Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spoty Puławskie
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Puławskie
no no postarali sie
-
Spoty Puławskie
a którz to sie pojawił pewnie nie którzy wyjątkowo nie mogli
-
[B5 AFN] Auto nie chce odpalic po odkreceniu i skreceniu rurek paliwowych POMOCY
Cieszę się że pomogło
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
no widzisz dla chcącego nic trudnego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie dam rady
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ambiente, u ciebie tego nie było :disgust:nie bawie sie tak A tak czy inaczej w waszych o co biega? o czerwone diody w górnej lampce przedniej aaaa a o za problem nawiercić przedliftową i wstaic diody :decayed:
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ambiente, u ciebie tego nie było :disgust:nie bawie sie tak A tak czy inaczej w waszych o co biega?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
i to jest sentencja tego watku a te informacje w pierwszym wątku napisał Hugo. I tylko ta informacja w tym watku jest rzetelna i użyteczna. Reszta to śmieci stawione przez pustaków którzy nie umieją czytać informacji na butelkach z olejem. Jedynym wiążącym parametrem jaki trzeba wziąc pod uwagę to żeby to był "najlepiej" olej syntetyczny (5w30) i żeby spełniał norme producenta samochodu. I to Hugo wypisał na samym początku
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?
-
[B5 AFN] Auto nie chce odpalic po odkreceniu i skreceniu rurek paliwowych POMOCY
przykręć wężyki do pompy i poluzuj przy wtryskach i kręć rozrusznikiem. Jak pojawi sie paliwo to dokręć przy wtryskach i musi odpalić niema innej możliwości.
-
[B5 AFN] Poranny rozruch
U mnie sie zdarzyło może ze 2 razy przy jakichś -20*C. Na ogół od razu sa obrorty na normalnym poziomie.
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
Bo nie mają w tym ineteresu Bo otomoto jest od handlu samochodami a takie ostrzeżenie nie jest w ich interesie i odwodzi od kupienia auta
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie widziałeś to kiepsko ze wzrokiem...Motul królem tego forum,wszystko sprowadza się do Motula... może i z oczami coś mam "Motul królem tego forum,wszystko sprowadza się do Motula..." w zyciu bym się pod tym nie podpisał. Nie uzywam ani nie uznaje Motula jesli chodzi o to
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lepiej bym tego nie ujął
-
Kryzys w Twojej pracy?!
nie mówiłes że się dostałes do rządu PO Bo chyba tylko polityk mógł taki wywód strzelic
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale przecież zamknięcie watku nie oznacza wykasowanie go. Mysle że kazdy myślący człowiek powinien znaleść odpowiedź na pytanie dotyczące olejów na tych 281 stronach czesto wałkowanych na temat tego samego oleju. Tak czy inaczej widze jednak wielkie halo w tym więc odpuszczam. Mam nadzieje tylko że nie natkne się juz na ten watek nigdy
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Robia sztuczne podwyżki. :polew: W budżetówce niestety sa cyrki. Dostali polecenie żeby dac podwyzki. To nasz dyrektor fajnie obszedł to Obniżył kazdemu grupe zaszeregowania, kasa taka jak była wcześniej efekt? Osoba niby dostała podwyzkę bo teraz jest w niższej grupie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
masakra ja przy spalaniu 6 litrów płacze jak bóbr a tu 13l. ;(
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
niestety ciągle używam opcji "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." i irytuje mnie jak sie co troche pojawia takie samo pytanie. Myslisz że może ktoś ma faktycznie jakieś sensowne pytanie i potrzebuje pomocy a okazuje sie że jeden czy drugi zadaje po raz setny pytanie "czy taki olej bedzie ok?" A ty co chcesz zapytać? Serce Cie boli że chcą zamknac ten śmietnik? A czytał będe co chce i nic Ci do tego Ciągłe pytania na ten sam temat świadcza o poziomie rozwoju pytających.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Właśnie jak coś takiego znajść Pastaldo Jak znajde to się podzielę
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
niestety to nieuchronna jego przyszłość. Tysiące znawców i problemów o które trzeba zapytac jakby wzięcie klucza i młotka w ręce było wielce skomplikowane. Mysle że na pytanie zadane w temacie odpowiedź została podana chyba tysiąc razy a problemy sa nadal jakby to było skomplikowane przynajmniej jak prom kosmiczny :doh1: Wg mojej opini oba te watki powinni zamknąc i aby sie pojawi coś o podobnej tematyce na forum to usuwać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
:doh1: I "Mody na Sukces" ciąg dalszy Aby musze znaleźć opcje żeby mi nie wysletlało tego wątku w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." bo chyba oszaleję PS. Moim zdaniem to czy sie pojawi choćby milion nowych olejów to nie zmienia faktu że pierwszym poście jest informacja jakich norm się trzymac i to cała wiedza w tym temacie. Jesli gość jeden z drugim umie czytać to przeczyta na plakietce na butelce jaką norme spełnia a jak czytac nie umie to do przedszkola a nie na forum Tyle ode mnie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
i ja bym ten wątek zamknął i tym optymistycznym akcentem zakończył tę farsę. Bo jest już 281 stron dyrdymałów. A i tak ciągle jakis lamus pyta czy taki olej "XXX" będzie dobry mimo to że w ciagu tego całego watku wystąpił po kilka razy przy różnych kombinacjach silnikowych. Mam nadzieję że jakiś moderator przychyli się do mojego wniosku
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ale po co ta pseudoreklama Gruchota? Jeszcze za tyle kasy? jak ktoś ma możliwość samemu wyjąć i założyc kata to wywala przecinakiem bebechy, zajmuje mu to 15min + tyle co wyjęcie i założenie kata i cieszy sie. A tu napaleńcy o tym Gruchocie jakby mieli przynajmniej z tego jakis odsyp :doh1: