Treść opublikowana przez pastaldo
-
Prośba o analizę logów
Ok zrobię oczywiście ale jesli mogę zapytać co tam w oknie jest więcej niż w logu? Postaram się zrobić to jeszcze dziś. ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- Ok mam Jesli to ma jakieś znaczenie to pierwszy zaraz po odpaleniu silnika zrobiłem a ten jak złapał przepisowe 90*C Błędów w sekcji silnika nie było żadnych.
-
Prośba o analizę logów
Loga z 004 poprostu przez przypadek nie wstawiłem. Sory. Juz jest w pierwszym wątku.
-
Żółte światła b5 IIlift, czemu?
Na pewni zająłbym się alternatorem bo nawet przy włączonych długich nie powinno spadać az do 13V. Wiele światłom to nie da ale zajrzeć tam trzeba.
-
Prośba o analizę logów
Witam, Zwracam sie z prośbą do osób ogarnietych w diagnostyce o spojrzenie na logi w celu sprawdzenia czy i co go boli Samochód A6 C5 2001 (MODELOWO 2002) 2.5TDI AKE 180KM Q Czasami jest słabszy, szczególnie w niskich partiach obrotów. Słabo się zbiera do 2000RPM. Pozatym to pierwsza kompleksowa diagnostyka po kupnie samochodu. STATYCZNE 000 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 001 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 005 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 007 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 008 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 010 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 013 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 014 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 015 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS 000 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM UZUPEŁNIONY DYNAMICZNE 000 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 001 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 005 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 007 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 008 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 009 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 010 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 013 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 014 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 015 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 019 -> VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry wielkie dzięki za pomoc i poświęcony czas.
-
Polecane opony zimowe
Najlepsze to były chyba jak się sezon zimowy kończył. Teraz będą nowe dostawy towaru wiec pewnie ceny będa zaczynały już rosnąć aż w sezonie wymian polecą do góry. ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- Ktoś coś powie o Fulda Kristal Montero 3?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Mam takie same podejście do sprawy Tylko zwróciłem uwagę że te nasze pasje to cholernie drogie zabawki. Ale tak jak piszesz ma cieszyć
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Niestety tak to jest że jak się cos ruszy to 10 innych rzeczy przy okazji się znajdzie Ciekawe czy części które włożysz w te niby podstawowe naprawy nie przekroczą wartości samochodu.
-
Polecane opony zimowe
To był Bedi ale nie mogę sie z nim skontaktować.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja mam kabel KKL i lapka z XP i teoretycznie można by logi ogarnąć tylko ciężko z czasem. Jak nikt Ci nie pomoże to postaram sie jakoś pół godz wygospodarować i się umówimy ---------- Post dopisany 06-09-2013 at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 00:00 ---------- Kowi ciekawe rzeczy się u Was dzieją Dramatyczny wypadek. Lider zespołu Weekend potrącił mężczyznę? - Galeria - No co Ty!?
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
samochód myłem u teściów a tam maja wodę ze swojej studni, pompa hydrofor itp. Własnie obawiałem się że kamień bo jest go sporo w tej wodzie ale pompie czasami zdarza się zaciagnąć takiego brązowawego czegoś mimo że jest dobrze zabezpieczona i zacieki wlasnie to przypominały. W castoramie rzadko bywam ale będe miał na uwadze. Mam dostęp do taniej bo prawie darmowej wody demineralizowanej (destylarka w robocie) ale to na płukanie cholernie dużo musiałbym tego znosić.
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
Nie wycierałem bo nie mam tego w zwyczaju. Oczywiście jak zobaczyłm co jest na masce i dachu przed cleanerem płuknąłem jeszcze raz i wytarłem mimo to po zastosowaniu cleanera nie zdążyłem zawoskować, spadło pare kropli deszczu i wylazły zacieki znowu. Pomysle o tym filtrze może pomoże na przyszłość. A jakies konkretne filtry polecacie? Tylko żeby mi włosy na głowi nie stanęły jak zobacze cene
-
Polecane opony zimowe
No ja do A6 2.5TDI mniejszych jak 16" nie założę a trochę żałuję Własnie opony w tym rozmiarze tj 195/65R15 sa w bardzo fajnych cenach a takie jak chce czyli 205/55R16 juz cena prawie 2 razy w górę przy tych wyższych modelach opon. Za te Continentale to robi się juz całkiem niezła sumka bo prawie 400zł szt a ja chce 4 nówki kupic bo mam Quatro więc nie chce kombinować z różnymi.
