Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. To może to jest lekarstwo dla zwykłych osiek jako lekka alternatywa dla Q:decayed:
  2. To nie powinno byc w strefie śmiechu tylko w strefie żenady Właśnie sobie przypomniałem dlaczego mam uprzedzenie do kierowców tej marki
  3. Ale zwróć uwagę że mają różny skok i wiec trzeba tez patrzeć na rozmiar nie tylko obciążenie by weszły.
  4. Normalne że miękka opona będzie miała gorszą trakcję na suchym i mokrym przy dodatnich temp ale za to ma przyczepność przy niskich temperaturach gdzie letnia, twarda opona zachowuje się jak drewniana. Opona ta ma dość wysoki komfortowy profil wiec możesz minimalnie odczuwać takie zachowanie po przesiadce z 16" choć różnica jest prawie znikoma.
  5. Pewnie w kolorze A tak poważnie to można by się spodziewać między sprężynami różnic ze względu na kolor gdyby były one od jednego producenta lub robione wg jakiegoś standardu.
  6. Opony jeszcze śniegu nie widziały i już polecasz? Widocznie nie jest ważne dla kolegi jak sie spisuje na śniegu opona zimowa.
  7. O widzisz A jeszcze było nie dawno "Jedyna taka z hakiem" czy jakoś tak
  8. Możesz jechać orać w polu szczególnie że masz hak
  9. gdyby można było go sobie od tak wykręcić to już bym to zrobił, a tu trzeba ściągać cały przód auta i rozrząd lub mieć ręcę z gumy Ja u siebie wymieniłem bez ściągania przodu w A6 C5 ale uwierz mi tam miejsca jest równie mało :/ trwa to 2 razy dłużej ale pomysłowy człowiek da rade
  10. Zawsze przed montarzem nowego termostatu powinno się go zanurzyć we wrządku i obserwować czy działa żeby sobie zaoszczędzić roboty bo wygląda że trafiłes na wadliwy egzemplarz. Pozatym o ile dobrze kojarze termostat powinien byc w odpowiedniej pozycji ustawiony ale na niedogrzewanie nie powinno mieć to wpływu a jedynie na trudności w odpowietrzaniu.
  11. Skoro sie poprawiło, wymienisz te przednia to ja bym odpuścił. A sprawdzisz jedynie czy nie pęknięta albo wylana. Inaczej nie ocenisz.
  12. Ja tylko jeszcze wspomnę żebyś sprawdził poduszki pod silnikiem bo jak miałeś tamten tak mocno wygnieciony to może silnik osiadł na poduszkach. A mechanik chyba ma racje przynajmniej u mnie było tak jakby sie miało nie stykać. Na tym opiera sie silnik przy mocniejszym odchyle. Zabezpiecza to pozostałe poduszki szczególnie te przy skrzyni.
  13. na ryj ? Dobrze było, litra na trzech, dwóch nie piło
  14. Podpowiedź brzmi: A gdzie znajduje sie w ośce mechanizm różnicowy?
  15. No i Tu się zgadzam w 100%. A tu chłopaki piszą o zmniejszonej efektywności sprężyny czyli rozumiem tej dokładanej by na początku pomóc siłownikowi a to już mi sie nie klei.
  16. jednak sprężyna , bo zauważyłem że ciężej odbija ale siłowniki dają rady tak jak wcześniej i jest bez zmian Skoro to nie przejęzyczenie to luz. Ciekaw jestem tylko jakie zjawisko miało by tak sprawiać. Sprężyna to sprężyna. Choćby taka w zawieszeniu czy zima czy lato działa jednakowo a nawet jeśli nie to różnica jest pomijalna.
  17. "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopier**lcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sk***ysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka." I wiadomo że to nie nam ma byc gorzej
  18. Przy większym uderzeniu to czy z hakiem czy bez i tak Ci może zwichrować bude. Co do sprzedarzy to juz zalezy później od mentalności kupca. Jeden kupi bo mu sie przyda a drugi nie kupi z hakiem bo hipotetycznie ten samochód mógl przyieść materiał na budowe domu i będzie wyszarpany.
  19. Wydaje mi się że tu na sprawności przy minusowych temp ma głównie wpływ siłownik a nie sprężyna. Związane jest to z rozprężanim się gazu a stalowe sprężyny praktycznie nie zmieniaja swoich wlaściwości.
  20. Myślę że na dniach sie dowiesz. To tak subiektywne odczucia że jak sam zobaczysz to będziesz wiedział. Dla jednego jest ok a dla innego słabo.
  21. po takich odpowiedziach aż się nie chce żeby cokolwiek pisać hmmm najlepiej takim pasożytom dać opis krok po kroku no i jeszcze do tego foty wskazane bo te melepety za przeproszeniem są tak odporne na wiedzę że jak dzieciom pismo obrazkowe dać dość tego i do rzeczy, nie będę się rozpisywał co gdzie bo wszystko jest opisane tu. SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - tutorial: czyli montaz dyfra z audi 80/ s2 / rs2 ja kupiłem dyfer wraz z przełącznikiem i kontrolerem podciśnienia hmmm zapomniałem o wiązce elektrycznej co też jest bardzo istotna ale za pomocą schematu ogarnołem to po swojemu. Przełącznik dałem w środkowym tunelu koło ręcznego a reszta jak na zdjęciach z z linku a podciśnienie poprowadziłem ze zbiorniczka podciśnienia (kolor niebieski pod zbiorniczkiem od wspomagania) aha dyfrze zmieniłem łożyska oraz uszczeniacze + olej. Dziś próbowałem polatać troche bokiem i powiem ze blokada jest kosmiczna choć ma swoje wady zaletą niewątpliwie jest szybka reakcja nadsterowności oraz wyprowadzanie z niej czego efektem jest większe ogarnięcie togo co się chce zrobić jedyny jak dotąd minus to że jak już wracałem do domu to mam do pokonania 100m podjazd o sporym nachyleniu do tego przed nim jest zakręt 90' to podczas załączonej blokady wyrzuca tył i d*pa zbita. Najważniejsze że wyjechałem i się trochę pobawiłem:))) I tu się wybija zastosowanie torsena na tle używania zwykłej blokady.
  22. A po co 3szt? 2 szt za 20zł i w tym przesyłka? Oczywiście jeśli masz takie jak tu opisywane
  23. Ale te grube chyba wewnętrzną średnice mają taką sama tylko ścianki sa wiele grubsze. Tzn tak mi si wydaje bo nie mierzyłem tylko na oko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.