Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. pastaldo odpowiedział(a) na dziczek.k temat w 1.9TDI
    Ekspertem nie jestem ale te silniki robią grube przebiegi. Jak zdejmiesz czapke to trzeba ocenić jak to wygląda i podejmować decyzję. Może jest źle a może jak nowy
  2. No my jesteśmy na ostatniej prostej Terminowo w przyszłym tygodniu powinien przyjść na świat nowy klubowicz
  3. to prawie na kapciach jeździłeś
  4. i mniejsze spalanie zapewne idzie w parze z mniejszymi oporami toczenia Dokładnie o to chodzi
  5. Przy oponie 235 myślę że przyczepności wystarczy a będą mniejsze opory toczenia.
  6. to ja w a6 c5 2.5TDI quatro masa własna 1800kg przy oponach 235/40/17 na wlepce mam 2.4 atm przy małym obciążeniu i narazie tak mam napompowane ale jakoś tak przysiadła jest opona i myslę że dobrze było by ją machnać na 3atm.
  7. A coś się stanie jak będzie więcej? Za mało nie może być bo będzie flak i będzie cieło boki opony ale za duża ilość powiedzmy 3atm coś zaszkodzi?
  8. Jesli krótka i ma być na klapie to tam gzie numerek 2. Tylko tak żeby Ci światła stop nie zaslaniała.
  9. na parkingi na globusie coś się będzie działo? Jakies szczegóły?
  10. A ja podejrzewam że była jedna połamana i kupił na sztukę nawet nie sprawdzając byle tanio kupić i teraz pchnął jako komplet licząc że się nikt nie zorientuje. Trzeba to oddac bo na tym nie pojeździsz.
  11. A najbardziej ludzie leja z tego że gość zdjęcie zrobił aparatem z monitora:polew::polew:
  12. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 3.0TDI
    To rozumiem że chcesz je przytargać na lawecie? Bo jak nie odpali to nie masz innej opcji
  13. Dokładnie tak jak napisałes:wink:
  14. Jesli mam być szczery to nogi małżonki robią większe wrażenie niż te ledy No dobra dobra ledy też są fajne :polew:
  15. Spawacz przegrał zakład - Sadistic.pl
  16. Tak jak w kazdym TDI Diagnostyka VAG Masz wątek o tym krok po kroku.
  17. Dochodzenie do swoich praw jest umiejętnością ale podejście jakie zaprezentowałeś czyli to jest cwaniactwo, ale nie tego dotyczy wątek.
  18. Obyś się tylko nie przeliczył bo jak trafisz na lepszego cwaniaka od Ciebie to cię puści w skarpetkach i wtedy Ty będziesz płakał.
  19. Dokładnie. A4_Dominik_WAW na d*pę tego przed Toba masz ty uważać i zachować taką odległość żebys był w stanie wyhamować. On może Ci ją nawet podstawić a ty masz zasrany obowiązek na nią uważać no chyba że to jest naprawdę próba wyłudzenia odszkodowania to wtedy jest troszkę inaczej. A przyciemnianie bocznych szyb ma się nijak do patrzenia w lusterka tylko do tego żebyś nie miał ograniczonej widoczności szczególnie o zmroku na skrzyżowanie i żebyś komuś nie wyjechał z podporządkowanej i głupio się tłumaczył że go nie widziałeś.
  20. http://a4-klub.pl/members/krycha-526/ Napisz do niego w razie co podam Ci numer do jego Taty.
  21. Widzę jesteś z Iłży to daleko miał nie będziesz. Napisz do Krychy oni mają używane części w dobrym stanie to coś na pewno Ci dobiorą. Będzie tanio i na jakiś czas wystarczy.
  22. :polew::polew:
  23. Może i macie rację. Ale jak się mówi do odważnych świat należy jak po klejeniu odpadnie to wymienię
  24. Nie opowiadaj bajek. Jeżdze 2 miesiące i nie mają zamiaru nawet znowu zwalniać. Oczywiście trzeba aplikowac na włączonych wycieraczkach żeby wszedzie spenetrowało i brak problemów. Ale jak uważacie
  25. Ja jeżdżę autem sam..na tyle jeździ córka parę razy w tygodniu więc nikomu nie przeszkadzają zapaszki w cupholderach Chyba że tak, ja nie dużo jeżdżę a jak jeżdze to własnie często mam więcej osób to by się nie sprawdziło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.