Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
a to duze ledowe coś to niby co to jest ??
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
oj Kowi :doh1:
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
Albo zablokowanej klapy sterującej obiegiem zewnetrzny/ewnętrzny
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no wiesz tu pewnie watek o olejach jest większy niż całe tamto forum :polew:
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
No i mamy odpowiedź
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
a w samochodzie jest sucho? Bo jak dywaniki albo ykładzina będzie mokra to też będa takie efekty
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
faktycznie na zdjęciach wygląda nie ciekawie i raczej nie wyjdzie to będzie chyba najlepsze rozwiązanie.
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
To te ? http://allegro.pl/seat-ibiza-93-99-halogeny-p-l-tanio-i1974849984.html Używka ale cena znośna [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:05_________________________________________________Lub? http://allegro.pl/seat-ibiza-cordoba-toledo-halogen-halogeny-i1985112916.html- [ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
a dużo brakuje? zrób foto przystawiając ten uchyt do schowka. . Wewnatrz schowek ma 9,4 cm. Uchwyt po zewnątrz ma 9,9 cm. We wcześniejszych postach była mowa, że uchwyt wchodzi w schowek, a tu lipa no i nie wiem, co dalej. Zdjęcia nie mogę wrzucić na forum, cały czas wyskakuje błąd Postaram się później na innym portalu zamieścić. 5 mm to nie problem Trzeba by się pobawic i wyrezać żeby weszło. Troche zeszlifować z uchwytu a troche ze schowka i gra Postaraj sie wrzucić te foto. Może jest za duże i jest ograniczenie.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A jak Ty mlody Jakubie (13 lat) dorobiles sie "wladcy postow" skoro nie wiesz jak sobie odpowiedziec na to pytanie... I zeby ci pomoc... http://www.castrol.com/castrol/genericarticle.do?categoryId=82916982&contentId=7033156 http://eksploatacja-auta.wieszjak.pl/oleje/281162,Czy-olej-ma-termin-waznosci-Jak-dlugo-mozna-przechowywac-otwarty-olej-bez-utraty-jego-wlasciwosci.html http://www.filterki24.pl/olej-silnikowy-a-termin-waznosci/ I tak dalej... Google, wpisujesz: Termin ważności oleju... i juz wszystko wiesz. :> ps. Chcesz mieszac te oleje? Trolowalem troche i naczaskalem postow. Dzieki za pomoc z googlami Olejow nie chce mieszac. Dla mnie to profanacja. x-cess dla znajomego x-clean dla mnie bo niestety dalem raz komus wymienic olej i niedokrecil pokryweczki od filtra, przez co poszlo w asfalt z pol litra a teraz daleka traska mnie czeka i chce miec zapasik w razie czego [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 01:17_________________________________________________ na oleje nie ma daty waznosci tylko data rozlewu olej jak najbardziej ok jesli z pewnego zrodla Raczej zrodelko ok kupuje od nich od kilku lat. W angli ciezej trafic na podrobke niz w polsce Dostalem od nich w paczce tez tester, i jakies bajery do sprawdzania stanu zuzycia plynow, paski lakmusowe tez :> A testerek wyglada tak: Co sadzicie o takim testerku? Kolorek oleju u mnie jest "Good". Na chusteczce bynajmniej zostawia taka barwe i wsiaka momentalnie. Jak sprawdzilem kolezance olej w clio 1.5dci to olej byl jak "overdue" - konsystencji smoly, prawie wogole nie chcial wsiakac w chusteczke, tylko taki glut zostal. Masakra - a ona odpicowana jak na balety. Mowie jej jak mozesz sie tak stroic gdy twoje auto jezdzi na czyms takim hahahahahahahahahahhahahahah z naszą Danu takiego problemu by nie było ale doskonale pokazałeś punkt widzenia większości kobiet. :polew: Samochód ma byc "ładny i czerwony" i nic innego sie nie liczy- [ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
wiem dlatego powiedziałem kto uzyskał oszczędność. Wiem że niewiele ale zawsze coś ale jak tez mówie nie ma co popadac w wir LED ze względu na oszczędności paliwa- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Chyba że gdzies by uzyke dostał od tej ibizy- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
sporo- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Wygląda spoko ale jak cena? Pozatym fajniej by wyglądało jakby to szkło było takie poddymione albo cienkie jak te w BMW- [ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
co do tej oszczędności paliwa. Mam znajomego gość 60latek na karku z przeszłością zawodowego kierowcy. Ma teraz jakąś terenową Hondę. I stwirdził że po założeniu LEDów jako dzienne spadło mu spalanie prawie pół litry (Pb/LPG). A wierze mu ze względu na to że różnymi samochodami potrafił zejść do takich niskich spalań o jakich mi się nigdy nie śniło. Dlatego coś w tym może byc ale nie popadał bym w hura optymizm.- [ALL] Pochłaniacz wilgoci
te kanały tez warto sprawdzić.- [ALL] Pochłaniacz wilgoci
I jesli nie było dokładnie wysuszone to teraz się mści. Postaraj sie jak masz możliwość wstawic do ciepłego garażu i wysuszyć bo żaden pochłaniacz Ci na to raczej nie pomoże.- [ALL] Pochłaniacz wilgoci
A dywaniki i wykładzina suche? Bo jak będzie wilgoć to będzie parowac i osadzac się na szybach- [ALL] Pochłaniacz wilgoci
a do tego mieć jeszcze świeży filtr pyłkowy- [ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
to będzie dobry trop. Wymienić filtr przeciw pyłkowy i powinno się napraić- [ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
a dużo brakuje? zrób foto przystawiając ten uchyt do schowka.- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
tylko jakies mocowanie trzeba by chyba rezac bo troche za cieżkie żeby do kratki przykręcić.- Jak przebić umyć wyczyścić zakleić uszczelnić intercooler
a masz foto tego uszkodzenia które zaklejałes?- [ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
a kto tu mówi o psuciu polifta? Przecierz ta zmiana to zmiana przedlifta na taki efekt jaki jest w polifcie - Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)