Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No ciekawe rozwiązanie, pytanie tylko za co ta dziurka opdowiada w tym przepływomierzu? Pwnie w jakiś sposób oszukuje przepływkę ale jesli na plus to testuj i patentuj
  2. na drzwiach to trzeba zdjąć boczki i masz spinki od spodu. W sumie wszystkie dekory masz na spinki. Trzeba będzie odkręcić schowek nad nogami pasażera, pułke na nogami kierowcy i wyciągnąć radio jesli masz na tyle sprawne i małe ręce żeby odbpiąć spinki nad nim.
  3. Nieszkodzi latać lśniącym autem Tylko gotówki trzeba uciułać chyba że masz tak dobre serce i zrobisz po kosztach
  4. My wszyscy sie nabawimy jakiejś nerwicy przez to bo jeździmy takimi paskudami porównaniu z tym
  5. Aha czyli trzeba szukać czegoś z siłą wyrzutu koło 850N i sprężynek żeby to wyrezac w C5 Pytanie tylko od czego takie mogą być, pewnie od jakiegoś Vana albo busa no ale to trzeba przejrzeć katalogi. Tak czy inaczej trzeba jakoś sensownie zagospodarować ten przycisk na pilocie
  6. No powiem jestem zaskoczony że żarówki 2szt za 28zł i w tym juz przesyłka a tu taki efekt. No na Twoim zdjęciu wygląda to świetnie a jak rzeczywistości? Naprawdę tak biało to świeci? I jak z trwałością tych żarówek? Tzn wiem że ciężko porównywac choćby do H4 bo na przeciwmgielnych nie jeździ się na co dzień ale ile u Ciebie juz siedzą w samochodzie? Ciekaw jestem jak się będa komponoały z ORI xenonem.
  7. jaka siłę maja ori siłowniki w B6? Bo skoro zakładacie z C5 o sile 690Nm to interesuje mnie równica w sile do ori. A moje pytanie stąd by wiedzieć czego szukac do C5 żeby tak działało
  8. A jakie żerówki tam wpakowałes?
  9. ja robiłem na zemborzyckiej wjazd przy piekarni zapłaciłem 250zł z wyjeciem i montażem Dobrze wiedzieć, dzieki za info. CHoć zastanawia mnie czy nie będa chcieli ściągac przodu i rozbierac za duzo bo w V6 jest mało miejsca. Chociaż jak zaglądałem to szło by od spodu go wymontować. Jak zaglądałem tam to zobaczyłem że ten przewód nazwijmy go sterujący był strasznie zaśniedziały. Wyczyściłem i narazie pali zobaczymy na dłuższa mete czy to była wina tego czy jednak rozrusznik do roboty.
  10. Rozumiem że dorabiałeś tę linkę. Widocznie do tego plastiku założyłes za długą te linkę. Linka powinna byc bardzo krótka a ten plastik praktycznie leżeć w tej szerszej części kołyski a wtedy wszystko Ci spasuje.
  11. Pamiętam że sie troche namęczyłem z założeniem tego kółka i chyba w końcu zdjąłem tę gumkę, włożyłem w to kułko i dopiero napchnąłem na ten trzpień.
  12. To żeby nie zapeszyć przeczyść dwururkę
  13. Te kropelki bomba Te powierzchnie się zrobiły widzę prawie hydrofobowe Super robota a to mini z brzydkiego kaczątka zmieniło się w łabędzia
  14. W czym problem bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Do potencjometru linkę trzeba założyc w ten sposób http://romatronic.pl/environment/cache/images/400_250_productGfx_61d2a03bc8973707d2cd56428132f5e0.jpg a do pedału zakładasz to kółko na ten wypust na którym było. Ewentualnie zrób zdjęcie to Ci zaznacze co i jak.
