Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ten olej który przeleci pierścieniami od razu się spala wiec niema prawa sie osadzic na świecy. Na świecy może się tylko osadzić nagar z kiepskiego spalania mieszanki.
  2. Chyba tylko przez emulatory zmieniarek. Poszukaj bo ktos kiedys robił cos takiego że podłączało się wlaśnie chyba pod złacze zmieniarki.
  3. Żartujesz czy ty tak poważnie? Przewiń strone na góre i tam masz wypisane jaki olej wlać. Świeżak :-) ... Hezen masz w pierwszym poście jaki olej wlać. Kupuj u sprawdzonych sprzedawców. Tu na forum np. Dzik i Tom No ja rozumiem że świeżak no ale przecież po coś ta rozpiska jest i to sie pojawia pierwsze po załadowaniu strony no chyba że ktoś automatycznie przechodzi do ostatniego postu a to chyba zachęca do zadania kolejnego pytania skoro jest ponad 400 stron wypocin.
  4. Żartujesz czy ty tak poważnie? Przewiń strone na góre i tam masz wypisane jaki olej wlać.
  5. Co się pod tym kryje? Żeby go "napiąć" w moim rozumieniu trzeba by ruszyć delikatnie wiec jak tu mówić o LC?
  6. Kowi87 ma AVG na pompie a nie AJM
  7. No to niezłe rzeczy Ten nawietrzak to jeszcze dodatkowo prąd żre no ale coś za coś. Jedyny sensowny sposób doprowadzenia świeżego powietrza to jak w domach pasywnych gdzie takie powietrze przechodzi przez wymienik ciepła dzięki czemu jest jeszcze ogrzewanie w ten sposób zorganizowane. Tylko jedno mnie zastanawia. To doprowadzenia powietrza robi się np w jednych pomieszczeniach a wyloty w innych? Myślałem że takie coś wtedy trzeba stosować we wszystkich pomieszczeniach. No ale nic juz nie śmiecę koledze w wątku.
  8. Wojto czyli mam rozumieć że zakładając plastikowe okna powinienem wywalić sobie dziurę w ścianie żeby był obieg powietrza? Nie mówie tego złośliwie bo nie znam sie na tej działce ale to tak trochę dziwne. Po to zakłada sie szczelne okna które maja mi w zimę zapewnić ciepło żeby mimo to doprowadzic zimne powietrze do domu? Rozumiem że ta niedogodność jest przy wentylacji grawitacyjnej. A jakie sa jeszcze rodzaje wentylacji? Aktywne? Wyciągające powietrze? No ale przy takiej tez szczelne pomieszczenie nie będzie wentylowane bo będzie się tworzyć podciśnienie w mieszkaniu. I jak juz jesteśmy przy wentylacji ocieplanego domu to jak się prawidłowo wykonuje takie doprowadzenia świerzego powietrza do mieszkania? Pomijamy tu okna plastiki z tymi wywietrznikami które sa kiepskie.
  9. Chodzi o to że mieszalniach można nabyć dorobiony lakier własnie na zaprawkę.
  10. cieszę się że załapałeś. Chodziło o kolegę który kazał Ci zrobić logi 2 posty wyżej
  11. W 1.9TDi robisz od 1500obr do 4000 albo jak przestanie jechać. Przemik juz sobie w tym poradzi
  12. Mi raczek chodziło czy nie jest wyrobiony zawias na tulei. Jak masz otwartą klapę to poruszaj nią na bolki i zobacz czy gdzies nie widać luzu.
  13. A sprawdzałeś dokładnie? Bo może masz poprostu rozwalony któryś zawias skoro bez sprężyn i napięcia jest ok a dodanie sprężyn naciąga tak mocno klapę.
  14. Nie koniecznie całej lampy. Możesz wymienić samą soczewkę. A na Twoim miejscu jak bym robił to juz wymieniałbym obie na takie z BiXenonem z B8
  15. dzwon podstawą tuningu body RS czy S, ostatecznie polift? nic poważnego? Ja mogę polecić w Radzyniu... W LU nie znam, pytaj prezesa. Ja mam polifta A6 skasowałem Miałem bliskie spotkanie ze znakiem drogowym. Jakby to było 10m dalej to wpadłbym w zaspe i nic by sie nie stało a tak rozwaliłem przedni błotnik, i tylni i delikatnie progiem przejechało. Do tego zgiął się wahacz banan ale po wymienie zawieszenie ok.
  16. Potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika w Lublinie lub okolicy. Oczywiście żeby nie zdarł ze mnie ostatniej złotówki bo tacy tez są Miałem mało przyjemny incydent i muszę dać samochód do zrobienia.
  17. kozak na maxa szkoda tylko S5 i to w takim kolorze Wdaję mi się, że ta sytuacja do wyciągnięcia tylko koleś się posrał i wcisnął hamulec. Sorry za OT. Sory za OT ale wspomnienia wróciły W weekend miałem to samo tylko ze znakiem drogowym. Jedno czego mu zazdroszczę to nawierzchni. Ja miałem lity lód pod kołami i Q nie pomogło A co by nie było całkiem OT Na przejściu na czerwonym świetle stoi harcerz i starsza pani. Babcia kaszle na to harcerz - na zdrowie - ale ja kaszlałam a nie kichałam chłopcze - jak dla mnie, to pani mogła i chu*em się zadławić ale dla harcerza najważniejsza jest dobre wychowanie!
  18. Hehe spokojnie. To przyżelowało w zbiorniku 1000l
  19. Aha ok. Bo teść się uparł żeby dolać nafty że powinno pomóc. Czy wyprowadzić go z błędu?
  20. No to dodatki do paliwka już mamy załatwione, a co jesli w zbiorniku (nie w samochodzie tylko zewnętrznym) żeluje już?
  21. Ja rok temu założyłem też EXIDE ale 100Ah/800A do mojej A6 ale tu jest multum elektryki i 6 garowy diesel który w zeszłym tygodniu pierwszy raz wysączył z niego cały prąd przy mrozie i odpowietrzaniu układu paliwowego. Jak dla mnie bardzo dobre akumulatory.
  22. Aha ok. Przyzwyczaiłem sie jakoś do nazwy opał wiec jej używam A gdzies było coś jeszcze pisane o K2 Anty freez czy jakoś tak to też lać oprócz skydda czy sam skyd też obniża temperature krzepnięcia?
  23. To ja zapytam jeszcze inaczej. Co dolać do opału bo teściu ma spory zbiornik ale stoi w wiacie i przy tych mrozach zaczyna gęstnieć. Jest coś sprawdzonego?
  24. pastaldo odpowiedział(a) na pastaldo temat w 2.5TDI
    No nie tylko tu Z tym forum jestem związany bardziej emocjonalnie po poprzednim samochodzie a tam uzytkownik obecnego samochodu
  25. pastaldo odpowiedział(a) na pastaldo temat w 2.5TDI
    Tez się zastanawiam nad ich wymianą. Pamiętasz średnice? Dziś jak założyłem przezroczysty wąż między filtr a ori wąż z pompy to z filtra szły spore ilości bombli. Raczej wymienie też filtr bo to może być winowajca.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.