Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. a jakieś numery tych odbojników sa dostepne? A może chociaż jak się one fachowo nazywaja żeby poszukać. Bo ja zacznę kombinować w tym kierunku a nie ze sprężynami.
  2. Tak, z Quatro tylko tiptronic był montowany. Mimo że sucha nawierzchnia to samochód inaczej się prowadzi w ośce a inaczej w Quatro. Ma się uczucie że przy Q duzo pewniej samochód się prowadzi szczególnie na śliskiej nawierzchni. Ślisko jest nie tylko na śniegu ale i po deszczu, liściach na jesieni itp. Jeździłem A4 B5 z napędem na przód, teraz A6 C5 z Quatro i tak jak koledzy którzy mają Q pewnie nie chciałbym się przesiadać znowu na ośke. Tylko że z Quatro to dobrze jest mieć wiecej mocy i momentu bo jednak troche sie traci z przyśpieszenia w porównaniu do ośki.
  3. A niema takiej opcji że szkoda całkowita a wrak zostaje u właściciela? Jesli tak to na jakich warunkach? Bo wtedy na częściach by się jeszcze odkuł.
  4. To i ja się dopnę z pytaniem. Widzę sporo osób poleca myjki firmy NILFISK. Popatrzyłem sobie i chyba parametrami (przynajmniej tymi na papierze) i cena odpowiadała by mi NILFISK C 120.6-6 X-TRA która można już kupic za nieco ponad 400zł i daje podobno 120bar ciśnienie. Klasa COMPACT - C 120.6-6 X-TRA - Informacje ogólne - Nilfisk-Consumer Czy to będzie dobry wybór? Głównie będzie ona wykorzystywana do mycia samochodów i zgrubnego czyszczenia maszyn rolniczych w małym gospodarstwie. Czy te firmowe pianownice nilfiska są cos warte czy od razu trzeba kombinować pianownicę PA? Może ktoś się orientuje jak to jest z polityką tej firmy bo niektórzy daja na nią 5lat gwarancji, inni 4lata jeszcze inni 2lata a jak na F-VAT to 1rok. Masakra jakaś. Z czego to wynika? A może lepiej zainwestować w inny model tej firmy? Powiedzmy że kwota do 500zł
  5. No i drgania zniknęły po wymianie kół na letnie. Co do uwagi DEV odnośnie krzywej piasty to przy wymianie kół przyjrzałem się i ta śruba w środku jest jakby minimalnie przesunieta względem środka ale jak wyżej napisałem drgania znikły. Niestety albo moje letnie dunlopy 235/45 sa dość głośne albo na tyle ciche że słychac łożysko którego nie było słychac na zimówkach W A6 C5 żeby wymienić łożysko z przodu trzeba wykręcać piastę? A może tylko cała piaste sie wymienia? Dev co Ty na to?
  6. Równie dobrze może być końcówka drążka nie koniecznie wahacze ale to raczej by na szarpakach zauwazył.
  7. Najlepiej zapytać co woli: 1) żebym siedział przed sklepem z kolegami i wóde pił 2) żebym posiedział na forum i pogadał z kumplami o motoryzacji W końcu każdy musi miec jakies zainteresowania
  8. Podejrzewam że jakas rolka albo napinacz. Ewentualnie sprzegiełko spreżarki.
  9. Dobra robota Pytanie, jak się poleruje taki motocykl który ma tyle zakamarków? Czy wszystko ręcznie, szmatka, śrorki i jazda?
  10. dla uzupełnienia postu wyżej ,ponieważ nie udało się edytować To teraz wytłumacz, co niby ta opowiastka uzupełnia? Bo poza Twoją szczęśliwa twórczością nic merytorycznego w tym nie widzę. Jezeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie pomogę w wiekszości ludzie przedstawiają wszystko na jedno kopyto... można komuś zaproponować dobry jakościowo towar w nie konwencjonalny sposób:hi: jeżeli kogoś stać na dobrą oponę to dlaczego nie:wink: przedstawiłem:wink: Czytać umiem i nie musisz sie o to martwić. Nie da się ukryć że zrobiłeś to niekonwencjonalnie. Niestety co innego jak piszesz zupełnie nieobiektywne i naciagane frazesy a co innego jesli w sposób niekonwencjonalny przedstawiasz prawdziwe argumenty ale w sposób inny. To co napisałeś żadnego normalnego człowieka by nie przekonało do tego że Continental to dobra opona bo to puste nic nie wnoszące wypociny. Chcesz ludzi zachęcić? Napisz rzetelna renezję, wyprowadź wnioski i wtedy porozmawiamy. A wiesz że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego? W twoich sformułowaniach za dużo cukru w cukrze i aż mdli jak sie na to patrzy. Nikomu nie odradzam kupowania takich opon szczególnie jak go na to stać, jednak jest wiele dobrych opon gdzie każdy znajdzie cos dla siebie.
