Treść opublikowana przez pastaldo
-
Przeniesienie domu z bali.
Ciekaw jestem w jaki sposób się ocenia elementy dreniane czy sa spróchniałe w środku. Z wierzchu to widać. Nawiercają czy jakie licho?
-
Wymiana szyby przedniej. Ktoś wymieniał?
Jak ja wymieniałem to dostajesz tylko szybe która jest wklejana na klej. Można dodatkowe elementy wymieniac ale to nie jest w zestawie.
-
Tacierzyństwo
No no nieźle U nas teraz pewnie będzie z 10mm
-
17''
Skoro juz dodałes to do działu technicznego. Mam bardzo podobnie. Tez opona 235/45 i obciera. A wiesz co dodatkowo zauważyłem po przejeżdzonym sezonie że mam rozstaw śrób inny. Mam zamiast 5x112 na felgach jest 5x124.3. Różnica na tyle mała że nie zauważyłem przykręcając koła a chyba przez to nie równo dochodziło i obcierało. Załatwił mnie tak poprzedni właściciel. Stwierdziłem że skoro na nich jeździł to są dobre a tu po roku taki klops. Sprawdź czy parametry felg masz ok. U mnie też w A6 C5. Tomku a skąd Ci się wziął rozstaw śrub 124,3 ??? jak pamiętam nie ma takiego jeśli już to 114,3 ( japońce, koreańce, renault zdaje się też uderzył w ten rozstaw w najnowszych modelach) .... jest na to rada, śruby z pływającym stożkiem załatwią Ci temat ( choćby tu ŚRUBY PLYWAJĄCE M14X1.5 VW SKODA SEAT AUDI MERCE (3984753925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pozostaje kwestia długości gwintu )o ile otwory w feldze nie zakrywają w najmniejszym stopniu otworów w piaście. Przy podanym przez Ciebie rozstawie - gwarantuję, że nie włożyłbyś śrub. Oczywiście literówka Miało być 114.3 No o takich śrubach nie pomyślałem naet. Ale może faktycznie to będzie rozwiązanie. Dzięki za te informacje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Rozumiem że obejrzałeś silnik ze wszystkich stro? Może poprostu masz wyciek nie koniecznie związany ze zmianą oleju.
-
Polecane opony letnie
A4 jeździłem na Fulda Carat Progresso w tym rozmiarze i bardzo sobie chwaliłem. Ja przejeździłem 3 sezony i teraz teściu jeździł na nich sezon i dalej ładnie trzymają i pojeźdzą jeszcze może ze 2 sezony. W miare ciche, trzymały się drogi bardzo dobrze i wtedy pamiętam za komplet dałem coś koło 900zł.
-
Piła spalinowa jaka
Gratuluję wyboru. U mnie Stihl jest juz 12lat i poza drobnymi regulacjami, prowadnicami i łańcuchami wszystko śmiga. A czasami i w lesie robi wiec lekko niema.
-
Wtryski z 2.5 TDI AFB do 1.9 TDI AFN
Bez zmiery softu to niema sensu. Może zyska on te 10KM wiecej na zmianie samych wtrysków i turbo ale robiąc program zyska 40KM
-
Wtryski z 2.5 TDI AFB do 1.9 TDI AFN
same plusy
-
Polecane opony letnie
Daj ceny oponek 205/55/16 i 225/55/16 różnych marek. Może byc PW
-
jak to jest z notlauf'em ?
Logi zawsze warto zrobić. Rób do momentu jak juz wskoczy błąd, zgaś samochód, odpal i rób kolejna grupę. Podciśnienia zawsze warto sprawdzić choc tu obstawiam zapieczone kierownice w turbo.
-
Piła spalinowa jaka
Kupując markowa piłę o stokroć wolę Stihl'a, Husgvarna jest cholernie ciężka. Ja i teść mamy podobnej wielkości piły, ja stihla a on husgvarne. Moja mogłem ciąć drewno cały dzień a po cięciu husgvarna po godzinie rąk nie czułem.
-
Piła spalinowa jaka
Pytanie czy do faktycznie 3 drzew rocznie jest sens kupowac piłę spalinową. 3 szt zetnies spokojnie ręczna piła tym bardziej miękkich drzew owocowych. Ale jak kolega wyżej wpomniał jak kupisz to będziesz używał duuuuzo częściej. Wiec lepiej kupic juz coś sensownego żeby sezon wytrzymała
-
17''
Skoro juz dodałes to do działu technicznego. Mam bardzo podobnie. Tez opona 235/45 i obciera. A wiesz co dodatkowo zauważyłem po przejeżdzonym sezonie że mam rozstaw śrób inny. Mam zamiast 5x112 na felgach jest 5x124.3. Różnica na tyle mała że nie zauważyłem przykręcając koła a chyba przez to nie równo dochodziło i obcierało. Załatwił mnie tak poprzedni właściciel. Stwierdziłem że skoro na nich jeździł to są dobre a tu po roku taki klops. Sprawdź czy parametry felg masz ok. U mnie też w A6 C5.
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Co do żarówek to polecam OSram Night Breaker +90. Ludzie piszą że pół roku i padają, może trafiłem taki zestaw ale u mnie H4 jeździły ponad pół roku, brat kupił odemnie samochód i jeździ ponad rok na tych żarówkach a przebiegi też raczej nie małe. Dlatego bardzo polecam bo świeca naprawdę dobrze w porównaniu do jakichś zwykłych żarówek.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Ja faktycznie mam A6 C5 ale miałem przerabiane na BiX. Robiłem to samo Adam. Pomogło ponowne odklejenie klosza, wyczyszczenie i wklejenie go na nowo. I przestało parować. U mnie zbierała się normalnie kałuża wody w lampie po deszczu albo myciu.
-
Bardzo proszę o poświęcenie czasu, poradę i pomoc:(
Patrzcie ich, powiedział o wódce i ilu samarytan sie zgłosiło żeby pomóc :polew:
-
Wtryski z 2.5 TDI AFB do 1.9 TDI AFN
Jesteś pewny? Cos mi się wydawało że to z 2.5TDI ale tego rzędowego 5 cylindrowego a AFB to V6. Nie chce sie zpierac tylko uczulam żeby kolegi nie wprowadzic w błąd.
-
Strefa Śmiechu
Od przesłania jeszcze fajniejsze cycuszki na widowni
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Spokojnie wystarczy i będziesz zadowolony.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
380A i 640A to prąd jaki jest w stanie oddać akumulator. Jesli masz fabrycznie 80Ah to brałbym taki sam lub "troche" większy ale na pewno ten z większym prądem do diesela.
-
[b5 AFN] plamy pod maska
Uszczelnienia pompy mogły puścić. Może tylko pod nastawnikiem to wtedy masz zrobione za grosze a jak na korpusie to już trzeba dac zarobić pompiarzowi. Miałem tak. U mnie kapało na węże od chłodzenia i przez to miałem dziure i gubiłem płyn bo przeżarło wąż. A jak masz kałużę to masz naprawde duuuży wyciek.
-
Strefa Śmiechu
Taki swego rodzaju automat :polew: To ciekawe jak silnik wygląda w środku
-
Wyskakujące błędy, zamulenie silnika 1.9 tdi 110km
Wow widzę uderzyłeś bezpośrednio do guru No pochwal sie jak ogarniesz temat.
-
Auto po wypadku czy z tego coś będzie
Jakby wszystkie rozbitki robione u nas w krajy były tylko tak muśniete to by się należało cieszyć. W wielu przypadkach jest przespawywana ćwiartka, a tutaj jest kosmetyka.