Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A wymiary ma te same co oryginalna? Bo jak nie to może mieć takie skutki.
  2. Ja bym zmienił ze względu że zbliża się zima. W lato bym olał sprawe i dojeździł do 10tys
  3. To co opisałes to by znaczyło że krańcówka padnięta a nie alternator. Powinna być sytuacja że przytrzymanie nawet godzinę przycisku od szyb nie ma prawa powodowac przygasania bo krańcówka przerywa obwód i nawet jak trzymasz przycisk to odcina. Dalej uważam że przygasanie świateł czy światełek w kabinie to nienormalne chyba że przy rozruchu
  4. Przygasanie świateł nie jest normalne, chyba że przy dużym poborze prądu jak np rozruch czy jak ktoś ma wzmacniacz 1kW. Ani szyby ani ogrzewanie nie powinno sie tak objawiać przy sprawnej instalacji. Pierwsze co trzeba sprawdzic ładowanie. Miernik i do roboty.
  5. niedoładowaniem akumulatora co jest szczególnie kłopotliwe w zimę lub uszkodzenie elektroniki samochodu bo jak uszkodzony jest regulator może daac raz za małe a raz za duże napięcie.
  6. Jak przygasają światła to masz spadek napięcia. Masz woltomierz zegarach? Zobacz czy nie spada napięcie wtedy. Może być uszkodzony regulator napięcia w alternatorze.
  7. Zależy o jakiej porze to będzie. Bo jak wiadomo teraz będzie objazdowo cmentarzowo i nie wiem na którą będę spowrotem w LU. ALe jak będę w miare wcześnie to się zjawię. A o której planujecie być?
  8. Naszego chrzciliśmy tydzień temu:decayed: Też był wieeelki dzień
  9. I co ostatecznie robiłeś?
  10. A jaki sens ma kupowanie koncentratu za 11zł? Na naszą zime trzeba robić przynajmniej taki do -20*C czyli 1:1. W związku z tym dostajemy za 11zł 2l gotowego płynu. Toz to paliwo jest tańsze niż ten płyn. A jak ktoś jeszcze ma spryski przy reflektorach to tak jakby iść i rozrzucać pieniądze po ulicy. Co innego letni gdzie z litra dostajemy około 25l z 250ml koncentratu. Jak za 10-15zł można kupić dobry płyn do sprysków za 5l.
  11. No miałem na mysli własnie 20-30tys Limit moge sobie zdjąć ale taka kasa rzadko jest w bankomacie i kilka pewnie trzeba by oblecieć. Poważnie się zastanawiałem nad przejściem z PEKAO do Synca bo wpieniaja mnie opłaty za wszystko ale jak narazie gdy trzeba to mozna wypłacić w banku i się nie przejmować. Zastanawiało mnie np czy nie było by opcji wyciągnięcia grubszej kasy normalnie w oddziale Alior Banku ale to pewnie 2 różne konta i prawie banki
  12. A jak to jest z dużymi wypłatami gotówki gdy ma się takie konto "wirtualne" internetowe tylko? Bo tak jak jehałem po fure to wpadam do banku biore kase i rura a w synku co? Latam po bankomatach i ypłacam? Żeby konkret sume wypłacic to trzeba by oblecieć pewnie z 10 bankomatów.
  13. A jak jest z moca świecenia? Barwa to nie wszystko
  14. pastaldo odpowiedział(a) na postal1 temat w 1.8T
    Zakładasz zwykłe gumowe wężyki byle grubościenne żeby się nie zapadały pod wpływem podciśnienia albo silikonowe. Do wyboru do koloru na alledrogo. Średnic w 1.8T nie znam ale podejrzewam że podobnie jak w TDI czyli coś koło 3mm średnicy wewnętrznej ale to się musisz dopytać jeszcze kogoś.
  15. Czemu się unosisz? Kali S4 ma rację.
  16. ja bym zaczął od zaciśnięcia przewodów przy samej pompce i sprawdził jak się zachowuje bo może poprostu wirnik się wysypał a nie nieszczelność przewodu.
  17. Sory za OT ale to jakiś obwieś, nowicjusz który już w któryms temacie pisze tylko po to by pisać i nabija posty pewnie w celu wiadomym. Uwaga do Moderatora żeby się koledze przyjrzał.
  18. A w RNS-D przeczyta tagi?
  19. Rozbierz zegary i trzeba posprawdzać czy do wszystkich żarówek dochodzi prąd. Może jakaś ścieżka się usmarzyła bo zrobiłes jakieś zwarcie przypadkiem.
  20. To jaką sprawność (Sprawność) ma ten silnik? 50% energii idzie w ciepło? To sie w ogóle tym da jeździć czy to nagrzewnica na kółkach?
  21. Wiem że to nie CSI ale da sie takie rzeczy udowodnić. Ani nie namawiam ani nie odradzam tylko dałem pod rozwagę żebys na tym nie wyszedł jeszcze gorzej niz do tej pory.
  22. tzn = co mu zrobisz tak wiesz, na serio ? co planujesz ? osobiscie nie narusze jego nietykalnosci..ani nikt tego nie zrobi..jesli o to ci chodzi.. zaplaci za wszystkie straty no i jeszcze jedno auto tam zostalo porysowane czyli dojdzie kolejny wyrok kara(nawet jesli to nie on) ale bedzie musial to Udowodnic a to bedzie ciezka sprawa i napewno nie zrobi tego nikomu ponownie a jesli to ktos mieszkajacy niedaleko bo napewno sie dowiem adresu..bedzie wstyd bo jebne plakat z jego ryjem na kilku klatkach napisze co zrobil..moze ktos jeszcze ucierpial.. troche to leszczowe ale po co go bic?jeszcze by mi sprawe wytoczyl..a wiadomo z gory bym mial przegrane:doh: Jak jego wizerunek wywiesisz to tez Cie może skrobnąć za to do sądu Za pubkikacje takich rzeczy i może jeszcze zniesławienie może Ci braknąć odszkodowania za porysowany samochód więc się zastanów 2 razy. Lepiej żeby dostał oklep od zamaskowanego sprawcy
  23. aha luzik Bo pomyślałem że te świeżynki masz na handel
  24. Ale pewnie z tym od czego ta rura wystaje to by Cię objechał :polew:
  25. Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych. Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów. Kolego napisałem, że mi sie to nie podoba, ale jeśli obraz w tym TV jest naprawdę taki dobry jak każdy piszę to się nóżki wywali i powiesi telewizor na ścianie. Z tym nie będzie problemu 3D pewnie użyję parę razy i to będzie wszystko ale niech już będzie z tym 3D. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Muszę się wybrać w weekend do sklepu i zobaczyć to cacko na żywo To jest najlepsze rozwiazanie. U mnie własnie wisi na ścianie:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.