Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na bugiii temat w Audi A4 B5
    dywanik to może byc mokry od tego że masz zatkany odpływ wody od parownika i woda skroplona na klimie się poprostu leje na dywanik. Ja bym to pierwsze sprawdził. Zawsze to pół godz roboty a nie cały samochód do rozbiórki Jak nie ubywa płynu chłodzącego to ja ten scenariusz obstawiam.
  2. niestety w ten weekend mnie niema ale chłopaki planują spot w weekend w sobote albo niedziele. Zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/lubelskie-82/zloty-w-lublinie-nowa-era-spotow-w-lublinie-171618/index66.html#post2882939
  3. dobrze rozumiem że kolega z Lublina tylko w poznaniu na wygnaniu? Jak tak to zapraszamy na spota jak będziesz to na żywo zobaczymy
  4. Fajny mod nie wiem jak to kolega steruje ale ja bym to zrobił nastepująco. Podpiął bym się pod lampkę wewnętrzną, klamki podświetlałyby się tylko w momentach gdy - otwieramy samochód pilotem zapala się światło w środku i na zewnątrz - jak otwieramy drzwi ale nie zapala się jak siedzimy w środku a właczymy lampkę ręcznie Mogło by zadziałać razem z efektem przygasania jak lampka w środku
  5. Nie gniewam się Na przyszłość ostrożniej z wypowiedziami i będzie ok
  6. Widać że sie napaliłeś to lej i jeździj Po co pytas skoro wszystko wiesz lepiej ?
  7. nie bardzo rozumiem tej koncepcji i jakiego doświetlania drogi? Ewentualnie zrobic tak że zapalają się po zapłonie, gasna w momencie właczenia normalnych świateł a po wciśnięciu przycisku przednich halogenów żeby się tez mimo to włączyły i wtedy jak mgła to można by je właczyć ale skuteczność takich świateł będzie raczej kiepska we mgle
  8. Co do ledów w miejscu halogenów jeżeli są wypełnione warunki co do montażu ledów http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/03/rozmieszczenie.jpg To wszystko jest spoko. Tylko trzeba pamiętac że one musza gasnąc w momencie zapalania pozycyjnych.
  9. Sorki chłopaki ale byłem wczoraj nieosiągalny i brak kompa dlatego dopiero dziś wstawiam fotki Oby na następnych było jeszcze więcej Armi poslałem Ci mój numer na PW
  10. Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30. zastanawiam się bo to olej lekkobieżny,mniejsze opory w silniku A jaki w ogóle masz silnik i mody o których piszesz? Pozatym chcąc zmieniać na olej do katowania to nie schodzi się z pierwszym parametrem w dół tylko z drugim w góre. Liczba po W mówi o lepkości w wysokich temperaturach np Mobil 1 5W-50 Rally Formula - oleje silnikowe
  11. Zostań przy tym co masz. Nic nie zyskasz zamieniając na 0W30.
  12. w PD masz zasyfione turbo,to musisz jeździć jak emeryt zawsze myślałem że to przypadłość AFN W PD czyli na doładowaniu? No ostatnio tylko po mieście jazda i to w większości korki. W AFN właśnie nie miałem problemów jeździłem jak chciałem i 0 problemów z turbo przez prawie 2 lata. PD to na pompowtryskach:wink:
  13. możesz zacząć od jakiegoś grubszego jesli sa duże wżery. możesz zacząć powiedzmy od koło 150, później drobniejszy a na koniec spolerować wodnym powiedzmy 2000. Z tym że papier nałóż na jakiś płaski element żeby na płaskich powierzcniach dołków nie wyszlifować szczególnie jakimś grubym papierem.
  14. ja czyściłem takim środkiem do zmywania hamulców. Żre ten syf świetnie i wszystko spływa. Ale to nie wystarczy. W tych powierzchniach tworza się takie mikro wżery w których łatwo się zbiera znowu syf. Najlepiej to spolerować papieren ściernym na lusterko i od dawna juz o przycinaniu zapomniałem.
  15. poprubuj kilka razy. obstukaj okolice zamka i próbuj. Ostatnio miałem tak samo. A jak otworzysz to zdejmij tapicerke z klapy odkręć zamk i go przesmaruj. Powinien wrócić do dawnej sprawności
  16. otwory się znajdują : jeden za servem od hamulców a drugi pod akumulatorem. Przetkać i obciąć to zwężenie w gumowych wstawkach w otwory i zapomniec o problemie no chyba że duzy liść wpadnie to i taką dziurę zatka
  17. Moze LED w miejscu hallo nie jest idealnym rozwiązaniem ale żółte halo? Fajnie wygląda białe z HIDem
  18. zmierz średnice halogena, sprawdzaj na aukcji alledrogo żeby miały podobna i zmieniaj
  19. Mogę wspomóc:wink: Może jakiegos spota zrobimy i przy okazji podepniemy:decayed:
  20. Powiem tak Teoretycznie moglibysmy siąść i założyc ale w LBN ja mam tylko miejsce pod blokiem a to graniczy z cudem zabawa na parkingu. W razie co moge przywieśc hak ze wsi tylko gdzie i kiedy
  21. A możesz opisać krok po kroku sposób montarzu? Ja kupiłem hak i lezy pół roku i nie moge się za to zabrać
  22. czytasz co inni piszą No co Ci kolego nie pasuje? Potwierdziłem to co napisałes. Jak masz z tym problem to dopiero

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.