Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To weź tych co podzielają Twoje zdanie i zmień piaskownicę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
teraz już wiadomo czemu tyle postów jest usuwanych przez moderatora. Nie dość że ktoś jest pozer to jeszcze wazelina podpierdalacz:kwasny: Nic dodać nic ująć.
-
Chrobotanie przy zmianie biegów i gaszeniu auta.
No więc skoro słychać to w tym miejscu gdzie piszesz to stawiam na sprzęgło. A dokładnie może to byc łożysko wyciskowe. Ja bym dał komus kumatemu żeby to obejrzał.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Echhh te ASO. Niby biąra za te same częsci 2 razy drożej niż gdzie indziej bo to autoryzowany serwis a tak naprawde ludzie tam pracujący to niekiedy gorsze patałachy niż pan Kaziu co naprawia w stodole
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A Ty znowu swoje i żal że ktoś coś powiedział o Motulu nie tak jak byś tego chciał czyli ohhh o ahhh:facepalm: A ten na foto to Twój chłopak? Chwalisz sie jego sweet fociami co kawałek:doh:
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
To już za przeproszeniem było by idiotyzmem. Tak jeszcze może w czasie jazdy właczyć jak braknie LPG a tak w razie draki przy wyprzedzaniu zostaje tylko dzwon przy zgaszonym silniku, bez wspomagania kierownicy, bez hamulców.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co ja gdzieś napisałem, że żadnego oleju nie zniknie tak jak Motula i że najmniej go ubywa ? Kolego pastaldo ... przestań "chrzanić" jedno i to samo jak małpa w kółko bo stajesz się nudny ... Nudny to jesteś Ty ale to nie temat tego wątku. Tez jeździłem na tych 2 olejach i jak jednego ubywało to i drugiego podobnie. A Twoja uwaga że to niczym nie podparta ciekawostka.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W żadnym wypadku nie popieram Castrola bo jeżdżę też na Motulu ale to co tu wydumałeś to czysta spekulacja wynikająca z tego że wyświęcasz Motula nad wszystkie inne oleje. skubiii89 pytanie na jaki kolor zaczął kopcić bo to ma znaczenie. Nie wiemy czy pali olej czy może dziura w dolocie.
-
Tacierzyństwo
Spokojnie. Unormuje się U nas 2 tygodnie i juz jest lepiej. Fak cyc mamusi najlepiej uspokaja:wink: i tego się trzymajcie:wink:
-
Tacierzyństwo
Gratulacje Ze wzrostem to się chyba umówiła z moim synkiem:decayed:
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Masakra że w takim samochodzie zrobili uklad chłodzenia tak jak to piotrsob1 nazwałeś na styk. No ale fakt targając kemping czy lawete obciążenie jest tylko jak to jest w innych samochodach że niema takich dziwnych komplikacji. Znajomy miał VW transportera 1.9 90KM. Ciagał tym duży kemping i nic się nie gotowało. Echhh co za czasy
-
Moje prace
No i wszystko jasne. Poczytałem sobie cały wątek. Robota świetna i RS6 tez mega Jak ostatnio Ci pisałem o mojej walce z A4 to własnie po całym zabiegu dopiero zobaczyłem co to jest ta mora. Jak był zaniedbany to się tak nie rzucało w oczy ale po Achillesie było to widać mocno. Sam bym się za coś takiego w życiu nie wziął bo trzeba by go malowac
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
To co żeby tym samochodem coś pociągnąć trzeba wymieniac wentylatory? Co ma piernik do wiatraka To co tam chłodzi jak ktoś ma bez haka? Może palne głupotę ale na ile domów trzeba zwieść tym samochodem materiał żeby silnik przegrzać? Albo ilo tonową przyczep targać?
-
Moje prace
Nie chciałbym Ci kolego robić tu OT ale od czego jest ten efekt skórki pomarańczy na lakierze i jak tego się pozbywasz?
-
Moje prace
To o ile nie tajemnica ile taka full opcja kosztuje?
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
To jak juz skończysz projekt umów się z kolega Griffe http://a4-klub.pl/auto-250/prace-270475/ To będzie petarda
-
Gumowy łącznik rury intercoolera - Jaki nr ETKI?
Niema w niemczech sklepów z częsciami i sprzętem do maszyn rolniczych? Nie musisz się przyznawac że to do Audi No ale jak wolisz ori to nie pomoge gdyż nie mam dostępu do numeru
-
Moje prace
chyba mu przeszło oklejanie
-
Gumowy łącznik rury intercoolera - Jaki nr ETKI?
A najlepiej i najtaniej kupić wąż olejoodporny w agromie. O ile pamiętam 50mm średnica. Jeździ tak u mnie juz 2 lata i ma się dobrze.
-
okręcone pasy - jak zamocować
Aha. No bemben o ile mnie pamięć nie myli to jak zdejmowałem u siebie osłony to miałem tak jak u Ciebie wiec to chyba nie to. No ale może jeszcze ktoś bardziej w temacie się jeszcze wypowie.
-
Chrobotanie przy zmianie biegów i gaszeniu auta.
Aha no to jak 1Z to faktycznie nie to. Nie mniej jednak czepił bym się sprzęgła. Może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie i potwierdzi lu podsunie inne rozwiązanie ale skoro to dzieje się przy zmianie biegów. Może docisk albo jakie jeszcze inne ustrojstwo.
-
Chrobotanie przy zmianie biegów i gaszeniu auta.
Może dumas jesli go masz. Jaki u Ciebie silnik siedzi? Bo jesli przy gaszeniu telepie i słychac coś takiego to własnie dwumas bym obstawiał.
-
okręcone pasy - jak zamocować
z tego co mi się wydaje to bembna jak to nazwałes odwrotnie nie przykręcisz. Może ktoś u góry odkręcał. Trzeba by zdjąc obudowę słupka i zobaczyc jak to wygląda bo tam z za winkla to nie wiele widać.
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Prawda w oczy kole? Jestem tu tak długo że nie potrzebuje nabijać postów więc moja działalnośc niema z tym nic wspólnego. A tak "I zamknij się już w końcu." to możesz mówić do kolegów z podwórka. A co brak argumentów to rozwiązałbyś to w najbardziej dla siebie wygodny sposób czyli pewnie ręcznie. Koniec tej czczej gadaniny bo i tak nie zrozumiesz o co się rozchodzi.
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Dziwisz się? Temat nie został zamknięty. Pisząc coś takiego to tak jak byś powiedział. "Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant: Nikt Cię nie prosił o wtrącanie się. I oczekuje tutaj odrobiny szacunku bo nie jesteś jakimś lamusem do którego można mówić co się komu podoba. Na szacunek jak na wszystko trzeba sobie zasłużyć. Tego nie rozdaja jak ulotki. Ty swoimi wypowiedziami nie okazałes szacunku osobom które poświęciły swój czas żeby Ci odpowiedzieć i pomóc. A wtrąciłem się ponieważ mogę, gdyz to publiczne forum na którym każdy może swoje zdanie wypowiedzieć.