Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. W lublinie to np Fabryka Mocy Fabryka Mocy nasz prezes tam działa.
  2. Wiesz ja osobiście własnie używam Sirio ML-145 + Midland Alan 109. Tez nie mam ASC i jakoś żyję a przy ustawionej SQ gdzies na godz 9-10 i czułość na max mam na trasie cisze i dobry zasięg (czytaj koło 10km) i tak jak mówisz na miśków na 19 kanale to i tak aż ponadto dlatego wydaje mi się że pakowanie anteny 2 czy 2,5m to jest dla normalnego uzytkownika zbytek. Jedno co jestem w stanie zrozumieć długie anteny to na ciężarówkach które łączą się z bazami na spore odległości, ale oni równiez (przynajmniej wcześniej zanim CB było dla ludu) musieli mieć pozwolenia więc z tego co wiem to i moce radyjek mieli większe. Tylko w tym wszystkim najlepsze jest to że na ciężarówkach właśnie mają krótkie antenki tylko wysoko umieszczone. Ja jak kupowałem sprzęt to myślałem o jakiejśc własnie metrowej antenie z tym że jak zobaczyłem cenę i opinie ludzi o ML-145 to stwierdziłem że raz się żyje i będę woził taki gigantyczny ogon a tu się czasem widzi z batem ponad 2m na osobówce która i tak w 90% tych użytkowników nastawiona jest na 19" i miśków. No ale cóż nie mi decydować za innych co kupią bo to ich sprawa można ewentualnie podpowiedzieć.
  3. A ile takie cuda kosztuja?
  4. I jak tam dzieje sie coś ??
  5. zasięg rozumie że według Ciebie mając automatyczną bramkę szumów w radiu nie zbiera się szumów? wystarczające to pojęcie względne, ale faktycznie antena 1.5m zestrojona na dachu bardzo ładnie pracuje, jednak odnosząc się do pytania kolegi D4N13L wszystko powyżej metra na dachu sedana wygląda dziwnie, to znaczy dziwnie wyglądała 'ML-145' jak miałem ją na dachu, za to jak postawiłem na dachu 'Performer 1000' to już wyglądała groźnie - za to osiągi nieporównywalne (stanowczo odradzam 2m na magnesie, chyba że ktoś nie będzie z tym jeździł) zasięg bzdura, dobre radio jest ważne ale z gówna bata nie ukręcisz Oj chyba się nie dogadamy 1) radio z automatyczna bramka poprostu mniej przeszkadza. W sensie takim że wyłapywany szum jest przynajmniej w części eliminowany. 2) Zasięg to nie wszystko, bo rozmawiać z kimś a słyszeć pourywane słowa 10km dalej to co innego. 3) Ja wożę ML-145 w sedanie z tyłu na klapie i spokojnie idzie rozmawiać nawet z autem 10km dalej jesli ma równie dobry sprzęt. 4) zgadzam się z Toba w 100% że 2m bata na magnesie to nieporozumienie szczególnie przy większych prędkościach. 5) zasięg patrz wyżej 6) jeśli chodzi o odbiór może masz i rację ale nadawanie i tak jest moca radia ograniczone i parametry anten przestają miec tu większe znaczenie. No oczyiście na bacie 1m a 2m jest kolosalna różnica ale juz 1,5m a 2m nie taka wielka. Zażywszy na moje argumenty i swoja wiedzę twierdzisz że stosowanie bata 2m jest zasadne? ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- A tutaj jeszcze dowód że mówiąc o zasięgu miałm rację że radio ma duże znaczenie. W ogóle polecam obejrzenie materiałów nagranych tego serwisu bo można się dowiedzieć wielu mądrych faktów o CB.
  6. Pozatym dyferencjał po coś jest nieprawdaż Panowie? Po co coś takiego przy cywilnej jeździe żeby 4 koła były spięte na sztywno. Rozwiązaniu elektrycznemu mówię tak że blokuje wszystko jak jest potrzeba ale przy zwykłej jeździe spiete na sztywno na stałe koła przecież będą darły gumy.
  7. O jakiej przekadni w C4 piszesz? o co biega?
  8. a po co komu 2m bata? chyba żeby szumy lepiej zbierać jak się niema radia z ASC.150cm to i tak dużo i jak się wozi na dachu to w zupełności wystarczające. No chyba że masz jakies realne argumenty za takim batem. Bo jeżeli chcesz mówić o zasięgu to i tak kluczowe jest tu radio.
