Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wrócę dziś do domu z pracy to wrzucę fotki bo wczoraj do domu nie dotarłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no fakt. To jak jestes w Lublinie to MPK i jestes albo moge Cię gdzies zgarnąć [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:44_________________________________________________no nic ja wyjeżdzam
-
[ALL] Bieżnikowane opony
urok tego forum Ale co do bieznikowanych opon podzielam zdanie większości
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
KPP? a cóż to? Pozatym jak "nie wydała pozwolenia na prowadzenie pojazdu" First Google, then ask Google answer : Komunistyczna Partia Polski :polew: :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
KPP? a cóż to? Pozatym jak "nie wydała pozwolenia na prowadzenie pojazdu"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może być mi pasuje
-
Strefa Śmiechu
Adamooo, czyżby nowy mod się szykował - bang & condom & olufsen :polew: za***iste
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak tam się wjeżadzą? Czy spotykamy się przed wjazdem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rozumiem pablo że sie wybierasz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no z tego co widać to cheć wyraziło z 10osób w tym 2 z puław wiec może coś z tego wyjdzie:P
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
Mam koledzy pytanie. Czy zegary które mają juz te diody smd a nie żaróki to posiadaja ten przezroczysty plastik pod tarczami który rozprowadza światło z pod żarówek? Zalezy mi na dość szybkiej odpowiedzi
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
pare osób tak jeździ może się odezwą i potwierdzą
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
i jak w każdym wypadku są dwie strony medalu. Jeden powie nigdy w zyciu drugi powie jeżdze kawał czasu i jest ok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zmieniłem dane w pierwszym wątku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:doh1:Nie wiesz że w Lublinie jest tor?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może być i 13
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To jak tam ma ktoś cos przeciwko niedzieli? Jeśli nie a kilku osobom pasuje akurat niedziela to przenosimy na niedzielę ale w niedzielę to może koło 15.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
1) kicker 2) raggaman 3) grn 4) LU_Angel 5) wojci ? 6) Tomasz23 7) mlodyy (tylko niedziela) 8) pastaldo 9) paput ? 10) norbertdriver ? No i mamy już całkiem fajny skład Pytajniki to Ci niepewni Ktoś jeszcze chetny? No i zostaje pytanie który dzień? Jak widac są osoby bardziej chetne na niedziele a innym obojetne. Niech się kazdy wypowie jakie ma preferencje co do dnia.
-
[ALL B5] Moje A4 :)
Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :decayed: zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie W lublinie. Zapytaj armistead jak się jeździ po lublinie na 18"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
"wyjątkowo" :decayed: no chyba że "wyjątkowo" to zupełnie inna sprawa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie możliwe Na 100% a nawet 200% to będę 8 stycznia (WOŚP), możliwe że nawet na 2 dni (7-8)
-
[ALL B5] Moje A4 :)
Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew:
-
[ALL B5] Moje A4 :)
Ta i turlać się 20km/h jak gorsza droga i doły jak ja kiedyś za jednym z chłopaków jak wracaliśmy ze spotu Kolego samochodzik super sam myślałem o takiej zieleni ale trafiła się inna. A felgi zakładaj 17" wystarczy i lekko obniżyć i będzie super Szerokości
-
Strefa Śmiechu
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi też bo ja nie mogę ani w niedzielę ani w sobotę :decayed: ale z ciebie wesołek Nie pitol tylko tyłek w avanta i jesteś. Tylko się nie spóźnij bo spot 15min :polew: Żartowałem - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT