Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. w innym miejscu? a mozesz cos wiecej podpowiedziec ? korekcje nie wyglądaja źle. w sumie przykładowe przyczyny już zostały wyżej wypisane. Nic po za tym nie przychodzi mi do głowy
  2. Żeby prawidłowo zdiagnozowac wtryski to trzeba je wyjąć i dać dobremu pompiarzowi i wtedy wystawi diagnozę Jeżeli pisałeś że korekcje były ok to na poczatek bym szukał problemu w innym miejscu.
  3. ale pokrótce o wtryskach, kondycji silnika, kompresji itp
  4. dokładnie. Ja tak miałem po czyszczeniu niedługo wracał problem. Nastepnym razem wyjałem i powierzchnie po której poruszaja sie kierownice jak i same kierownice (delikatnie zeszlifowałem krawędzie i powierzchnie) na lusterko i pół roku juz spokój i nie zanosi sie na awaryjny a teraz po mieście nie da sie jeździć zbyt dynamicznie bo i tak sie w miejscu stoi
  5. mysle że jedyne o co sie można bać to o to że jakies uszczelki puszczą, o mechanikie bym sie nie przejmował.
  6. przeczyści bo ma więcej substancji myjących ale jesli silnik jest sprawny (czyt. nie zajeżdzony) to nic sie nie stanie
  7. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Odgrzeję starocia Jak wiemy teraz przy mrozach ręce kostnieją od zimnej kierownicy. Tu widzę była mowa o ori rozwiązaniach grzania kierownicy. Pytanie moje jest takie czy ktos próbował rezać grzanie kierownicy? Mam pewien pomysł (u mnie po pierwszym lifcie, 97r, stara kierownica) na wyrezanie takiego grzania za myślę śmieszne pieniądze. Podstawowym problemem było by dostarczenie prądu do kierownicy. Ma ktoś pomysł jak dostarczyc do kierownicy prąd myślę że dość "grubymi" przewodami powiedzmy 1,5mm2 ? Może wreszcie cos z tego watku wyniknie [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:04_________________________________________________Widzę wszystkim ciepło Brak zainteresowania tematem [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:29_________________________________________________I znalazłem Widze ze nawet w ORI taśmie jest puszczony przewód wiec jeden czy 2 więcej nie powinno jej zaszkodzic A tu foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/669080e648829798.html i Cały watek o Taśmie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95615.0
  8. nie pamiętam krok po kroku a nie moge znaleść może ktoś podpowie jak zrobić adaptację klap nawiewu
  9. rozumiem że robiłes nastawy podstawowe klap? Jesli tak to trzeba by to zrobic obserwując klapy czy poruszają sie w trakcie adaptacji w pełnym zakresie
  10. obejrzeć dokładnie czy niema zwarć. Zrób jakies dobrej jakości zdjęcie po zdjęciu poduszki i zobaczy sie czy jest wszystko jak należy.
  11. a sprawdziłeś te zaciski? tłoczki chodziły dość luźno? Może się tłoczki blokują. Napisałes: To czegoś nie rozumiem. Wężyki nie pasoały a je założyłes? Mieszasz się z zeznaniach wężyk tez może być winowajca.
  12. tam niema diod są tam żarówki 1,2W tak jak napisał kolega kolo98 Diody się pojawiły dopiero w polifcie. Kolor podświetlenia nie zalezy od tych żarówek bo sa one zwykłe nie kolorowe. Za kolor podświetlenia odpowiada warstwa farmy na odwrocie tarczy.
  13. Kolega Labiel nie odpisał Tobie ale może i u Ciebie byc jakies zwarcie na taśmie
  14. jakby jednak ktoś wpadł na pomysł robienia samemu separator http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5057563#5057563
  15. coś zwiera. Rozbierz jeszcze raz i sprawdź.
