Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A na jakiej podstawie? Jak mogłeś ocenić zimową oponę którą dopiero założyłeś a tak na prawde w tym roku jeszcze zimy nie było. Na upartego można było do dnia dzisiejszego nie zmieniać na zimówki.
  2. Spokojnie, bez paniki. Kolega ma A6
  3. Gratulacje!
  4. Fakt chyba na bananie duzo częściej lecą tuleje niż sworzeń w przeciwieństwie do prostego i górnych.
  5. No wreszcie Ci wyszło coś co będzie miało ręce i nogi A tak serio gratulacje!
  6. Robiłem u siebie tę operację. Jednak u mnie wycieraczki zawsze zaczynają ruch w duł. Po złożeniu mechanizmu sam obruciłem pare razy ośka w celu zprawdzenia poza autem czy wszystko śmiga. Było ok do momentu zamontowania wycieraczek. Możliwe że muszę sam ustawić ośke mechanizmu w jakiejś konkretnej pozycji żeby ruszało w dobrą stronę? Pozatym zauważyłem że nie za każdym razem po ruszeniu manetki ruszaja albo ruszaja z opuźnieniem. Coś mogłem skopać z jakimś czujnikiem położenia? ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Kolejny obraw jest taki że robi silnik wycieraczek robi kilka obrotów zaraz po włączeniu zapłonu. Na różnych ustawieniach manetki np zamiast cały czas obracać to robi identyczną liczbe obrotów co przy zapłonie i staje po czym po kilku sekundach znowu takie kilka obrotów i tak cały czas. Nie zatrzymuje sie za kazdym razem w tej samej pozycji silnik (nie wiem czy powinien)
  7. A w tym roku będzie serducho na placu zamkowym? Wybiera sie ktoś może?
  8. Bylem w krakowie na rynku i powiem ze scena i cala ta otoczka robi wrażenie ale... dźwiękowcy dali d*py. Za duzo basu wszystko dudniło chwilami nie było słychać co mówią właśnie przez zbyt mocne niskie tony. Tyle kasy na to poszło a tu z dźwiękiem taką chałe odwalili. Tak też bywa. Ale jak na takiej imprezie jest lipa z dźwiekiem to szlak człowieka trafia i chce sie wyjść
  9. Widzę że troche nas tu jest:decayed:
  10. Witam w klubie:decayed: Ja też ze Szwagrem przy pifku i lapek stoi obok Oczywiście ode mnie też Wszystkiego Najszybszego w Nowym Roku
  11. Spędza ktoś Sylwka tu na forum?
  12. Kusisz Panie, kusiszz
  13. Echhh co ja bym za to dał. Mnie wnerwia za krótka jedynka w sześciobiegowym manualu a dla Ciebie za długa:wink: Podmieńmy nasze jedynki:kox:
  14. Jak założysz 3 torsen to dorezasz snorkel i będziesz przeprawy robił
  15. 600A to maksymalny prąd jaki jest w stanie oddać akumulator. 61Ah to znaczy że teoretycznie akumulator powinien być w stanie dać prąd 61A przez 1godzinę lub prąd 1A przez 61godzin. Jeżeli mamy 0.2A pobór to jest 1/5Ampera. Wiec powinien być w stanie taki prąd generować przez 61*5=305 godzin co daje około 12dni tak jak napisałeś. Ale to tylko matematyka, opory wewnętrzne i kupa innych sprat nie licząc tego że wypisane parametry to akumulator miał w laboratorium. Powiedział bym max 9-10dni
  16. No to 0.18 to już sporo ale tragedii niema. Trzeba sprawdzić co z nim nie tak że cały czas taki pobór. Może jest jakieś mikro zwarcie.
  17. 150mA to za dużo powinno być poniżej 100mA. różnie piszą. Jak masz np jeszcze jakis alarm albo cos w stanie uśpienia pobiera to co 150mA jest jeszcze akceptowalne choc juz spore. Chowix ustaw największy jaki możesz żeby nie uszkodzic miernika. Później stopniowo zmniejszaj ale nie mniej niż 200mA
  18. jajcosz niby tak ale te multimetry sa raczej idiotoodporne i ciężko je uszkodzić o ile sie działa w miare z głową. Jeśli jest wszystko ok to powinno byc nie wiecej jak 0.15A
  19. Jak masz taki pobór to jest jedna diagnoza. Akumulator ma wewnętrzne zwarcie i sam się rozladowuje. Trzeba go sprawdzić koniecznie.
  20. jajcosz a w jaki sposób miał coś spalić? A~ (20A) to dla prądu przemiennego, w samochodzie masz stały. Wiec ten zakres z myślnikiem i kropkami pod nim.
  21. A w roku robie średnio 15tys Wiec faktycznie dla zwyłego kowalskiego to niewiele znaczy.
  22. Po pierwsze chcesz sprawdzać prąd a miernik masz ustawiony na pomiar napięcia.Prąd mierzymy w Amperach i ustaw na zakres 20 przy A. W ten sposób to będziesz miał 0 choćbyś czekał do usranej śmierci Do pomiaru prądu sluzy amperomierz i jego się wpina szeregowo tak jak masz podłaczone. Na tym zakresie który ustawiłeś miernik jest woltomierzem a jego się podłacza równolegle co by to nie znaczyło. Dalsze wskazówki później
  23. Ten poziom głośności to tak rzuciłem na oko Wszystko zalezy od upodobań ale nie wyobrażam sobie jeździc cały czas z wysterowaną choćby na 90% młockarnią POWER-KRIS Masz rację ale patrząc w ten sposób to bałbym sie oddać samchód jakiemukolwiek mechanikowi. Oczywiście trzeba patrzeć im na ręce i jechac w miejsce gdzie ktoś poleci i był zadowolony z obsługi. Ja miałem odwrotną sytuację że mój akumulator już powoli zbliza się do kresu żywota a Pan w sklepie mi mówił że jeszce troche pojeździ i zeby przyjechać jak juz całkiem padnie. Wszystko zalezy od człowieka cz chce byc człowiekiem i pomóc czy żydem i zarobić
  24. Pomiar sprawności akumulatora zrobia Ci w prawie kazdym sklepie gdzie sprzedaja akumulatory. Powinni mieć taki sprzęt i robia to najczęściej za darmo. A alternator sprawdzi Ci już jakiś elektryk samochodowy. A co do kondensatora przy tej grubości kabli jesli są dobrej jakości to bym sobie darował bo żadnego pożytku z tego nie będzie, tym bardziej że przeważnie nie słucha sie muzyki na wiecej niz 1/2 mocy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.