Treść opublikowana przez pastaldo
-
Remont tdi afn
Ekspertem nie jestem ale te silniki robią grube przebiegi. Jak zdejmiesz czapke to trzeba ocenić jak to wygląda i podejmować decyzję. Może jest źle a może jak nowy
-
Tacierzyństwo
No my jesteśmy na ostatniej prostej Terminowo w przyszłym tygodniu powinien przyjść na świat nowy klubowicz
-
opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
to prawie na kapciach jeździłeś
-
opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
i mniejsze spalanie zapewne idzie w parze z mniejszymi oporami toczenia Dokładnie o to chodzi
-
opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
Przy oponie 235 myślę że przyczepności wystarczy a będą mniejsze opory toczenia.
-
opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
to ja w a6 c5 2.5TDI quatro masa własna 1800kg przy oponach 235/40/17 na wlepce mam 2.4 atm przy małym obciążeniu i narazie tak mam napompowane ale jakoś tak przysiadła jest opona i myslę że dobrze było by ją machnać na 3atm.
-
opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
A coś się stanie jak będzie więcej? Za mało nie może być bo będzie flak i będzie cieło boki opony ale za duża ilość powiedzmy 3atm coś zaszkodzi?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jesli krótka i ma być na klapie to tam gzie numerek 2. Tylko tak żeby Ci światła stop nie zaslaniała.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na parkingi na globusie coś się będzie działo? Jakies szczegóły?
-
Dwie inne ET na jedną oś
A ja podejrzewam że była jedna połamana i kupił na sztukę nawet nie sprawdzając byle tanio kupić i teraz pchnął jako komplet licząc że się nikt nie zorientuje. Trzeba to oddac bo na tym nie pojeździsz.
-
Strefa Śmiechu
A najbardziej ludzie leja z tego że gość zdjęcie zrobił aparatem z monitora:polew::polew:
-
zapach smierdzacych jajek i problem z zapaleniem
To rozumiem że chcesz je przytargać na lawecie? Bo jak nie odpali to nie masz innej opcji
-
Regeneracja czy czyszczenie turbiny ?
Dokładnie tak jak napisałes:wink:
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Jesli mam być szczery to nogi małżonki robią większe wrażenie niż te ledy No dobra dobra ledy też są fajne :polew:
-
Strefa Śmiechu
Spawacz przegrał zakład - Sadistic.pl
-
Podstawowa diagnostyka silnika TDI VAG COMem
Tak jak w kazdym TDI Diagnostyka VAG Masz wątek o tym krok po kroku.
-
Przyciemnione szyby a wypadek
Dochodzenie do swoich praw jest umiejętnością ale podejście jakie zaprezentowałeś czyli to jest cwaniactwo, ale nie tego dotyczy wątek.
-
Przyciemnione szyby a wypadek
Obyś się tylko nie przeliczył bo jak trafisz na lepszego cwaniaka od Ciebie to cię puści w skarpetkach i wtedy Ty będziesz płakał.
-
Przyciemnione szyby a wypadek
Dokładnie. A4_Dominik_WAW na d*pę tego przed Toba masz ty uważać i zachować taką odległość żebys był w stanie wyhamować. On może Ci ją nawet podstawić a ty masz zasrany obowiązek na nią uważać no chyba że to jest naprawdę próba wyłudzenia odszkodowania to wtedy jest troszkę inaczej. A przyciemnianie bocznych szyb ma się nijak do patrzenia w lusterka tylko do tego żebyś nie miał ograniczonej widoczności szczególnie o zmroku na skrzyżowanie i żebyś komuś nie wyjechał z podporządkowanej i głupio się tłumaczył że go nie widziałeś.
-
Wygłuszenie przegubów
http://a4-klub.pl/members/krycha-526/ Napisz do niego w razie co podam Ci numer do jego Taty.
-
Wygłuszenie przegubów
Widzę jesteś z Iłży to daleko miał nie będziesz. Napisz do Krychy oni mają używane części w dobrym stanie to coś na pewno Ci dobiorą. Będzie tanio i na jakiś czas wystarczy.
-
Strefa Śmiechu
:polew::polew:
-
Ułamane lusterko - klej do metalu sposobem na naprawę?
Może i macie rację. Ale jak się mówi do odważnych świat należy jak po klejeniu odpadnie to wymienię
-
Wycieraczki się zacierają - pomoże ktoś z Wrocławia?
Nie opowiadaj bajek. Jeżdze 2 miesiące i nie mają zamiaru nawet znowu zwalniać. Oczywiście trzeba aplikowac na włączonych wycieraczkach żeby wszedzie spenetrowało i brak problemów. Ale jak uważacie
-
Zapaszki do auta
Ja jeżdżę autem sam..na tyle jeździ córka parę razy w tygodniu więc nikomu nie przeszkadzają zapaszki w cupholderach Chyba że tak, ja nie dużo jeżdżę a jak jeżdze to własnie często mam więcej osób to by się nie sprawdziło.