Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ciekaw jestem w jaki sposób się ocenia elementy dreniane czy sa spróchniałe w środku. Z wierzchu to widać. Nawiercają czy jakie licho?
  2. Jak ja wymieniałem to dostajesz tylko szybe która jest wklejana na klej. Można dodatkowe elementy wymieniac ale to nie jest w zestawie.
  3. No no nieźle U nas teraz pewnie będzie z 10mm
  4. Skoro juz dodałes to do działu technicznego. Mam bardzo podobnie. Tez opona 235/45 i obciera. A wiesz co dodatkowo zauważyłem po przejeżdzonym sezonie że mam rozstaw śrób inny. Mam zamiast 5x112 na felgach jest 5x124.3. Różnica na tyle mała że nie zauważyłem przykręcając koła a chyba przez to nie równo dochodziło i obcierało. Załatwił mnie tak poprzedni właściciel. Stwierdziłem że skoro na nich jeździł to są dobre a tu po roku taki klops. Sprawdź czy parametry felg masz ok. U mnie też w A6 C5. Tomku a skąd Ci się wziął rozstaw śrub 124,3 ??? jak pamiętam nie ma takiego jeśli już to 114,3 ( japońce, koreańce, renault zdaje się też uderzył w ten rozstaw w najnowszych modelach) .... jest na to rada, śruby z pływającym stożkiem załatwią Ci temat ( choćby tu ŚRUBY PLYWAJĄCE M14X1.5 VW SKODA SEAT AUDI MERCE (3984753925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pozostaje kwestia długości gwintu )o ile otwory w feldze nie zakrywają w najmniejszym stopniu otworów w piaście. Przy podanym przez Ciebie rozstawie - gwarantuję, że nie włożyłbyś śrub. Oczywiście literówka Miało być 114.3 No o takich śrubach nie pomyślałem naet. Ale może faktycznie to będzie rozwiązanie. Dzięki za te informacje
  5. Rozumiem że obejrzałeś silnik ze wszystkich stro? Może poprostu masz wyciek nie koniecznie związany ze zmianą oleju.
  6. A4 jeździłem na Fulda Carat Progresso w tym rozmiarze i bardzo sobie chwaliłem. Ja przejeździłem 3 sezony i teraz teściu jeździł na nich sezon i dalej ładnie trzymają i pojeźdzą jeszcze może ze 2 sezony. W miare ciche, trzymały się drogi bardzo dobrze i wtedy pamiętam za komplet dałem coś koło 900zł.
  7. Gratuluję wyboru. U mnie Stihl jest juz 12lat i poza drobnymi regulacjami, prowadnicami i łańcuchami wszystko śmiga. A czasami i w lesie robi wiec lekko niema.
  8. Bez zmiery softu to niema sensu. Może zyska on te 10KM wiecej na zmianie samych wtrysków i turbo ale robiąc program zyska 40KM
  9. same plusy
  10. Daj ceny oponek 205/55/16 i 225/55/16 różnych marek. Może byc PW
  11. Logi zawsze warto zrobić. Rób do momentu jak juz wskoczy błąd, zgaś samochód, odpal i rób kolejna grupę. Podciśnienia zawsze warto sprawdzić choc tu obstawiam zapieczone kierownice w turbo.
  12. Kupując markowa piłę o stokroć wolę Stihl'a, Husgvarna jest cholernie ciężka. Ja i teść mamy podobnej wielkości piły, ja stihla a on husgvarne. Moja mogłem ciąć drewno cały dzień a po cięciu husgvarna po godzinie rąk nie czułem.
  13. Pytanie czy do faktycznie 3 drzew rocznie jest sens kupowac piłę spalinową. 3 szt zetnies spokojnie ręczna piła tym bardziej miękkich drzew owocowych. Ale jak kolega wyżej wpomniał jak kupisz to będziesz używał duuuuzo częściej. Wiec lepiej kupic juz coś sensownego żeby sezon wytrzymała
  14. Skoro juz dodałes to do działu technicznego. Mam bardzo podobnie. Tez opona 235/45 i obciera. A wiesz co dodatkowo zauważyłem po przejeżdzonym sezonie że mam rozstaw śrób inny. Mam zamiast 5x112 na felgach jest 5x124.3. Różnica na tyle mała że nie zauważyłem przykręcając koła a chyba przez to nie równo dochodziło i obcierało. Załatwił mnie tak poprzedni właściciel. Stwierdziłem że skoro na nich jeździł to są dobre a tu po roku taki klops. Sprawdź czy parametry felg masz ok. U mnie też w A6 C5.
  15. Co do żarówek to polecam OSram Night Breaker +90. Ludzie piszą że pół roku i padają, może trafiłem taki zestaw ale u mnie H4 jeździły ponad pół roku, brat kupił odemnie samochód i jeździ ponad rok na tych żarówkach a przebiegi też raczej nie małe. Dlatego bardzo polecam bo świeca naprawdę dobrze w porównaniu do jakichś zwykłych żarówek.
  16. Ja faktycznie mam A6 C5 ale miałem przerabiane na BiX. Robiłem to samo Adam. Pomogło ponowne odklejenie klosza, wyczyszczenie i wklejenie go na nowo. I przestało parować. U mnie zbierała się normalnie kałuża wody w lampie po deszczu albo myciu.
  17. Patrzcie ich, powiedział o wódce i ilu samarytan sie zgłosiło żeby pomóc :polew:
  18. Jesteś pewny? Cos mi się wydawało że to z 2.5TDI ale tego rzędowego 5 cylindrowego a AFB to V6. Nie chce sie zpierac tylko uczulam żeby kolegi nie wprowadzic w błąd.
  19. Od przesłania jeszcze fajniejsze cycuszki na widowni
  20. Spokojnie wystarczy i będziesz zadowolony.
  21. 380A i 640A to prąd jaki jest w stanie oddać akumulator. Jesli masz fabrycznie 80Ah to brałbym taki sam lub "troche" większy ale na pewno ten z większym prądem do diesela.
  22. pastaldo odpowiedział(a) na Tomek886 temat w 1.9TDI
    Uszczelnienia pompy mogły puścić. Może tylko pod nastawnikiem to wtedy masz zrobione za grosze a jak na korpusie to już trzeba dac zarobić pompiarzowi. Miałem tak. U mnie kapało na węże od chłodzenia i przez to miałem dziure i gubiłem płyn bo przeżarło wąż. A jak masz kałużę to masz naprawde duuuży wyciek.
  23. Taki swego rodzaju automat :polew: To ciekawe jak silnik wygląda w środku
  24. Wow widzę uderzyłeś bezpośrednio do guru No pochwal sie jak ogarniesz temat.
  25. Jakby wszystkie rozbitki robione u nas w krajy były tylko tak muśniete to by się należało cieszyć. W wielu przypadkach jest przespawywana ćwiartka, a tutaj jest kosmetyka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.