  11. dla uzupełnienia postu wyżej ,ponieważ nie udało się edytować To teraz wytłumacz, co niby ta opowiastka uzupełnia? Bo poza Twoją szczęśliwa twórczością nic merytorycznego w tym nie widzę.
  12. A gdzie Ty takie mądrości przeczytał bo nie wierze że sam na to wpadłeś. Continental to czołowy producent opon:wink: <- Z którego spotu reklamowego to zerżnąłeś? Nie twierdzę że Continentale są złymi oponami bo sa dobre ale Ty chyba już im ołtarzyk postawiłeś i modlisz się do nich? "jak ma sie mega lacza to kazda opone jest słychać:polew:" <- Nieprawda! Wszystko zalezy od opony. A skoro Ty wyciszasz samochód żeby opon nie słyszeć to jak możesz sie wypowiadac na temat głośności jakichkolwiek opon? "soory za ot ale jeżeli uważasz że Conti jest z tej samej półki co Uni to:facepalm:" <- to tez brzmi jakby Ci zbużył poukładany świat i wlazł z butami w wierzenia religijne. Założę się że nic nie wiesz o oponach Uniroyal a ta zaczepka była bo ktoś ma inne zdanie niż Ty. "Uni jest dobra na zimę a dla mniej łapiących żart wypowiedzi o continental :polew:" <- tutal już nawet pobiłeś Karola Strasburgera bo tak suchego żartu chyba nawet on by się wstydził
  13. Faktycznie, poczytałem sobie w benzynach No to grubo można sie rozerwać po ciężkim tygodniu I co by OT nie było ja tam jestem zwolennikiem Fuldy. W poprzednim samochodzie jeździłem i byłem mega zadowolony. Teraz kupiłem ori koła 17" z Dunlopami sp sport maxx i zobaczymy co to będzie warte
  14. Ten niestety ogarnia oba tematy. O widzisz to ja nieświadomy byłem Zaglądam tylko do olejów TDI a tam sie na niego nie natknąłem
  15. Mieliśmy guru olejowego a teraz mamy jeszcze od przemysłu oponiarskiego
  16. To brzmi jak wyznanie nieszczęsliwego człowieka który zafiksował się na jakiś cel:facepalm:
  17. No to gratulacje! Zadowolony kierowca to najwazniejsze czekam na kosztorys, jak możesz to rozpisz co ile kosztowało jak znajdziesz chwilę
  18. Trzeba tez pamiętać że co do zniżek top liczy sie ilość lat ale ciagłego ubezpieczania. Jesli będzie przerwa to nie wiem czy całe ale traci sie zniżki.
  19. Od czego? Bo chyba w serii nie było w żadnej wersji takiego kolosa.
  20. Nie mam pojęcia. Mam taki. Na ceneo jest wymiar: dł 353mm x szer 175mm x wys 190mm Akumulator AKCEL 100Ah 800A P+ (AK-100-1) - Ceneo.pl
  21. Ja u siebie mam 100Ah i wystacza. Seryjnie wczesniej miałem chyba 92Ah. Tylko u mnie A6. Nie wiem czy zmieści się w A4 100Ah.
  22. zależy jeszcze z jakiego materiału:decayed:
  23. Zgadza sie że prawie kazdy licznik przekłamuje mniej lub bardziej. Ale błąd ma to do siebie że się sumuje i przy mocno przesadzonym rozmiarze kół może dojśc i do 20km/h a to już sporo. Może sie oczywiście zdarzyc że licznik na serii np zawyża a po założeniu iększych kół będzie pokazywał w punkt . I tu nie chodzi o szukanie sobie problemów tylko taka jest rzeczywistość.
  24. Przy jakiej prędkości jest ta wartość? Bo błąd rośnie wraz z prędkością gdyz błąd wyrażamy w procentach. Wiec powiedzmy błąd 5% od 50km/h to 2.5km/h przekłamania a przy 200km/h to już 10km/h przekłamania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.