Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
echhh biednemu to zawsze wiatr w oczy a bogatemu to nawet byk się ocieli
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To co ja miałbym powiedzieć o swojej poobdzieranej padaczce Wpadaj na spot i nie pindol
-
Jakie radio polecacie do b5 ?
Bardzo fajne radio, ładnie gra i podświetlenie ok PIONEER DEH-4000UB - Car Audio,Pioneer,Alpine,Kenwood,Sony,JVC,Clarion,Blaupunkt,Forum car audio,
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
koterni naucz się pisac po polsku a potem dopiero się wypowiadaj. Swoim bezmózgostwem raczej ciężko Ci będzie kogoś tu zarazić. Ja mam wniosek do moderatora a nawet do samego prezesa. BAN :ban:dla kolegi koterni
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie ściągać miski. Zrobić płukanke ewntualnie, lać dobry syntetyk i jeździć.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jako OT uważam że gośc robi szopke i nabija sobie posty. Np w wątku o obowiązku jazdy na zimówkach też swe mądrości zaczął przedstawiać. Zaraz pewnie nabije 100 postów i pojawi się jego watek z wyprzedażą części 100% sprawnych po Agro oleju
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
to może już nie myśl...nie ma zimowych do ciężarówek.,---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- błąd w tym wątku brakuje zawodowych kierowców to glówny problem ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- błąd w tym wątku brakuje zawodowych kierowców to glówny problem A mi się wydaje gościu że szukasz tylko pretekstu do nabicia sobie 100 postów bo to co piszesz już w którymś wątku to zakrawa o bezczelność. Wpadasz i pieprzysz jakies herezje. Tak samo jak z jazda na oleju do maszyn rolniczych i się wykłóca tak samo tu ma coś do kierowców. Potrzebne 100 postów żeby zacząć wyprzedaż tych zajechanych części po tym Agro oleju? A co do artykułu to jest faktycznie że stoja ciężarówki ale miałem na myśli ogólne zaskoczenie zima w październiku i założe się że troche ludzi na letnich też się zdziwiło ostro.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przeczytaj co sam producent o tym oleju pisze Olej Agro Stou 10W30, 5 l - [Orlen Oil] - Grene - sklep "Wielofunkcyjny olej do sprzętu rolniczego. Przeznaczony jest do stosowania głównie w sprzęcie rolniczym do smarowania silników, różnego typu przekładni, sprzęgieł, w mokrych hamulcach a także w systemach hydraulicznych." Wg Ciebie to się nadaje do wlania do OOOO? Nawet nie uzupełniłes profilu i nie wiadomo czym ty właściwie jeździsz. Ten olej przy tej gęstości i temp płynięcia to się przez filtr przeciska jak masło nie mówiąc o tym żeby dopłynął do szklanek w miarę rozsądnym czasie. A jak masz na dworze mróz -25* co dość często zimą się zdarza to w tej Twojej szopie ile jest? Założe się że max -20*. A to że nawet producent napisal że to olej do silników to co najwyżej starej C360/C330 albo jakiegoś starego ruska bo do niczego nowszego bym tego nie wlał.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
I mamy pierwszych zaskoczonych na letnich oponach Atak zimy na granicy z Polską. Tiry blokują drogi - Wiadomości - WP.PL
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Było nas troche. Bardzo fajnie. Nastepny w Plazie
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
Dzięki wielkie na pewno mu się przyda tak samo jak mi w znalezieniu OBD
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok spoko. Zjawię się
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hugo o której to spotkanie i w którym miejscu?
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
Ok rozumiem. Ten egzemplarz to starszy rocznik więc uwaga się przyda:decayed:
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
Ok wielkie dzięki Chłopaki
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
Super Wielkie dzięki. Jak mógłbys kolego tylko podpowiedzieć gdzie szukać gniazda do podłaczenia interfejsu to już bym wszystko wiedział. Kanały do logów te same?
