Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jaka nagrzewnica?
dywanik to może byc mokry od tego że masz zatkany odpływ wody od parownika i woda skroplona na klimie się poprostu leje na dywanik. Ja bym to pierwsze sprawdził. Zawsze to pół godz roboty a nie cały samochód do rozbiórki Jak nie ubywa płynu chłodzącego to ja ten scenariusz obstawiam.
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
niestety w ten weekend mnie niema ale chłopaki planują spot w weekend w sobote albo niedziele. Zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/lubelskie-82/zloty-w-lublinie-nowa-era-spotow-w-lublinie-171618/index66.html#post2882939
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
dobrze rozumiem że kolega z Lublina tylko w poznaniu na wygnaniu? Jak tak to zapraszamy na spota jak będziesz to na żywo zobaczymy
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
Fajny mod nie wiem jak to kolega steruje ale ja bym to zrobił nastepująco. Podpiął bym się pod lampkę wewnętrzną, klamki podświetlałyby się tylko w momentach gdy - otwieramy samochód pilotem zapala się światło w środku i na zewnątrz - jak otwieramy drzwi ale nie zapala się jak siedzimy w środku a właczymy lampkę ręcznie Mogło by zadziałać razem z efektem przygasania jak lampka w środku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie gniewam się Na przyszłość ostrożniej z wypowiedziami i będzie ok
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Widać że sie napaliłeś to lej i jeździj Po co pytas skoro wszystko wiesz lepiej ?
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
nie bardzo rozumiem tej koncepcji i jakiego doświetlania drogi? Ewentualnie zrobic tak że zapalają się po zapłonie, gasna w momencie właczenia normalnych świateł a po wciśnięciu przycisku przednich halogenów żeby się tez mimo to włączyły i wtedy jak mgła to można by je właczyć ale skuteczność takich świateł będzie raczej kiepska we mgle
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Co do ledów w miejscu halogenów jeżeli są wypełnione warunki co do montażu ledów http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/03/rozmieszczenie.jpg To wszystko jest spoko. Tylko trzeba pamiętac że one musza gasnąc w momencie zapalania pozycyjnych.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Sorki chłopaki ale byłem wczoraj nieosiągalny i brak kompa dlatego dopiero dziś wstawiam fotki Oby na następnych było jeszcze więcej Armi poslałem Ci mój numer na PW
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tez się może pojawię
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30. zastanawiam się bo to olej lekkobieżny,mniejsze opory w silniku A jaki w ogóle masz silnik i mody o których piszesz? Pozatym chcąc zmieniać na olej do katowania to nie schodzi się z pierwszym parametrem w dół tylko z drugim w góre. Liczba po W mówi o lepkości w wysokich temperaturach np Mobil 1 5W-50 Rally Formula - oleje silnikowe
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30.
-
Jaki środek do czyszczenia turbiny?
w PD masz zasyfione turbo,to musisz jeździć jak emeryt zawsze myślałem że to przypadłość AFN W PD czyli na doładowaniu? No ostatnio tylko po mieście jazda i to w większości korki. W AFN właśnie nie miałem problemów jeździłem jak chciałem i 0 problemów z turbo przez prawie 2 lata. PD to na pompowtryskach:wink:
-
Nie mogę otworzyć bagażnika w sedanie
- Jaki środek do czyszczenia turbiny?
możesz zacząć od jakiegoś grubszego jesli sa duże wżery. możesz zacząć powiedzmy od koło 150, później drobniejszy a na koniec spolerować wodnym powiedzmy 2000. Z tym że papier nałóż na jakiś płaski element żeby na płaskich powierzcniach dołków nie wyszlifować szczególnie jakimś grubym papierem.- Jaki środek do czyszczenia turbiny?
ja czyściłem takim środkiem do zmywania hamulców. Żre ten syf świetnie i wszystko spływa. Ale to nie wystarczy. W tych powierzchniach tworza się takie mikro wżery w których łatwo się zbiera znowu syf. Najlepiej to spolerować papieren ściernym na lusterko i od dawna juz o przycinaniu zapomniałem.- Nie mogę otworzyć bagażnika w sedanie
poprubuj kilka razy. obstukaj okolice zamka i próbuj. Ostatnio miałem tak samo. A jak otworzysz to zdejmij tapicerke z klapy odkręć zamk i go przesmaruj. Powinien wrócić do dawnej sprawności- Zalana przegroda akumulatora i serwa po ulewnym deszczu
otwory się znajdują : jeden za servem od hamulców a drugi pod akumulatorem. Przetkać i obciąć to zwężenie w gumowych wstawkach w otwory i zapomniec o problemie no chyba że duzy liść wpadnie to i taką dziurę zatka- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
myślę że dam rade.- Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Moze LED w miejscu hallo nie jest idealnym rozwiązaniem ale żółte halo? Fajnie wygląda białe z HIDem- Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
zmierz średnice halogena, sprawdzaj na aukcji alledrogo żeby miały podobna i zmieniaj- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mogę wspomóc:wink: Może jakiegos spota zrobimy i przy okazji podepniemy:decayed:- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Powiem tak Teoretycznie moglibysmy siąść i założyc ale w LBN ja mam tylko miejsce pod blokiem a to graniczy z cudem zabawa na parkingu. W razie co moge przywieśc hak ze wsi tylko gdzie i kiedy- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A możesz opisać krok po kroku sposób montarzu? Ja kupiłem hak i lezy pół roku i nie moge się za to zabrać- Nie mogę odpalić auta
czytasz co inni piszą No co Ci kolego nie pasuje? Potwierdziłem to co napisałes. Jak masz z tym problem to dopiero - Jaki środek do czyszczenia turbiny?