Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ja osobiście czepiam się nie tych co teraz wymianili na letnie a w ogóle tych co jeżdżą na letnich w zime. Na kiepskich zimówkach jeździ się kiepsko a jak ktos jeździ na podleżdzonej letniej to juz się strach wybrac żeby Ci taki nie wjechał w Ciebie. Ale wydaje mi się równiez że temat troche zszedł nie na temat.
  2. to nie komentuj... jezdza takie piz*usie na glebie i letnicj 20km/h w taka pogode...za***ac sie idzie... Dokładnie A tych rezaczy co ich boli że auto na stalówce i nie jest "nisko i szeroko" to mi żal. Tuning tuningiem ale nie odwalajcie scen jak z kiepskiego filmu o wariatach. Kto mówi że trzeba jeździc na zimowych 18". jak Cie jednego i drugiego nie stać to można założyc alu 15" i tez remiza gra i śpiewa i możecie się lansować. A tych wszystkich co własnie jeżdzą po 20km/h i się korkuje wszystko to bym za jaja powiesił. Półmózg jeden z drugim się lansuje i jeździ od rowu do rowu. Nikt tu nie pisze o zapierdalaniu przez miasto ale można jechac jak człowiek na normalnych oponach te 50km/h i wszyscy sa zadowoleni i przede wszystkim bezpieczni. Ale odsetek tych na letnich jest większy niz tych co nie powinni miec uprawnień. No chyba że nie powinni ich miec przez siano w głowie i zakładanie na zime letnich opon.
  3. Święte słowa Podpisuję się pod tym oboma rękami
  4. Zostawic jako przestroge i do straszenia niegrzecznych dzieci:polew:
  5. To ty nie wiesz? :polew::polew: Sory nie mogłem się powstrzymać ale obstawiam że jeszcze dzis no może jutro się taki orzeł znajdzie
  6. Ja mam od niedawna Q i niby zimowe ale tak hu..we że nawet ESP nie pomaga i żuca na prawo i lewo jak ciut za dużo gazem smagne a jest czym. Co chwile się świeci kontrolka że traci trakcję przy przyśpieszaniu na śliskim Ale to w A6 a A4 sa dobre zimówki więc na gorsze chwile zostaje ośka w A4
  7. Jeszcze nie chodzimy ale juz żel na włosach nosimy ?
  8. No jak się cieplej zrobi to mam nadzieje się coś uda zorganizować. Ja sie dalej bujam A4 a A6 czeka na zmiane termostatu:kwasny: Nie bardzo chce jeździć z niedogrzanym silnikiem. PS. Dajcie koledzy namiary na jakiegoś zaufanego mechanika w lublinie który ogarnie mi termostat w 2.5TDI V6. TTylko kogos u kogo byliście i w miare mozliwości nie zedrze ze mnie skóry za robociznę
  9. Jak tam armi żyjesz? Żadko Cie ty ostatnio widać
  10. Większość najeżdza a "szarpali by jak reksio szynkę"
  11. Jeśli nie jeździsz dużo i zalałes te 15W40 to ja bym lato juz przejeździł na nim do 8 - 10tys.
  12. w komorze powinno byc czysto, wiele silników nie widziałem w środku ale te co widziałem wszystkie były czyste i błyszczały się gładzie.
  13. Ja nie mówie o stłuczce gdzie się ludzie łamią i samochód się składa w harmonijkę. Przy niewielkiej stłuczce cały lecisz do przodu. Jak sa ori plastiki to poprostu sie po nich nogo zeslizgują. Jak wystaje taki element to centralnie kolano niszczysz o nie. Dlatego jesli mogę coś polecić to włóż go chociaż głębiej. Będzie wyświetlacz mniej widoczny ale bezpieczniej dla nóg.
  14. To mu powiedz jak i gdzie sprawdzić. Czytac chyba umie:wink:
  15. też myślałem kiedyś o tym miejscu ale popierwsze kolanem się zawadza o nie a niech będzie jakas stłuczka to tracisz rzepkę w kolanie przez radio.
  16. a o co miało by trzeć? przecierz to wąska opona. poza tym jakie ET felgi?
  17. Tak, same brzuchate Może ma jakieś zboczenie i takie go kręcą
  18. Na zdrowy rozsądek choćby jak silnik który pije 2l oleju po zastosowaniu jakiegoś magicznego środka bierze 0.5l? Co ten środek właściwie może zrobić? Ceramizery niby wypełniały ubytki w gładziach itp co niby miało zwiększac kompresje i zmniejszać branie oleju. Sam powiedz czy to nie jest zbyt piekne żeby było prawdziwe. Tak naprawdę jakiś syf się odkłada w silniku a koncerny klepia kase na niewiedzy ludzi. Było już sporo wątków choćby tutaj na forum o tych magicznych dodatkach do olejów.
  19. Przecież to jest warte tyle co te wszystkie ceramizery i magnetyzery do kupy wzięte. To robi jedynie efekt ekonomiczny dla firmy a nie dla silnika.
  20. Niech się nie trzyma ten z tyłu na samym tyłu i nie oślepia. A fakt jak się jedzie i świeci jedno przeciwmgielne w dużej mgle to tak naprawdę nie diadomo co to jedzie. Czy to samochód, czy inny jakiś np traktor hamuje (choć one nawet świateł czesto nie mają). Gdzies kiedyś było poruszane tu na forum o prawnych aspektach tego i wyszło że prawnie nie jest zabronione.
  21. pastaldo odpowiedział(a) na kszaku temat w 1.9TDI
    dlaczego? Nie kombinuj tylko posłuchaj chłopaków bo dobrze Ci radzą. Nie wymieniaj elementów na wariata bo nic to nie da.
  22. W B6 pożałowali kawałek kabelka? U mnie w B5 miałem jedno przeciwmgielne ale po włożeniu żarówki w wolne miejsce normalnie działała więc instalacja była ori. Tak czy tak gratki roboty.
  23. I jak tam którys czarodziej przerobił przedliftowe? I nie interesuje mnie odpowiedź że kup polifty:decayed: Sam sie nie bawię w przeróbki tylko ciekaw jestem czy komus się udało z osób które miały takie plany:naughty:
  24. Z takich wyników się aby cieszyć. U mnie jak robił mi pomiar fachowiec przy 300tys przejechanych pokazało na wszystkich około 31 i pali na strzał.
  25. też bym wolał sedana ale że będę tatą to i wiekszy bagażnik będzie potrzebny:wink: gratuluję, że zostaniesz tatą i A6 również dzięki wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.