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
Witam, Czy przy użyciu naszego kabelka KKL i VAG COMa zdiagnozuje Forda Galaxy? Znajomemu szwankuje samochód i zagadnął mnie czy nie dało by rady. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem gdzie ten Ford ma złącze diagnostyczne żeby to sprawdzić. Co Wy na to? Pomyślałem że może by się dało bo to bliźniaczy samochód do VW Sharana. Chodzi o diagnostyke silnika 1.9TDI 90KM Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Nie sadze by tam chodziło o jakiekolwiek ciepło. Poprostu ciszej jest i nie słychać szklanek w zime zaraz po rozruchu Sam tez musze coś podkleić. Dziwne jest to że jak w ogóle tej plastikowej pokrywy niema to jest dość głośno słyszać szklanki a po założeniu samego plastiku juz jest ciszej więc licze na to że będzie jeszcze ciszej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak się składa że ja tez padnę
-
Audi contra Passat
Jeżeli można chłopaki zapytac to zrobienie chipa poprawia coś sprawę dolnym zakresem obrotów w 1.8T? Bo teraz jeżdże 1.9TDI 110KM i moment od samego dołu to super sprawa a zastanawiałem się nad przesiadka na 1.8T przyszłości. Jaki max moment idzie uzyskac w 1.8T oczywiście we wmiarę ciekawym przedziale obrotów powiedzmy 2500 do 5000 rpm? Pytanie głównie do tych co chipowali 1.8T
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nikt nie stoi i nie sprawdza czy wjedziesz z LPG ale weźcie pod uwagę że teraz jest płatny parking pod plazą. Za free mają tylko chyba klienci cinema city i fantazy parku.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Na razie nie ale się zabieraja za wprowadzenie tego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zależy jaki masz silnik bo nie masz profilu. W 1.9 nic nie wymieniasz chyba że coś się rozleci a w 2.5 sie wymienia ale co ile to nie wiem.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
JJa nie jestem zwolennikiem stosowania takich dużych przebiegów na olejach. Dla mnie zawsze 15tys to był max na oleju. Ja tylko zwróciłem uwagę że silnik który pracuje w swoim optimum się mniej zużywa niz taki szarpany po mieście i dziurach jak w polsce gdzie przeważnie jest nie dogrzany. Pozatym juz wyżej napisałem że nie jestem równiez jednym z tych co na autostradzie to but w podłoge i naginam ile fabryka daje. Ale powiedzmy ka benzyna która kręci się do 7000 będzie jechac ciągiem kilka tys km z obrotami powiedzmy 5000 - 5500 to dla niej takie ciężkie warunki? Albo TDI które jedzie równo powiedzmy 3500 - 4000 obrotów? Zapytam bo może mam złe wyobrażenie. Fakt turbina się grzeje potwornie ale to że się rozlatuje po takim długim katowaniu to napewno wina oleju? Bo mi się wydaje że poprostu każdy olej nawet po bardzo malym przebiegu w takiej turbinie rozgrzanej do czerwoności sie prawie pali. Mam nadzieję że się zrozumieliśmy i ewentualnie zostane nawrócony ze zlej ściezki.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie wiem jakim kolega jest mechanikiem i nie koniecznie mnie to interesuje. Nie jestem z zawodu mechanikiem ale miałem krótką przygodę z tym zawodem w towarzystwie dobiego mechanika i swoje w życiu widziałem. Widziałem kilka silników właśnie po długich przebiegach na autostradach niemieckich i nie widziałem prawie najmniejszego zużycia. Za co widziałem równiez pierdułki jeżdzące po mieście i tam o zgrozo było kupa syfu i progi na na cylindrach. Co do fizyki chodziło i o przeciążenia jakie działają w czasie ruszania na wszystkie podzespoły a to że do poruszenia ciała z równowagi potrzeba największa siłę przyłożyć to podstawy fizyki. Tak czy tak nie będe dalej polemizował. Ciekawe co powiedza na ten temat inni wielcy mechanicy. Co do tych zdjęć to chętnie zobacze ale jeden silnik to nie wyrocznia. Pozatym nie wiem czy koledzy słysząc autostrada w niemczech od razu widzą zamykający się licznik prędkości w samochodzie? Sam jeździłem tam szybko ale nigdy z gazem w podłodze ze względu wlaśnie na szacunek dla własnego samochodu i silnika.