Treść opublikowana przez pastaldo
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Grosjean żółtodziób
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu. zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki... hmm tego nie doczytałem No kwestia przemyslenia
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Sprawdzone chcesz to ci je wyśle Może i by je wpasował ale przy zderzaku już jest przerabiania... a pozatym ten "łuk" jest troche inny, a tak pozatym to halo są fajne. tzn masz je? ciekaw jestem jakby to wygladało przy zderzaku. Miałbys możliwość przystawić tego i zrobic jakies foto?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
nie zauważyłem że nie dodałem linka http://allegro.pl/bmw-5-e39-96-00-halogen-halogeny-gladkie-l-p-kpl-i1926454141.html
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
a tu jeszcze coś znalazłem tylko ciekawe jak wymiary bo nie drogie
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
I to główne przesłanie kiboli. Nie mówie kibiców żeby było jasne. Całe to pseudokibicowskie ścierwo powinno sie wytłuc jak Hitler żydów. Wtedy normalni kibice mogli by spokojnie pójść na mecz i kibicowac swojej druzynie a nie większość nie pójdzie bo się boi że czymś ciężkim od takiego zjeba dostanie w głowe. Założe się że i przychodziły by całe rodziny gdyby tylko warunki do tego były. A tu tatuś popaprany psychol i "dresik" uczy swoje dziecko tego do czego sam doszedł w życiu. Żenada dosłownie. A temu dziecku trzeba tylko współczuć że ma takiego pojebanego ojca i tego jaką krzywde mu robi
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Niewiem dlaczego się różniły ale znam ich wymiary benzyna 24cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 50zł szt) diesel 17 cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 150zł szt) na wysokość by pasowały ale szerokość trochę przeraża zwłaszcza wersji benzynowej (kratka ma okolo 36cm a halogen ma 24cm) ten z diesla by się bardziej wpasował ale w tym wypadku cena powala... cena cena ale zauwaz że jeżeli założysz ten większy to zasłaniasz prawie całą kratkę i dolot powietrza do IC. Ktoś kto ma FMIC mógłby i zasłonic całe kratki a my musimy brac poprawke na to. Fakt większy halo ładniej by się wkomponował ale ten mniejszy mysle też by nie był zły. Zaraziłes mnie troche tym tematem wiec przemyśle czy u siebie tez nie wyrezac halo bo u mnie w starych lampach Valeo nie mam halo
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Bierz tego: Varta Blue Dynamic 80Ah/740A - 390 zł, Kompromis miedzy cena a wydajnością.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kto Cię tak okłamał że to syntetyk?
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
AVG to bliźniak AFN, żadnej klapy gaszącej tam nie ma..... Sprawdź poduszki pod silnikiem, na 99% to ich wina choć może i dwumas się odzywać powoli. Jaki masz realny przebieg? Silniki na zwykłej pompie rotacyjnej nigdy nie będą się tak zachowywać jak na pompowtryskach. o ja cie. Nie wiem jak ja tam zobaczyłem AVF zamiast AVG. Sory mój bład. To faktycznie pewnie będą poduszki
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
jest przy EGR. Przy gaszeniu jeden z siłowników powinien zostać zassany.
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
klapa bardziej przy gaszeniu ale sprawdzic można.
-
[B5 AVG] Rzuca silnikiem jak odpalam i gasze-poduszki?
stało sie to nagle czy narastało? obstawiam klapę gaszącą
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja od nich 2 razy zamawiałem i za żadnym razem nie było problemu. Może masz pecha.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niestety nie będzie mnie w Lublinie
-
[B5 AFN] Olej w wężu co wchodzi do intercoolera co przyczyna ?
to normalne nie przejmuj się jesli to sa faktycznie tylko ślady.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Rozumiem że tym się trudnisz a ja jestem raczej samoukiem hobbystą jesli chodzi o mechanike ale: 1. nie zawsze zauważysz po zmianie oleju. Jesli silnik jest np po remoncie nie zauażysz na pewno różnicy 2. jaki sposób? 3. nie każdy ma nawet zegar z temp oleju 4. po barwie? a mi się wydaje że poprostu kazdy chwali swoje i do czego jest przyzwyczajony. Nie mówie że Motul jest zły bo nawet nie używałem go nigdy ale nie bardzo widze sens wychwalania go jak na tym forum. Jak będę skorzystam z zaproszenia
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to niezły wynik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a jak zwykły śmiertelnik ma sprawdzić który olej jest najlepszy dla jego silnika? Ty siadasz przy piwie i gadasz z samochodem na jakim najlepiej mu się jeździ? Na co miałby zwrócić uwage kolega żeby wysnuc jakiekolwiek wnioski na temat który lepszy a który gorszy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wpływ forum i tego watku :polew: tu dowód
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
a faktycznie ty masz polifta wiec powinno być ok nie spojrzałem na rocznik
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jak coś to bierz te pierwsze. Pytanie tylko czy polaryzacja będzie ok. Ja wlutowałem na pałe w lampke w kazda te małą po 4 szt zwykłych diod z opornikami i świeci bardzo jasno.
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
że kto ? psy, policja i inne tego typu okreslenia
-
[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose
normalnie poleciłbym Ci jakies 16,5cm PB albo Hertz ale nie wiem jak jest z Bose.