Treść opublikowana przez pastaldo
-
Tacierzyństwo
To będzie zdrowa do 18stki
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Nie wiem o jakim drugim planie mowa. Chciał bym zauważyć że telewizor wyświetla obraz który został gdzies w świecie stworzony, obrobiony i telewizor ma nam "wyswietlic zdjęcia" z mega szybkością. Więc chyba kogos poniosło z tym drugim planm. Nie zauwazyłem żadnych nieostrości w żadnych strefach obrazu tego TV. O LG sie nie wypowiem bo nie widziałem. A z Co do F6800 i F6640 to az dziwi mnie że 6640 ma lepsze parametry niż 6800. A dokładnie rzecz ujmując 6640 ma parametr Clear Motion Rate wiekszy bo 600Hz i posiada Microdimming. Telewizory | SAMSUNG Co dziwne bo model ES6800 czyli model wstecz posiadał micro dimming. Chyba że błąd jest w tabelce producnta.
-
Jaki plecak?
Kupiłem tego Targusa CN600 Targus Notebook BackPac (CN600) Wykorzystany juz pierwszy raz przy wyjeździe na delegację. Spisuje się bardzo fajnie i jest naprawdę wygodny. Tak jak ja mam lapka 12" to wchodzi on do tej kieszeni na komputer w poprzek przez co mam jeszcze bardzo dużo miejsca na dodatkowe rzeczy. Zakup uważam za bardzo udany. Dzięki za sugestie tego plecaka:hi:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Aha no to luz chyba że tak. Pytanie jakiej siły potrzeba do przestawienia dźwigni. Jak chodzi to lekko to fakt. Albo linkę hamulcową od roweru i koło ręcznego zamontować coś ala manetka od przerzutek
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
No fakt pompka od centralnego w B5 zaadoptować i guzikiem ja wyzwalać i po problemie:decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
a które ciśnienie załącza blokadę? Bo jak nadciśnienie załącza to przy bucie żeby blokowało bierz z dolotu pytanie jak duże ciśnienie jest potrzebne:wink:
-
Strefa Śmiechu
Dowcip odnośnie meczu Polska - Słowacja - chamsko.pl :polew: ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- Samobójczy skok z mostu - chamsko.pl ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- Niegrzeczny Paweł - chamsko.pl ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- interesujące:P - chamsko.pl ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- Rudy czarny żyd chińczyk - chamsko.pl Kumulacja była :polew: ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Mecz - chamsko.pl
-
Jaki plecak?
Fakt, szybko. Zamówiłem koło godz 14 zapłaciłem PayU o 18 dostałem maila że wysłali i przesyłka od 20 jest w sortowni więc jutro będzie u mnie
-
Jaki plecak?
No i zakupiłem z tej aukcji
-
Jaki plecak?
No i przechyliłes szalę na korzyść tego plecaka. Zastanawiałem się i jeszcze szukałem alternatyw ale skłaniałem się w stronę właśnie tego. Jak kupie to napisze pare słów jak sie sprawuje.
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Do tej mocy i momentu przydało by się odpychanie na 4 łapy i mocniejsze sprzęgło żeby to przenieść na koła. Gratulacje wyniku.
-
Lampka kabiny - czerwone diody przód.
Ktoś tu na forum sprzedawal takie moduły gotowe z 2 diodami do zrobienia w swojej lampce
-
Lampka kabiny - czerwone diody przód.
To się włącza w raz z podświetleniem przycisków na desce i w lampce. Można samemu spokojnie sobie to zrobic tylko trzeba sobie ładnie ustawic żeby świeciło w odpoiednie miejsca. Chyba jedna dioda jest bardziej do przodu ustawiona i swieci bardziej na radio a druga bardziej na lewarek skrzyni biegów.
-
Strefa Śmiechu
Ani Bob budowniczy - z pustaków nic sensownego nie zbuduje
-
Grzałka silnika / wody
Nie sprawdzi się bez pompki obiegowej.
-
Jaki plecak?