  16. swój rozum mam Mówiąc o propozycjach miałem na mysli propozycje cenowe A co do castrola to nawet za darmo bym nie wlał. Miałem w starym golfie 2. Poprzedni własciciel zalewał go jakimś niemieckim olejem na którym jeździło u niego wszystko od samochodów po maszyny rolnicze. Samochód chodził na nim super. Podkusiło mnie żeby zalać własnie castrola jakiegos minerała własnie wtedy wlałem i się zaczeło. Brał troche oleju, pozatym kopcił na niebiesko przy odpalaniu. Przejeździłem sezon i wróciłem do tego poprzedniego oleju (kupiłem od znajomego) i jak ręka odjął. Dlatego powiedziałem nigdy więcej Castrol Stąd tez jak kupiłem Audi od razu wycelowałem w tego Mobila i zero problemów.
  17. a ja chyba zrobie głupi wist i jak będe w sklepie to powiem żeby mi dali coś najtańszego z full syntetyków własnie Mobila, LM, Motul i zobaczymy co mi zaproponują
  18. nie chodzi mi o te wysokie indeksy. Interesowałem sie w sumie do tej pory tylko Mobil 1. A do wyboru mamy z syntetyków: 1) Mobil 1 New Life 0W-40 2) Mobil 1 Peak Life 5W-50 3) Mobil 1 ESP 0W-40 4) Mobil 1 ESP Formula 5W-30 5) Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 6) Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40 3) i 4) odpuszczam bo nie mają odpowiednich norm, teraz jeżdze na 1) i zastanawiam sie czy zostać przy nim czy jednak zmienic np na 2) lub 6)
  19. a wymieniłeś oring? Bo nie zawsze jest w komplecie. Ja jak kupowałem swój termostat to oddzielnie oring nowy kupowałem. A jak nie to na silikon złożyć i tez będzie ok.
  20. w sumie dolałem go prawie literek na 15tys wiec może faktycznie wrzuce mu ten 5w50. Wiecie coś o tym oleju Mobil 1 Peak Life 5W-50 ? Norme ma odpowiednią wiec sie nie boje tylko jakies opinie o nim? Chyba że coś tańszego bo za tego wychodzi koło 160zł za 4l. Będe kupował w InterCarsie dzisiaj jak coś
  21. nie chodzi tu o cenę bo jest śmieszna ale całe to zamieszanie z zamawianiem jesli np to kwestia powiedzmy przylutowania jednego kabelka i powiedzmy diody A biegac po mieście i szukac tez mi się nie chce
  22. Fulda Carat ProgressoJeździłem 2 sezony, zuzycie znikome a na mokrym i suchym trzyma super
  23. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Policjant? Radiowozem wpadniesz na spot? Oczywiście żartuje i się nie obrażac
  24. takie ? http://www.google.pl/imgres?q=skoda+octavia+2+lift&hl=pl&client=firefox-a&hs=yfF&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=634&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=-aZy5ne0pfdYAM:&imgrefurl=http://beman.pokazywarka.pl/21/&docid=EBMs-HY-TgkF3M&imgurl=http://s1.pokazywarka.pl/i/712213/322941/skoda-octavia-ii-lift-2008-2011-zderzak-przod-przedni-160-2.jpg&w=800&h=533&ei=1107T5brHseEOprCzN4C&zoom=1&iact=rc&dur=406&sig=116791485384189882094&page=1&tbnh=133&tbnw=185&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=81&ty=58
  25. mam gdzieś to luzem chyba, obecnie nie podłaczone, a radio jak grało tak gra podłaczyłes niebieski kabelek adaptera do remote?? radio poprostu nie podaje sygnału na wzmacniacz, zalezne jest to tylko od tego kabelka wiem że gra bo tak mam drugi rok. Tylko do tej pory mało radia słuchałem. Np jeżdżąc po lublinie jak jest trakcja trolejbusów to coś mocno charczy. Wiec jesli tam kwestia powiedzmy tylko wlutowania jednego kabelka w odpowiednia żyłę to luz ale nie chce tego robic metoda prób i błedów coby nie spalić wzmacniacza od anteny.[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 08:20_________________________________________________A to element rozbieralny czy zalany? Jak rozbieralny cyknął byś foto jak to w środku wygląda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.