Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Czyli jak? Bo jak mam być sam z LU to faktycznie bez sensu. Czekam na deklarację do 19:00 jeśli do tej pory nie będzie nic wiadomo to pewnie mnie też nie bedzie i nie wiem jak to zrobić bo pewnie pozostali będą się woleli spotkac w LPU lub LRY
  2. Ja planuję być. Jak by się coś zmieniło to napiszcie bo przejechac się po nic to mi się nie chce.
  3. Skoro tak to sie zgadza. Odniosłem wrażenie że mówił że grzeje się miejsce gdzie łączył przerwaną ścieżke a nie gdzie kleił przewód do ściezki.
  4. Dokładnie, ale nie bardzo wierze że wyłapie się różnicę napięcia zaraz za klejeniem bo musiało by juz naprawde kiepsko przewodzic. Nie mniej jednak ja w kleje przewodzące nie wierzę. Mimo wszystko próbowałbym jednak lutować tak jak pisałem na poczatku watku.
  5. Pytanie jeszcze brzmi czy obaj mieliście odpalony silnik przy pomiarze czy może tylko zapłon. Bo wtedy będziecie miec tez różny wynik bo po uruchomieniu macie nie powiedzmy 12.5V a 14.4V Mówisz GreGoriO że mierzyłes w miejscu gdzie jest kropka czerwona i czarna? To nie jest sam początek paska wiec tam może byc te niecałe 10V gdyz tak naprawde ty mierzysz o czym pewnie wiesz tylko spadek napięcia na badanym elemencie a krótsza ściezka będzie miała inny opór pozatym wtedy pomijamy te fragmenty ściezki od konektora do przyłożonego miejsca.
  6. 12zł za sztuke
  7. a ile masz do wymiany? Może poprostu warto wymienić na jakis inny. Propozycje masz w pierwszym watku
  8. A jak Ci ktoś ma to sprawdzic czy działa? Trzeba by to podłaczać a mało kto pewnie nawet miałby możliwość. Pozatym odezwij się tu http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spociki-lubelskie-luzne-gadki-109286/ bo ten wątek jest o spotach.
  9. Dokładnie tak. Zobaczymy czy mrozy nie spowodują odklejenia się tego konektora ale na tę chwilę powinno grzać.
  10. I wszystko się zgadza. Pierwsze zdjęcie podłączałes miernik do konektora gdzie było +12V a w drugim przypadku do masy. Wszystko się zgadza. Gdybyś przesuwał końcówką miernika po ścieżce zobaczył byś ze wraz z ruchem napięcie by rosło lub malałło proporcjonalnie do przesunięcia. Był by to w pewnym sensie taki potencjometr.
  11. http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/Lublin/mapy/S17_Sielce_Bogucin1.jpg MOP II
  12. No więc te 9V jest tam bardzo realne. W tych miejscach ta wartość moim zdaniem jest prawidłowa. dziś już nie mam weny żeby to wytłumaczyć. GreGoriO Wydaje mi się że ma tam dobre przejście tylko własnie miejsce pomiaru determinuje taki a nie inny wynik. On tak naprawde mierzy spadek napięcia na jednej ścieżce i to jeszcze nie całej wiec ten wynik jest moim zdaniem poprawny i nie doszukiwałbym się tu problemów.
  13. Idealny woltomierz (bo mierzysz napięcie) nie przewodzi prądu ma nieskończenie duże napięcie. Jeżeli jedną z końcówek miernika podłaczysz do konektora powiedzmy 12V wtedy gdzie byś nie dotknął na ścieżce będzie te 12V bo ściezka ma taki potencjał jak masa do której jest podłaczona. Żeby był spadek napięcia na oporniku musi popłynąć prąd. Pokaż dokładne miejce gdzie płykładasz końcówki miernika że masz te 9V.
  14. Tu się nikt nie sprzecza Jak mi sie uda to jutro Ci sprawdzę.
  15. 5 lat studiów w tym 3 lata fizyki wiec coś mi tam w głowie zostało
  16. Tam niema żadnego ograniczenia prądowego. Jedynym bciążeniem tam jest taśma oporowa która się grzeje w trakcie przepływu prądu. Jeżeli on mierzy te 9V na końcach pojedyńczej ścieżki to zauważ że te ścieżki są tak naprawdę równolegle podłaczonymi opornikami kazda.
  17. Wg mnie jest wszystko ok. Przewodniki prądu mają opór. Zrób sobie test. Jedną końcówkę miernika przytrzymaj przy konektorze gdzie masz 12V. Drugą końcówką przesuwaj po ścieżce. Zobaczysz że napięcie będzie się zmieniać. Do odpowiednich wniosków dojdziesz nawet nie będąc elektronikiem
  18. Jestem za tym żeby został czwartek o 20. Do tej pory juz powinienem być wolny i podjadę na spocik ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Daleko troche. Pozatym na tym MOP 2 to w połowie drogi od LBN ryk i Puław. Na nasza wioske nie wchodzisz wiec w połowie drogi możesz byc organizatorem równie dobrze jak ja Moge objąć patronat nad imprezą Jestem za:grin: Wreszcie zobaczę Twoje 2.5:naughty: Może dojedzie i się nie rozpadnie to zobaczycie
  19. A w ktrzm miejscu mieryzsy e masy te 9V ? Ogrzewanie ma pewien opór dlatego ma znaczenie gdzie mierzysz.
  20. Daleko troche. Pozatym na tym MOP 2 to w połowie drogi od LBN ryk i Puław. Na nasza wioske nie wchodzisz wiec w połowie drogi możesz byc organizatorem równie dobrze jak ja Moge objąć patronat nad imprezą
  21. Hmmm... Jeszcze w Vectrze jezdzilem na Alpinach i rewelacja, moze malo mieska mialy uzywki albo guma juz stara... Ja równiez na Alpin A3 nie narzekałem
  22. Jakim cudem? co tam można popsuć w kawałku metalu?
  23. "... z resztą sami spójrzcie jaki wkurwiony chodzi Kaczyński" :polew:
  24. Ściągałes sam z chin? Ile Cie wyniosło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.