Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Wrócę dziś do domu z pracy to wrzucę fotki bo wczoraj do domu nie dotarłem
  2. no fakt. To jak jestes w Lublinie to MPK i jestes albo moge Cię gdzies zgarnąć [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:44_________________________________________________no nic ja wyjeżdzam
  3. urok tego forum Ale co do bieznikowanych opon podzielam zdanie większości
  4. KPP? a cóż to? Pozatym jak "nie wydała pozwolenia na prowadzenie pojazdu" First Google, then ask Google answer : Komunistyczna Partia Polski :polew: :polew:
  5. KPP? a cóż to? Pozatym jak "nie wydała pozwolenia na prowadzenie pojazdu"
  6. Adamooo, czyżby nowy mod się szykował - bang & condom & olufsen :polew: za***iste
  7. jak tam się wjeżadzą? Czy spotykamy się przed wjazdem?
  8. no z tego co widać to cheć wyraziło z 10osób w tym 2 z puław wiec może coś z tego wyjdzie:P
  9. Mam koledzy pytanie. Czy zegary które mają juz te diody smd a nie żaróki to posiadaja ten przezroczysty plastik pod tarczami który rozprowadza światło z pod żarówek? Zalezy mi na dość szybkiej odpowiedzi
  10. pare osób tak jeździ może się odezwą i potwierdzą
  11. i jak w każdym wypadku są dwie strony medalu. Jeden powie nigdy w zyciu drugi powie jeżdze kawał czasu i jest ok
  12. :doh1:Nie wiesz że w Lublinie jest tor?
  13. To jak tam ma ktoś cos przeciwko niedzieli? Jeśli nie a kilku osobom pasuje akurat niedziela to przenosimy na niedzielę ale w niedzielę to może koło 15.
  14. 1) kicker 2) raggaman 3) grn 4) LU_Angel 5) wojci ? 6) Tomasz23 7) mlodyy (tylko niedziela) 8) pastaldo 9) paput ? 10) norbertdriver ? No i mamy już całkiem fajny skład Pytajniki to Ci niepewni Ktoś jeszcze chetny? No i zostaje pytanie który dzień? Jak widac są osoby bardziej chetne na niedziele a innym obojetne. Niech się kazdy wypowie jakie ma preferencje co do dnia.
  15. Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :decayed: zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie W lublinie. Zapytaj armistead jak się jeździ po lublinie na 18"
  16. "wyjątkowo" :decayed: no chyba że "wyjątkowo" to zupełnie inna sprawa
  17. nie możliwe Na 100% a nawet 200% to będę 8 stycznia (WOŚP), możliwe że nawet na 2 dni (7-8)
  18. Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew:
  19. Ta i turlać się 20km/h jak gorsza droga i doły jak ja kiedyś za jednym z chłopaków jak wracaliśmy ze spotu Kolego samochodzik super sam myślałem o takiej zieleni ale trafiła się inna. A felgi zakładaj 17" wystarczy i lekko obniżyć i będzie super Szerokości
  20. mi też bo ja nie mogę ani w niedzielę ani w sobotę :decayed: ale z ciebie wesołek Nie pitol tylko tyłek w avanta i jesteś. Tylko się nie spóźnij bo spot 15min :polew: Żartowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.