Treść opublikowana przez pastaldo
-
regenerować, kupić używane?
to jesli silnik i osprzet były ok to niech przekłada całość i najmniej problemów będzie a potem co Ci zostanie ze starego to sprzedasz.
-
regenerować, kupić używane?
WOW:shock3: no to chyba że tak. Który masz rocznik tego?
-
regenerować, kupić używane?
jak zarżnąłeś pancernego AFNa to jestes zdolny albo ciągle z butem w podłodze jeździsz. To może w nowa turbine zainwestuj.
-
regenerować, kupić używane?
jeżeli nie będzie luzów na wirniku to niema się czego bać. Pozatym piszesz o 50tys dla jedego to pół roku jazdy a innego 3lata więc zalezy od perspektywy. Ale ludzie robią na ori turbinie tak jak ja dolatuje 300tys i nie widać żeby miała dość. Regeneracja to już nie jest robiona na ori częściach wiec może przeżyc gwarancje i się wysrać a może i 500tys przejechac to loteria.
-
regenerować, kupić używane?
ja bym szukał sprawnej używki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też bym wolał sedana ale że będę tatą to i wiekszy bagażnik będzie potrzebny:wink:
-
Kolor Waszej OOOO
Pierwsze co stan techniczny i wyposarzenie. Kolor nie miał większego znaczenia byle był męski Nie przeżyłbym jakby ktoś powiedział "no super samochód ale męskich nie było?" :polew:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
teraz to żeś pojechał, masakra...., teoria jakbym słuchał Maciarewicza co z tego, że wcześniej było ok, jak uwaliłeś np. jedną z żył w kablu mikrofonowym A Ty widzę wyszczekany na forum na każdy temat jak Jaruś K. Pofolguj i troche opanowania. Co źle napisałem? Ty alfa i omega zamiast umoralniac innych sam daj diagnoze a nie wysyłaj chłopaka do kolejnego serwisu CB gdzie gówno wiedza. Byłem w niejednym to ja z podstawową wiedzą na temat fizyki byłem w stanie wytknąc niektórym błędy a oni się serwisem zajmują. i to ja tu teorie spiskowe sieję
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jesli raz jest ok a raz nie to znaczy że coś nie łączy. daj komus kumetemu to radio. Nie koniecznie do serwisu CB bo oni to potrafią wymienić radio albo antene ewentualnie mając miernik ustawić SWR. To trzeba dać komuś kto zajmuje się serwisem ogólnie sprzetu elektronicznego. Budowy radia uczy się na poczatku kazdy elektronik.
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
tak więc czekamy na wieści. A o jakim dokładnie adapterze mówisz i jak ze sterowaniem tego odtwarzacza który zakładasz i jesli to nie tajemnica jakie DVD montujesz?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak założyc 100cm to już nie wielka różnica i lepiej ml-145
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
Pozatym zastanawiam się czy nie spróbowałbym dorobić podłaczenia do czegos takiego Konsole dla dzieci, Przenosne DVD, konsole przenosne, konsole telewizyjne, konsole do gier, mini radio, tunery cyfrowe, telewizja dvb-t, sklep dvd, radia samochodowe niż tamtego tunera TV
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
no cena przemawia za. Na pewno jakoś dało by rade tym sterowac jakimiś sygnałami elektrycznymi ale to więcej zabawy by było i sporo stanów które trzeba by obsłużyć. Co najmniej włącz/wyłącz/prog w góre/prog w dół. Trzeba by to wysledzić na ori tunerze. Mam taki tuner w audi tylko analogowy i ciekawe jak sygnały dla tunera sa wysylane z radia. Ale to nie zabawa na teraz bo mało czasu może kiedyś. W sumie może bardziej by się przydał sam odtwarzacz audio wideo niż DVB-T ale od przybytku głowa nie boli.
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
No więc tak - Sam pomysł super z wykorzystaniem tunera telewizyjnego. - Przełączanie kanałów z pilota do TV w samochodzie to troche hardcore - Rozumiem MFD w VW = RNS-D w Audi Żeby coś takiego zrobić w Audi musiałbym się dobrze zastanowić ale nie mówię nie
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
Myślę że nikt tu się nie obrazi jak podasz do publicznej wiadomości ten link A w razie co chętnie zobacze Albo daj na PW i biore to na siebie i wstawie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kupiłem A6 C5 2002r 2.5TDI 180KM + Quatro Czarny Avant z jasnym środkiem w skórze, navi, TV, Bose Na razie jeszcze stoi na wsi i czeka na zmiany olejów, filtrów i termostatu. Będę w weekend to postaram się zrobic zdjęcia.
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
Ten adapter nie był by głupią opcją ale nie za takie pieniądze.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja odpadam. wyjeżdzam na wieś na długi weekend od jutra do poniedziałku bo trzeba nowy zakup wreszcie zarejestrowac.
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
sokal myśle że chodziło w tamtym Castrolowym wątku o to "Należy jednak pamiętać, że brak potrzeby wymiany oleju przekładniowego, w rozumieniu producenta, dotyczy tylko okresu do naprawy głównej pojazdu lub podzespołu." Tak więc myślę że w 10 letnim samochodzie zmiana oleju nie zaszkodzi a może nawet będzie korzystna.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No ja w sumie mam B5 i na dole tam nic nie widziałem co by mogło przypominac miejsce na głośnik ale mniejsza o to a co do lampki nad lusterkiem wstecznym to może faktycznie by zmieścił się tam jakis mały głosniczek pytanie tylko czy to faktycznie coś daje. Ale skoro kombinujecie to pewnie daje nie wnikam
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a gdzie to? Jakies foto tego bo nie bardzo sobie to potrafie wyobrazić
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A gdzie wy te dodatkowe głośniki umieszczacie żeby nie wyglądało to jak autobus MPK z głośnikami w różnych dziwnych miejscach? Pozatym mając umieszczone radio w tym schowku nad nogami kierowcy to az czasami za głośno je słychac i trzeba skręcić głośność więc po co te wynalazki?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
napisz do do kolegi dzik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zgadzam się z Toba tylko jest jeden problem. Jeśli to mówi ignorant który ma to w d*pie i jeździ na czym chce ok jego sprawa, problem polega tylko na tym że na taką wypowiedź trafi ktos kto niema zupełnie wiedzy o motoryzacji i może nawet nie wie po co ten olej w samochodzie i co wtedy? Pomysli sobie że skoro na takim kujawskim za 3zł /l tez można to go wleje i powiedzmy za te 15zł i będzie dobrze to po co dawać 150zł za olej. Z tym kujawskim to może przesadne uproszczenie ale niektórzy moga i tak do tego podejść bo to olej i to olej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A 15W40 byłby jak masło:wink: