Treść opublikowana przez pastaldo
-
Grzałka silnika / wody
serio? szkoda że nie widziałem
-
Grzałka silnika / wody
Żeby to osiągnąć to potrzebny jest sterownik który dodatkowo włączy obieg cieczy w układzie i do tego włączy dmuchawę w samochodzie. Inaczej efekt będzie marny. Webasto by zagrzać samochód musi działać około 15min a ma moc 5kW. Ta grzałeczka nawet nie wiadomo jakiej jest mocy ale obstawiam że do 1kW
-
1.9 TDI - 90 czy 110 KM?
Wg mnie tylko 110. Nawet jakby się zapiekły kierownice to mając minimum sprawności ruchowej można samemu sobie wyczyścić i jeździć dalej.
-
Chiptuning 2.5TDI AKE 180PS
To informacyjne zajrzyj do moich logów i co o nich powiesz. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-286054/ Pacjent to A6 C5 2.5TDI AKE 180PS, IC centralnie, 6-biegowy manual.
-
Grzałka silnika / wody
Jesli interesuje Cie coś jeszcze poza podstawowym pytaniem czy pasuje to powiem tak. Taka grzałka grzeje płyn w punkcie. Jeśli zamontujesz takie coś na dole silnika to zanim u góry będzie ciepły płyn to na dole będzie już gorący. Jeżeli chcesz mieć ciepło to przydało by się do tego dołożyć jeszcze pompkę obiegową by ta ciecz mogła się grzać równomiernie. Wtedy będziesz miał jakiś skutek. Pozatym kolejna sprawa, ty nagrzejesz płyn a po chwili będzie on znów zimny bo w nagrzewnicy wytraci ciepło po włączeniu nadmuchu. Napewno będzie lepiej niż bez tego ale nie spodziewałbym się super efektów.
-
Polecane opony zimowe
Na Alpin A3 jeździłem i byłem bardzo zadowolony. Także jeśli nie popsuli tej serii to powinieneś być zadowolony.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeśli będzie to następny tydzień i jak mówiłem od poniedziałku do czwartku to myslę że się zjawię
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tak samo mam A6 a A4 juz poszło. Jesli mam być szczery to pasowałby mi przyszły tydzień i to tak od poniedziałku do czwartku. a większości pewnie na weekendzie:whistling: Tak też sie może zdarzyć A u Ciebie co tam?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tak samo mam A6 a A4 juz poszło. Jesli mam być szczery to pasowałby mi przyszły tydzień i to tak od poniedziałku do czwartku.
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
:polew: a za V-ka zaraz psy na sygnale
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Ale z tego co się orientuje to EDS działa tylko do pewnej prędkości. Przy ruszaniu pomaga co widać ale przy jeździe w zakrętach przy wyższej prędkości niema juz znaczenia.
-
Montaż instalacji - gdzie wlew i przełącznik gazu
- Chiptuning 2.5TDI AKE 180PS
masz wykres przed i po modyfikacji? Chetnie bym zobaczył jesli była by taka szansa.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakby co to ja tez chetny o ile mi się uda być.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokładnie tak jak mówisz kolego . To po co w ogóle bezsensowna dyskusja co wybrać skoro już dawno podjąłeś decyzję?- garaż - drewniany, blaszany?
to fakt murowanie może nie będzie najlepsze. najlepiej jakbys pokazał lub opisał jak masz zrobiony aktualnie wtedy będzie łatwiej coś doradzić na temat dobudowy.- centralny zamek nie zawsze zamyka drzwi od kierowcy
Może być wiązka kabli ale równie dobrze może być mikrostyk. Z tego co wiem drzwi od kierowcy gdy nie sa zamknięte a wciśnie się centralny to ich nie zablokuje ich, to chyba żeby kluczyków nie zatrzasnąć. Inne drzwi chyba po trzaśnięciu zamkneły by się ale nie kierowcy. Może ma zły sygnał z mikrostyku i wydaje mu się że ma otwarte drzwi. A niema problemów z lampkami tedy że mimo zamykania świeca się nadal?- Tacierzyństwo
to prawda, w domu tak jakoś pusto i cicho się robi No masakrycznie. Tak to jak wracałem z roboty to pierwsze co z małym bomblem się bawiłem a teraz przychodzę a tu cisza i nikogo niema. Na szczęście już w niedziele po nich jadę czyli dziadki i babcie w niedzielę odetchną No narazie tydzień im wystarczy Niech nie mowią że im kontakt z wnukiem ograniczam- Tacierzyństwo
to prawda, w domu tak jakoś pusto i cicho się robi No masakrycznie. Tak to jak wracałem z roboty to pierwsze co z małym bomblem się bawiłem a teraz przychodzę a tu cisza i nikogo niema. Na szczęście już w niedziele po nich jadę- garaż - drewniany, blaszany?
Z tym to trzeba by ostrożnie. Na tym dach położyć bym się troche bał. Trzeba by zrobic wieniec dookoła żeby się te słupki nie rozeszły po położeniu dachu szczególnie takiego dwuspadowego. szwagier taki zrobił ,ale dookoła jest opaska zbrojona na której leży dach I w takim razie to jest klucz do sukcesu wyżej wymienionej metody a nie wszyscy muszą o tym wiedzieć i potem był by temat "Dach garażu zwalił się na samochód"- Strefa Śmiechu
Z czego? Miałeś chyba na myśli autopsję Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4 To dziewczyna- Tacierzyństwo
hehe. Tak sobie siedzę i myśle o małym bo żonka siedzi z małym u mamusi i cholera w życiu bym nie pomyślał że można za kimś tak tęsknić a ty jeszcze w tym watku skrobnąłeś. ehhh:wink:- Tacierzyństwo
albo tak.... :polew:- garaż - drewniany, blaszany?
Z tym to trzeba by ostrożnie. Na tym dach położyć bym się troche bał. Trzeba by zrobic wieniec dookoła żeby się te słupki nie rozeszły po położeniu dachu szczególnie takiego dwuspadowego.- garaż - drewniany, blaszany?
To zalezy czy to ma być docelowo garaz na stałe, czy może za jakiś czas znowu będziesz np zmieniał jego miejsce. Jesli masz stałe miejsce to ja bym stawiał z połówki pustaka i później na to styropian ale nie koniecznie. Taki garaż łatwiej w razie potrzeby zagrzać w zimę a w lato w miare chłodno. - Chiptuning 2.5TDI AKE 180PS