Treść opublikowana przez pastaldo
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
nie no troche za wysoko świecą te moje, praktycznie wyżej jak mijania, porównywałem też na ścianie z fabrycznymi halo w ojca astrze i jest sporo wyżej, może jutro spróbuje wyregulować jak będzie w miarę pogoda. A wie ktoś może co zrobić aby halo nie gasły po włączeniu długich?? poprzez przekaźnik podłaczyć do długich ale pytanie po co? daj diode prostownicza kosztuje kilka groszy po co? francuzy tak maja fabrycznie na przyklad. ja jak u siebie jepne trixenonem to pomidory na poboczu dojrzewaja to powinieneś brac dopłaty dla sadowników :polew:
-
[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose
aleś pomógł :polew: bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat ok luz ale mogłes chociarz napisac w który dział zajrzeć a nie Mnie tez czasem wnerwia jak ludzie ida na łatwizne ale jak wstawiają tez nie lubie EOT
-
[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose
aleś pomógł :polew:
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
nie no troche za wysoko świecą te moje, praktycznie wyżej jak mijania, porównywałem też na ścianie z fabrycznymi halo w ojca astrze i jest sporo wyżej, może jutro spróbuje wyregulować jak będzie w miarę pogoda. A wie ktoś może co zrobić aby halo nie gasły po włączeniu długich?? poprzez przekaźnik podłaczyć do długich ale pytanie po co?
-
Strefa Śmiechu
Według Ciebie śmieszne jest to że złapali kłusowników? Nie zdajesz sobie sprawy jak poważny to jest problem... kolego - jest to norma w każdej wsi. po prostu nie jest to temat na miarę http://wiadomosci.onet.pl - nawet regionalnych. pozatym jesli się to przedstawia w sposób jakby to była sensacyjna akcja policji Od dana wiadomo że nasza policja nadaje się do wypisywania mandatów za złe parkowanie i prędkość a jak coś komus ukradna tak jak ja miałem włam do samochodu i ukradli mi radio a policjant mi mówi ze oni i tak nic nie moga zrobic bo oni nie sa z CSI żeby nie było OT Jeden żołnierz mówi do drugiego: - Chodź, porobimy sobie jaja z dowódcy jednostki. Na to drugi : - Wiesz co? Ja pier**lę, już porobiliśmy sobie jaja z dziekana.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ciekawe czemu w wersjach silnikowych rózniły się halo
-
Spoty Puławskie
To zależy czy na golfa też trza było zakładać worek czy nie :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Puławskie
ilo workowy egzemplarz ta panna ?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
hmmm to żeby sobie dorobic w przedlifcie trzeba by kabelek pociagnąc z kokpitu do lampki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tomek, no to jedz do serwisu ASO Audi, i popros zeby zalali ci Motul. Moze gdzies sie to uda. Ale ja na poczatku tez jezdzial do ASO tu gdzie mieszkam. I zawsze byla odpowiedz ze leje tylko oleje wlasne a nie powierzone. Bylo to pare lat temu moze cos sie zmienilo. Tego nie wiem. Gdyz ASO omijam duzym zakretem... :gwizdanie: Tak ok ale mogą mieć u siebie w serwisie kilka rodzajów oleju jak sie trafią marudni co chca inny. A że Motula nie mają to jestem pewny
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Super dzięks. Tzn rozumiem że cały czas jak świeci podświetlenie na kokpicie i podświetlenie zegarów
-
Spoty Puławskie
ktos jej kiedys powiedział że VW, Audi, Skoda i Seat to jeden koncern a ona opatrznie zrozumiała
-
Spoty Puławskie
pod c**j to jeża nie starego żołnieża
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Podejrzewam że Ci co kupili w salonie w PL i serwisuja tez jeżdza wszyscy na castrolu jesli nie zażyczyli sobie wyraźnie innego oleju
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
http://allegro.pl/vw-golf-iii-vento-halogen-halogeny-lewy-prawy-kpl-i1960908048.html te nie sa kształtu jak Twoje a ciut mniejsze? nie wim jak wyglądaja w rzeczywistości i jaki maja rzeczywisty rozmiar dlatego "chybam"
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ja mam dość czerwono na kokpicie więc "laserów" nie wzmacniam :gwizdanie: a może ktoś pokazac jakies foto jak to wygląda jak świeci ? I czy świeci cały czas czy tylko w jakichs wyznaczonych momentach?
-
Kupujemy radio...jakie?
