sie wytrąca i kupa szlamu sie robi a nie nadążył by człowiek zmieniac filtra
  8. Dzięki Rafal_ a co do sprawdzenia tych gajgerków nikt nic nie wie?
  9. no nie pamiętasz jak Kowi w zeszłą zime wyciągał parcha Q z rowu bo zawisł jak chciał przyszaleć
  10. siema pewnie boczkiem boczkiem i w rów Tak jak niektórzy szkoleni na torze w niedziele :polew:
  11. a przy wyłaczonym ESP? kto jeździ bokiem z włączonym ESP
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a jakie w ogóle sa objawy?
  13. a jak cenowo?
  14. jakos wytrzymamy
  15. i koniecznie na samochodzie widok centralnie z przodu
  16. taki urok audi Nie lepiej kupic ten adapter za pare groszy niż dac 200zł elektrykowi ?
  17. bo to chodliwy towar
  18. w kazdym wulkanizacyjnym za 20-30zł Ci to zrobią. Ja tez tak miałem że po tygodniu dopiero schodziło zauważalnie dla oka. Jakiś miły przechodzień załatwił mi jakąś igła 2 opony. Z jednej znikało powietrze w ciągu nocy a z drugiej w ciągu tygodnia. Jest jeszcze opcja że uszkodziłs ie wentylek i popuszcza :gwizdanie:
  19. powinny się ścierać równo. Wyczyść i nasmaruj prowadnice te co siedza w jażmie. One jak sa zapieczone to tnie nie równo klocki i może sie przegrzewać. Ale jak masz klocek wywalony prawie do 0 to wymień a to się zmienia dwa na raz
  20. Pastaldo poleciał po garnki :polew: :polew: patrzcie go zapamiętał mój tekst
  21. a plecionka ok? Choć nie wiem czy ma az takie znaczenie w benzynce. A jak jest dwumas to w jakims przedziale obrotów sie też może odzywać ale jak wsześniej nie wiem jak w Pb
  22. rok młodsza d#pa od nas a co do paru dni... to nie wiem czy on się w Betlejem nie narodził a pierdzieli coś o Puławach a nie wróć... paru godzin mu pewno zabraknie to godziny 0.00 :shocked: myślałem że Armi starsza d*pa od nas :gwizdanie: A to faktycznie puławy juz były
  23. eee tam małolat jeszcze jeszcze parę dni... ile dni ? A pozatym ile Armi ma wiosenek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.