  9. Sirio ML-145 będzie chyba najlepszym wyborem i pod względem jakości i ceny. Mając dobre radio lepszj anteny nie potrzebujesz. Ja mam taka i wożę ją na tylnej klapie w sedanie B5. Działanie pierwsza klasa.
  10. Ori radio CB 2 DIN? Tu nie ma rozmowy o radiach zwykłych tylko o CB i komunikacji.
  11. tylko jak to było rozwalone:wink: że ktoś się bawił w takiego swapa:doh: ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- http://s23.postimg.org/pde8zmbxz/DSC04773.jpg ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- kolejne dziwactwo Tak jak w B6 można by przełknąć duży gril tak tu woła to o pomste do nieba:kwasny:
  12. Spójrz na coś w pierwszej aukcji a mianowicie: [TABLE=class: tabela] [TR=bgcolor: #EEEEEE] Ciśnienie wejściowe : [TD=colspan: 7]1,5-16 Bar[/TD] [/TR] [/TABLE] żeby on poprawnie działał musi być odpowiednie ciśnienie a w odmie nie będziesz miał minimum 1.5bar. Jest to związane z budową tych odolejaczy.
  13. dokręcić tylko łożyska to jest pół godz roboty. Sprawdź i będziesz wiedział czy pomogło. Nikt tu nie wie jak duży masz luz.
  14. Ja pozaliczeniu studzienki miałem magiel do wymiany więc coś takiego jak Ty mówisz czyli wita na drzewie pewnie ona dostała po d*pie. Ta końcówka raczej nie dawała by takich dużych luzów bo musiała by miec taki luz że mogła by wypaść. Jezeli w zawiasie nie ma luzów to obstawiam magiel. Daj go tez niech ktoś go pomierzy czy się nie skrzywił po uderzeniu.
  15. No nasz maluch (chłopak ) tez się wierci i mamusi przeszkadza. Ale jak taka przyjdzie i pomasuje brzuszek to się uspokaja ---------- Post dopisany 23-03-2013 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 08:28 ---------- Zapierający dech moment
  16. Ciekawa sprawa. Chętnie poobserwuje temat bo tez mnie to interesuje jak wygląda taka przekładka z 2.5TDI na 1.8T. Jak możesz to napisz (jak wolisz to na PW) jak Cię to technicznie wyszło i finansowo.
  17. benyA4 Mam bardzo podobne wrażenie Niema co ten silnik musi byc nowy No kolego MaciekW kawał dobrej i profi wykonanej roboty. Oby tylko problem ustał jako zwięczenie męk przy naprawie
  18. Pracuj pracuj bo jeszcze listwy progowe czekają u mnie Zrobisz chłopie widzę sprzęt marzeń
  19. Co sa warte oponki firmy Riken? Pytam pod kątem teścia który chce kupic komplet letnich a na gruponie pojawiła się ciekawa opcja Od 166,25 zł/szt.: opony letnie Dunlop lub Riken w rozmiarze 195/65R15 Za 665zł komplet 4szt 195/65/15. Albo Dunlop SP Sport Fastresponse ten sam rozmiar za 869zł
  20. To pisz do TOM77 jak dziś mu kase wpłacisz to jutro będziesz miał paczke z częściami. I łatw mechanika chyba że sam ogarniesz.
  21. A chcesz kupować tu na miejscu gdzies w lublinie? jak wysyłkowo to odezwij się do TOM77 powinien Ci coś w dobrej cenie sprzedać.
  22. Jeździłem na mobilu 0w50 moim AFNem i było ok ale jak zalałem motula 5w40 to silnik chodzi sporo ciszej i jakby bardziej miękko.
  23. A skąd jesteś bo Lublin wygląda jak postnuklearny obraz Wieje, sypie i masakra. Co napada to zwiewa więc w niektórych miejscach prawie bez śniegu a w innych po kolana. 3/4 samochodów z parkungu wyjechać nie mogło
  24. Aha czyli jest więc bardzo drobny luz można by skasowac a przynajmniej zmniejszyć. Oczywiście jak zauwazyłes i wczesniej napisałem nie można tego mocno dokręcić tylko minimalnie zredukować luz. Skoro tak bardzo autorowi samochód wozi to nie wiem czy to pomorze ale może warto sprawdzić.
  25. Kiedys w golfie miałem taka śrube która mozna było delikatnie dokręcić na maglu i kasowało luz ale nie mozna było przegiąc bo ciężko chodziła kira. A jak jest a A4 B5 i B6? jest coś takiego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.