Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. nie no troche za wysoko świecą te moje, praktycznie wyżej jak mijania, porównywałem też na ścianie z fabrycznymi halo w ojca astrze i jest sporo wyżej, może jutro spróbuje wyregulować jak będzie w miarę pogoda. A wie ktoś może co zrobić aby halo nie gasły po włączeniu długich?? poprzez przekaźnik podłaczyć do długich ale pytanie po co? daj diode prostownicza kosztuje kilka groszy po co? francuzy tak maja fabrycznie na przyklad. ja jak u siebie jepne trixenonem to pomidory na poboczu dojrzewaja to powinieneś brac dopłaty dla sadowników :polew:
  2. aleś pomógł :polew: bo tego jest tak dużo na forum, jak o tunningu 1,9. wystarczy poczytać tu bądź w dziale warsztat ok luz ale mogłes chociarz napisac w który dział zajrzeć a nie Mnie tez czasem wnerwia jak ludzie ida na łatwizne ale jak wstawiają tez nie lubie EOT
  3. nie no troche za wysoko świecą te moje, praktycznie wyżej jak mijania, porównywałem też na ścianie z fabrycznymi halo w ojca astrze i jest sporo wyżej, może jutro spróbuje wyregulować jak będzie w miarę pogoda. A wie ktoś może co zrobić aby halo nie gasły po włączeniu długich?? poprzez przekaźnik podłaczyć do długich ale pytanie po co?
  4. Według Ciebie śmieszne jest to że złapali kłusowników? Nie zdajesz sobie sprawy jak poważny to jest problem... kolego - jest to norma w każdej wsi. po prostu nie jest to temat na miarę http://wiadomosci.onet.pl - nawet regionalnych. pozatym jesli się to przedstawia w sposób jakby to była sensacyjna akcja policji Od dana wiadomo że nasza policja nadaje się do wypisywania mandatów za złe parkowanie i prędkość a jak coś komus ukradna tak jak ja miałem włam do samochodu i ukradli mi radio a policjant mi mówi ze oni i tak nic nie moga zrobic bo oni nie sa z CSI żeby nie było OT Jeden żołnierz mówi do drugiego: - Chodź, porobimy sobie jaja z dowódcy jednostki. Na to drugi : - Wiesz co? Ja pier**lę, już porobiliśmy sobie jaja z dziekana.
  5. ciekawe czemu w wersjach silnikowych rózniły się halo
  6. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To zależy czy na golfa też trza było zakładać worek czy nie :polew: :polew: :polew:
  7. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ilo workowy egzemplarz ta panna ?
  8. hmmm to żeby sobie dorobic w przedlifcie trzeba by kabelek pociagnąc z kokpitu do lampki
  9. Tomek, no to jedz do serwisu ASO Audi, i popros zeby zalali ci Motul. Moze gdzies sie to uda. Ale ja na poczatku tez jezdzial do ASO tu gdzie mieszkam. I zawsze byla odpowiedz ze leje tylko oleje wlasne a nie powierzone. Bylo to pare lat temu moze cos sie zmienilo. Tego nie wiem. Gdyz ASO omijam duzym zakretem... :gwizdanie: Tak ok ale mogą mieć u siebie w serwisie kilka rodzajów oleju jak sie trafią marudni co chca inny. A że Motula nie mają to jestem pewny
  10. Super dzięks. Tzn rozumiem że cały czas jak świeci podświetlenie na kokpicie i podświetlenie zegarów
  11. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ktos jej kiedys powiedział że VW, Audi, Skoda i Seat to jeden koncern a ona opatrznie zrozumiała
  12. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pod c**j to jeża nie starego żołnieża
  13. Podejrzewam że Ci co kupili w salonie w PL i serwisuja tez jeżdza wszyscy na castrolu jesli nie zażyczyli sobie wyraźnie innego oleju
  14. http://allegro.pl/vw-golf-iii-vento-halogen-halogeny-lewy-prawy-kpl-i1960908048.html te nie sa kształtu jak Twoje a ciut mniejsze? nie wim jak wyglądaja w rzeczywistości i jaki maja rzeczywisty rozmiar dlatego "chybam"
  15. ja mam dość czerwono na kokpicie więc "laserów" nie wzmacniam :gwizdanie: a może ktoś pokazac jakies foto jak to wygląda jak świeci ? I czy świeci cały czas czy tylko w jakichs wyznaczonych momentach?