Kolejna propozycja z tej samej firmy czyli coś musi być na rzeczy Poprzeglądam sobie co oni tu mają w ofercie wiecej ale te co pokazaliście są fajne. Szkoda że mają jedną kieszeń dużą bo przyzwyczaiłem się do podwójnej ale pewnie coś w ofercie sie znajdzie co mi podpasuje. ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ---------- O kurcze źle spojrzałem na fotki, on ma 2 kieszenie duże tylko ta mniejsza jest fajnie zamaskowana. ---------- Post dopisany 19-11-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 09:01 ---------- A miał ktos do czynienia z plecakami firmy Targus? np MOCNY FIRMOWY PLECAK TARGUS CN600 15,4-16,4 Wys24h (3694360096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mają ponoć wieczystą gwarancję. Tu przykład: Zobacz: Dożywotnia gwarancja? Żaden problem, wyślemy ci nową torbę - Wykop.pl Pytanie czy to podstawiony kolo który miał zrobic reklame czy faktycznie tak fajnie to wygląda bo i komentarze pod tekstem to potwierdzają..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie w starej specyfikacji tylko w tej , do której dałeś linka i się do niej odniosłeś. Nie wiem , czy ty masz problem ze wzrokiem, udajesz ułomnego , czy na prawdę nim jesteś , może zmień dilera a zaczniesz w inny sposób patrzeć na rzeczywistość. Ja tu nikogo nie bronię ale jego wypowiedź może dotyczyć tego że fakt na stronie sa te dopuszczenia podane ale na butelce ze zdjęcia juz brak. Tak czy inaczej to szukanie dziury w całym bo tak jak napisał dev
-
Polecane opony zimowe
Widze fachowo podeszli do sprawy. Wystarczy popatrzeć które rozwiązanie ma wiecej wad (opony lepsze z tyłu) a późniejsze wnioski. Jedyny plus zakładania opon lepszych z tyłu to zmniejszona nadsterowność "zarzucanie tyłem". A to że się uparli na ten wniosek to tylko taki że uderzenia boczne sa bardziej niebezpieczne i przy nadsterowności łatwiej o takie zderzenie. Nie patrzy jednak nikt na to że choćby droga hamowania jest dłuższa. Wady montowania lepszych opon z tyłu mniejsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, mniej stabilne hamowanie na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni, mniejsza przyczepność na starcie na mokrej i suchej nawierzchni, mniej komfortowa jazda w zakrętach, gorsze przyśpieszenie w zakręcie, mniejsza odporność na aquaplaning podczas jazdy na wprost, uczucie "zarzucania" auta na suchej nawierzchni. Wady montowania lepszych opon z przodu słabsze hamowanie w zakręcie na mokrej nawierzchni, niska odporność na aquaplaning w łukach i podczas zakrętów, mocniejsze "zarzucanie" auta na mokrej nawierzchni, gorsze hamowanie w ostrych zakrętach. Biorąc pod uwagę zdrowy rozsądek podczas jazdy bardziej bałbym się używania gorszych opon z przodu no chyba że ktoś bije rekordy prędkości w zakrętach zimą. oczywiście,ale jeśli jest napęd na przód. Quattro zachowuje się trochę inaczej i podczas ostrego przyspieszania przypomina bardziej auto z napędem na tył . Fuldy zużywają się trochę szybciej,a Goodyeary z każdym rokiem twardnieją więc zakładał bym je na bardziej obciążoną oś,a Fuldy mniej... Zgadza się ale mimo wszystko podsterowny przód to pewny wylot z drogi co w naszych Q jest dość częste połączone z ciężkimi silnikami umieszczonymi mocno z przodu a tył zawsze można skontrować i napęd Q o ile z głowa się obchodzi wyprowadzi z takiego poślizgu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Trzeba się rozwijać
-
Jaki plecak?
o widzisz całkiem niezły. Jakoś tej firmy w ogóle nie kojarzyłem z plecakami a w ogóle o jej istnieniu sobie przypomniałem jak napisałeś posta Sprawa do przemyślenia. W razie co inne propozycje też mile widziane. A co do mojego poprzedniego plecaka NIKE to używam go juz 7 lat i pewnie korzystał bym dalej gdyby nie padające suwaki i lekkie przetarcia. Ale to naprawiać nie bardzo się opłaci a juz na pewno nie dostane suwaków w takiej jakości.
-
montaż pasków ledowych w drzwiach
Efekt fajny ale wykonanie takie sobie. Dopóki się nie zpojrzy na ten pasek to wszystko pieknie. Trzeba by to jakoś ładnie zamaskować żeby tak się nie rzucało w oczy. Albo montaż tej taśmy od środka, jednego modułu 3 diody i zrobienie/nawiercenie otworów przez które świeciły by diody
-
Jaki plecak?
Witam, Kończy się żywot mojego plecaka, a że jestem mocno przyzwyczajony do plecaka z którym śmigam do roboty i różne takie to szukam czegoś nowego. Zalezy mi na czyms firmowym i solidnym oczywiście bez szaleństw za kilka stówek. Szukałem po sklepach typu nike, puma itp ale jakoś nic mi sie nie podoba. Mój poprzedni to NIKE ale ma fajny gruby materiał z pianką na plecach i dno a te nowe wszystkie to jakies takie grubości podszewki. Fajnie by było jakby miał kieszeń na laptop. Nie koniecznie duży bo mam 12" lapka. Używacie czegoś godnego polecenia i podrzucicie jakiś pomysł co kupić? A może ktoś czymś takim handluje i zaproponuje
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Aha bo myślałem że siłownik jeszcze do końca nie dochodził a juz blokowało na zawiasie i stąd bujnięcie. Ale skoro na siłowniku to niema wielkiego strachu uszkodzenia klapy wiec dla mnie to nie byłby wielki problem.
-
Tacierzyństwo
Heheh no nieźle. U mnie maluszek 4 miechy skończył i uchachany od ucha do ucha. A wsua narazie tylko cyca i jeszcze mu wystarcza
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Zawsze można skrócić troszkę tłoczysko by dochodząc do końca zatrzymywało sie na siłowniku a nie szło do maksymalnego otwarcia na zawiasie co nie będie bujało i nie uszkodzi mocowań zawiasów.