W razie potrzby tu masz kolego specyfikację http://www.clarion.com/pl/pl/products/2008/audio/source_unit/1din/DXZ588RUSB/pl-pl-product-pf_1172390385408.html
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
albo z BMW http://allegro.pl/halogen-prawy-bmw-7-e38-94-benzyna-nowy-halogeny-i1965939938.html prawie jak kształt naszych kratek
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No mogły by być tak z pół centymetra mniejsze, ale jak bym znalazł mniejsze to spróbuje coś zmontować, ale w takim kształcie... No ok Tobie się podoba taki kształt a jakby takie z polo http://allegro.pl/halogen-halogeny-vw-polo-9n-01-05-fox-od-05-lewy-i1932371905.html
-
Spoty Puławskie
Świetna fura i nie jest żadna koza. Tak trzymać
-
Kupujemy radio...jakie?
Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem. Jesli chodzi o pionieera to polecam ten egzemplarz http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh-4000ub-usb-mp3-i1968801604.html gra bardzo fajnie (ma znajomy) a pozatym pasujące czerwone podświetlenie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jesteś tego pewna? Wg mnie takie stwierdzenie jest do podważenia. Pracuje z kolegą który ma rodzinę w Niemczech i prosił szwagra o zakup oleju Castrola do jego AFN. Szwagier mu przywiózł ten olej ale stwierdził, że nie jest to dobry olej. Co miał na myśli tego nie wiem, po okresie eksploatacji na silnika na castrolu obecnie jeździ na motulu 5W40 X-cess i nie słyszałem od niego jakiś negatywów. Ponadto tak sie składa, że a4 którą kupił mój ojciec przyjechała z Niemiec z karteczką informującą o zalaniu olejem motul. Czy ten kolega jest az tak dobrym fachowcem, ze potrafi odroznic prace silnika na Motulu od Castrola. Bo z tego co wiem, to dopiero rozebranie silnika moze cos pokazac. Tak jak to pisza niektorzy "fachowcy" na forum, ze zwiekszyla sie moc lub zaczelo auto mniej palic. No prosze was koledzy... Jarku powiedz na jakim oleju te nasze Audi jezdzily od poczatku... bo serwisy Audi w Niemczech leja tylko Castrol. I to nie tylko teraz, ale od conajmniej 20 lat. Jarku wiesz, ze bardzo Ciebie lubie, ale nie pozwole zebys obalal moje stwierdzenia... Moj maz pracuje w Austrii juz od paru lat... ja bywam tam raz w miesiacu. Jeszcze w wakacje chcialam kupic olej Motul dla siebie wlasnie tam. Objechalam polowe Wiednia i nigdzie nie znalazlam tego oleju. Poza tym wszyscy sprzedajacy pytali mnie, jesli juz by mieli sprowadzic, do jakiego motocykla. Jak im mowialam, ze do auta i to do Audi, to o malo nie mdleli albo pekali ze smiechu. Generalnie w Austrii prawie zadne auto nie jezdzi na Motulu. Moze czasami zdarzy sie jakis wyjatek. To samo dotyczy Niemiec, brat mojego meza mieszka w Monachium. Ma pasata B5 i serwisuje go w tamtejszym ASO. Rozmawialismy na ten temat, od 10 lat leja mu tylko Castrol. Jesli pojedzie do innego warsztatu to moga wymienic mu olej na Castrol lub Mobil. O Motulu nawet nie ma mowy... Piszesz, ze ktos przyjechal autem z Niemiec i kartka byla, ze jest Motul. 1. Mozliwe, ze ktos w Niemczech zdecydowal sie na lanie Motulu. Nie powiedzialam, ze w 100% nikt nie leje. Ale Motul tam nie kroluje... 2. Skad wiesz jaki byl olej w silniku, to ze kartka od Motula byla to jeszcze o niczym nie swiadczy. Czy nie wiesz, ze polscy handlowcy nie takie przekrety potrafia robic zeby sprzedac auto...? 3. A juz ostatecznoscia, ale nie niemozliwoscia byloby to, ze handlarz zalal silnik naprawde Motulem, zeby sie dobrze sprzedalo. Sadzisz ze to tylko my wiemy ze jest w Polsce bumm na Motul. Chyba nie wierzysz w Polakow. Znam pewna wioske w poblizu Wadowic, a na peryferiach stodola. Sa tam przywozone auta z zagranicy, do polowy skasowane. A po jakims czasie wyjezdzaja... tzw. nowki NIEBITE. Pozdrawiam Dana Dana coraz bardziej zaczynam Cie lubić
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Pomysł i wykonanie supe jednak wolałbym chyba tam włożyc okrągłe halogeny ewentualnie takie al mniejsze bo chyba ciut za duże do tych filigranowych kratek. Ale ogólnie ielki plus
-
Kupujemy radio...jakie?
Ja polecam Clariony idzie coś tym budżecie znaleść.
-
Spoty Puławskie
ja tam widze 11 a nie 13 czy 14 aut