  16. W razie potrzby tu masz kolego specyfikację http://www.clarion.com/pl/pl/products/2008/audio/source_unit/1din/DXZ588RUSB/pl-pl-product-pf_1172390385408.html
  17. albo z BMW http://allegro.pl/halogen-prawy-bmw-7-e38-94-benzyna-nowy-halogeny-i1965939938.html prawie jak kształt naszych kratek
  18. No mogły by być tak z pół centymetra mniejsze, ale jak bym znalazł mniejsze to spróbuje coś zmontować, ale w takim kształcie... No ok Tobie się podoba taki kształt a jakby takie z polo http://allegro.pl/halogen-halogeny-vw-polo-9n-01-05-fox-od-05-lewy-i1932371905.html
  19. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Świetna fura i nie jest żadna koza. Tak trzymać
  20. Ja mam takiego http://allegro.pl/clarion-dxz588rusb-stan-bdb-pierwszy-wlasciciel-i1966756922.html tadio świetne ja dałem rok temu za używane nie całe 500zł wiec może tez w twoim budżecie się uda znaleść. Ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba zwykłemu śmiertelnikowi. Szczególnie jesli napędzasz piecm i myśli sie o rozbudowie audio gdyz ma 6 wyjść na wzmacniacze i zawansowane sterowanie subem. Jesli chodzi o pionieera to polecam ten egzemplarz http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh-4000ub-usb-mp3-i1968801604.html gra bardzo fajnie (ma znajomy) a pozatym pasujące czerwone podświetlenie
  21. Jesteś tego pewna? Wg mnie takie stwierdzenie jest do podważenia. Pracuje z kolegą który ma rodzinę w Niemczech i prosił szwagra o zakup oleju Castrola do jego AFN. Szwagier mu przywiózł ten olej ale stwierdził, że nie jest to dobry olej. Co miał na myśli tego nie wiem, po okresie eksploatacji na silnika na castrolu obecnie jeździ na motulu 5W40 X-cess i nie słyszałem od niego jakiś negatywów. Ponadto tak sie składa, że a4 którą kupił mój ojciec przyjechała z Niemiec z karteczką informującą o zalaniu olejem motul. Czy ten kolega jest az tak dobrym fachowcem, ze potrafi odroznic prace silnika na Motulu od Castrola. Bo z tego co wiem, to dopiero rozebranie silnika moze cos pokazac. Tak jak to pisza niektorzy "fachowcy" na forum, ze zwiekszyla sie moc lub zaczelo auto mniej palic. No prosze was koledzy... Jarku powiedz na jakim oleju te nasze Audi jezdzily od poczatku... bo serwisy Audi w Niemczech leja tylko Castrol. I to nie tylko teraz, ale od conajmniej 20 lat. Jarku wiesz, ze bardzo Ciebie lubie, ale nie pozwole zebys obalal moje stwierdzenia... Moj maz pracuje w Austrii juz od paru lat... ja bywam tam raz w miesiacu. Jeszcze w wakacje chcialam kupic olej Motul dla siebie wlasnie tam. Objechalam polowe Wiednia i nigdzie nie znalazlam tego oleju. Poza tym wszyscy sprzedajacy pytali mnie, jesli juz by mieli sprowadzic, do jakiego motocykla. Jak im mowialam, ze do auta i to do Audi, to o malo nie mdleli albo pekali ze smiechu. Generalnie w Austrii prawie zadne auto nie jezdzi na Motulu. Moze czasami zdarzy sie jakis wyjatek. To samo dotyczy Niemiec, brat mojego meza mieszka w Monachium. Ma pasata B5 i serwisuje go w tamtejszym ASO. Rozmawialismy na ten temat, od 10 lat leja mu tylko Castrol. Jesli pojedzie do innego warsztatu to moga wymienic mu olej na Castrol lub Mobil. O Motulu nawet nie ma mowy... Piszesz, ze ktos przyjechal autem z Niemiec i kartka byla, ze jest Motul. 1. Mozliwe, ze ktos w Niemczech zdecydowal sie na lanie Motulu. Nie powiedzialam, ze w 100% nikt nie leje. Ale Motul tam nie kroluje... 2. Skad wiesz jaki byl olej w silniku, to ze kartka od Motula byla to jeszcze o niczym nie swiadczy. Czy nie wiesz, ze polscy handlowcy nie takie przekrety potrafia robic zeby sprzedac auto...? 3. A juz ostatecznoscia, ale nie niemozliwoscia byloby to, ze handlarz zalal silnik naprawde Motulem, zeby sie dobrze sprzedalo. Sadzisz ze to tylko my wiemy ze jest w Polsce bumm na Motul. Chyba nie wierzysz w Polakow. Znam pewna wioske w poblizu Wadowic, a na peryferiach stodola. Sa tam przywozone auta z zagranicy, do polowy skasowane. A po jakims czasie wyjezdzaja... tzw. nowki NIEBITE. Pozdrawiam Dana Dana coraz bardziej zaczynam Cie lubić
  22. Pomysł i wykonanie supe jednak wolałbym chyba tam włożyc okrągłe halogeny ewentualnie takie al mniejsze bo chyba ciut za duże do tych filigranowych kratek. Ale ogólnie ielki plus
  23. Ja polecam Clariony idzie coś tym budżecie znaleść.
  24. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja tam widze 11 a nie 13 czy 14 aut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.