-
Polecane opony zimowe
Pirelli to odrzuciłem na pierwszy rzut oka jak zobaczyłem bieżnik. Letnie Pirelli ok ale na zime to nie bardzo. Jak tak popatrzyłem po opiniach to stawiam na Continental ContiWinterContact TS850 Goodyear UG7+ lub 8 Vredestein snowtrac 3 No i teraz mnie jeszcze tym nokianem zainteresowałeś choć nie ukrywam że chodziło mi jeszcze po głowie Barum. Druga sprawa mieliśmy tu wcześniej kolege Bedi który miał oponki w ciekawych cenach a teraz pisalem do niego nawet na maila i zero odzewu. Ktos jeszcze może oponkami sie zajmuje?
-
Jaki szampon i wosk na nowy lakier
dzięki mistrzu Witam, To ja się trochę pożalę i zapytam i taką rzecz. Kupiłem ten szampon, fakt zapach świetny, domywanie raczej spoko (nie puściło tylko to co musiałem pomóc delikatnie paznokciem) ale jeden przykry objaw. Miałem takie zacieki na dachu i masce że masakra. Myłem można powiedzieć 2 razy, raz z grubsza potem dokładnie bo był zapuszczony i chciałem przejechać cleanerem. Spłukiwałem wszystko myjką ciśnieniową i raczej dokładnie więc nie powinno zostać nawet grama piany itp. Na pionowych częściach nie było może maleńkie bo tam woda słynęła a na masce i dachu przez jakiś czas stały krople. Robiłem to na świerzym powietrzu, słońca nie było za bardzo wiec mi to nie wysychało za szybko. I się tak zastanawiam po czym takie zacieki. Choć przychodzi mi jedna opcja do głowy. Czasami się zdażało że woda z kranu leciała czasami brudnawa to może az tak się objawić? Są jakieś filtry do wody do wpięcia przed myjkę żeby się zabezpieczyć na przyszłość? Jakiś tam siateczkowy przed dużymi śmieciami jest ale to zbyt małe zabrudzenie żeby wyłapał. Co do samego szamponu raczej nie mam zastrzeżeń. Na mycie z takiego brudu dałem około 40ml na 7l ciepłej wody.
-
wypadek na skrzyżowaniu
No też jestem ciekaw gdzie nasi sędziowie przysięgli czyści nade wszystko Damian gratuluję wygranej:wink:
-
Polecane opony zimowe
A co powiecie o wersji UG 8? Bo widziałem opinie że następczyni 7+ słabo sobie radzi.
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Przecieraj szlaki to jak mi juz przestanie wystarczac zwykłe Q w mojej nowej A6 to polecę w Twoje ślady.
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
a jaki był by problem z zastosowaniem ori tego dyfra z V8? Może mniej by było kombinacji z podpasowaniem tamtego dyfra.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
już wywalili wątek BTW ja mega jestem zadowolony z roboty konektora... nie wiem jak chodzi bez tych przeróbek radio a jakie radio?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
fakt do kręcenia na śniegu przód juz tak istotny nie jest
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
No fajna sprawa. A później przedni dyfer tez będziesz modził?
-
Kable rozruchowe
POWER-KRIS no w ciężarówkach jeszcze fabryczne kable to zgadza się porządne muszą być. Mauros88 silikonowe to masz co najwyżej izolacje na kablach. A w zimę to przy mrozie miedź mocno twardnieje. Jeśli są miękkie to tam połowa jego przekroju to izolacja a druga połowa to cienka miedziana linka. Można na tym odpalić samochód jak się uprzesz i samochód pali na tzw strzała. Jeśli będziesz musiał zakręcić swojego diesela przy -30*C to złap ręką za ten przewód w trakcie kręcenia. Po 5sek kręcenia będą prawie parzyć.
-
Kable rozruchowe
Kable grube i miękkie chyba nie istnieją szczególnie w zimę. To co się kupuje w sklepach moto to ciężko nazwać kablem rozruchowym. Najlepsze kable to takie robione samodzielnie. Świetnie nadają się przewody z BMW które idą od akumulatora w bagażniku do rozrusznika (bo długie) z mocnymi klamrami porządnie zarobionymi. Inne sklepowe kable to porażka.
-
Alternatywa RNS-E
moim zdaniem zupełnie bez sensu. Ja u siebie mam bo tak kupiłem ale szkoda kasy na ten sprzęt. Te stacje mimo wszystko sa ciekawą alternatywą bo pasują do wnętrza a funkcjonalność olbrzymia. Tylko trzeba mieć kase na taką zamiane.
-
Polecane opony zimowe
Też je polecam. Mam w drugim aucie już kolejny sezon i nieźle się spisują. Dość drogie bo 400zł szt za 16" to sporo już a jak z kazdą opona ile ludzi tyle opini. Jedni wychwalają inni są sceptyczni.