  15. No niestety. Moze ludzie swietuja. Co do szyb nie pomoge bo nie robilem nigdy przyciemniania. Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
  16. A może ktoś wie gdzie i za ile mi zregenerują rozrusznik w A6 C5 2.5TDI AKE?
  17. WOOOW to pojechałeś po całości:naughty: Gratki zakupu.
  18. Pacjent to A6 C5 2.5TDI AKE 180KM 2002r Polift Zacznę od początku. Kupiłem parę miesięcy temu i wspomaganie chodziło super. Wczoraj jechałem na przegląd, trochę się zgapiłem i skręciłem na skrzyżowaniu dość ostro (bez poślizgu ) Po tym jakby zaczęło słabnąć wspomaganie a że było z 200m do stacji diagnostycznej więc podjechałem i wspomniałem o tym facetowi. Zajrzeliśmy do płynu i okazało się że jest zupełnie spieniony. Powiedział mi że może było malo płynu (nie wiem dokładnie ile było) i przy gwałtownym manewrze złapało powietrza ze zbiornika. Polecił mi żeby na początek zmienił płyn. Pojechałem, kupiłem płyn i umówiłem się z mechanikiem żeby mi wymienił. W drodze do domu było w sumie ok jak chwilę postał samochód. Mechanik obejrzał dokładnie wszystko i żadnych wycieków nie widać, wymieniliśmy płyn i można powiedzieć że problem ustąpił. Dziś jednak miałem ze 2 sytuacje jakby na chwilę było ciut ciężej i usłyszałem pompę, ale zajrzałem do zbiorniczka i płyn klarowny żadnych bombelków. Ciekawi mnie jednak jeszcze jedna sprawa. Na przeglądzie mechanik pokazał mi że mam z prawej strony do wymiany wahacz prosty dolny i że ten czpień (przy zwrotnicy) dość sporo wszedł już w środek. Te sytuacje co dziś miałem to właśnie przy skręcie w prawo do oporu praktycznie i przy cofaniu. Stąd moje pytanie czy ten trzpień może robić na tyle duży opór (zaciera sie) że wspomaganie mogło by mieć ciężko i stąd takie dziwne zachowanie? Mam nadzieje że nie zamotałem całej tej wypowiedzi. Na diagnozie okazało się równiez że zbieżność jest dość mocno przestawiona ale diagnosta stwierdził że to może być wina tego wahacza. Z góry dzięki za wszelkie sugestie. ---------- Post dopisany 30-04-2013 at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 08:45 ---------- Trochę pojeździłem i raz jest wspomaganie idealne a raz słabe szczególnie przy manewrach parkingowych. Nikt nic nie wie? Każda sugestia mile widziana Nikt nic nie wie??
  19. Takie firmy z reguły biorą jakiś procent z odszkodowania dlatego im tez zależy żebyś dostał jak najwięcej.
  20. No to wszystko super. Moja uwaga była tylko po to by zwrócić na to uwagę ale widze że kolega sobie wzorowo poradził
  21. No niby tak tylko kiedyś musiało byc ok a tu jest jak jest. żeby mu po tym nie przeklamywało to pasowało by jednak sprawdzic podczas jazdy na rozgrzanym czy dobrze wskazuje z tym co odczyta vagiem.
  22. Ale rozumiem że sprawdzałeś VAGiem wskazanie czujnika temp płynu chłodzącego i tam było te 90* a tylko zaniżał zegar? Bo moze to wina czujnika była albo termostatu i stąd to błędne skazanie.
  23. Teraz jest długi weekend będę siedział na wsi i myślałem się z tym pobawić. Chęci i czas są gorzej czym:wink: Jak nie ogarnę to się się zgłoszę:decayed: Ile byś chciał za taką zabawe?
  24. chodzi o to że zamarza poniżej -36 czyli teoretycznie przy -37 już nie jest płynne.
  25. Witam. Czego uzyć z budżetowych rozwiązań do wyczyszczenia dokładnego samochodu po zimie i zabezpieczenia go na lato? Myślę tu nie koniecznie o jakichś super specjalistycznych produktach. Oczywiście ludwik tez raczej odpada Myślałem o czyms do dokładnego umycia samochodu, może jakaś glinka i wosk. Nie oczekuje super efektów dlatego budżetowo, byle odświerzyć samochód na lato i zabezpieczyć choć w pewnym stopniu przed smołą i brudem. Polerkę będę robił ręcznie. Polecicie coś takiego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.