Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Na jakie pytanie to jest odpowiedź? Bo chyba nie na to kolegi:kwasny:
  2. Dziwisz się? Temat nie został zamknięty. Pisząc coś takiego to tak jak byś powiedział. "Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant:
  3. To ja bym szukał winy chyba w sterowniku. podmień od kogos panel klimy może da efekt.
  4. Kolega z Gdyni może z Gdańskiem się nie lubią
  5. pastaldo odpowiedział(a) na mastapi temat w 1.9TDI
    jest co najmniej 3 watki o tym czymś. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b5-afn-ceramizer-sadzicie-47035/ http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b5-ceramizer-skrzyni-biegow-doswiadczenia-163670/ Szukaj zanim zapytasz
  6. gdzie? carrefour dzięki
  7. Ciecz np w słoiku jak masz na dole ciepła a na górze zimna w końcu wyrówna się temperatura. Nawet jak wymienia się paliwo w listwie to pośrednio odbiera część ciepła od wtrysków. Ale kluczem do sprawy jest to co napisał jihaad
  8. o widzisz z tym Tesco to może dobra rada. Zobacze przy najbliższej okazji jak będę.
  9. Wiekszosc ciezarowych pojazdow ma 225 ale one maja bardziej okragle jakby wykonczenie (nie wiem jak to okreslic) bo musza miec wyzszy profil, no i jak w naszych osobowkach mamy 225 to tak akurat mamy odrobine wiecej niz ta koleina i poprostu tylek plywa na niektorych koleinach tu raczej chodzi o rozstaw kół i to że samochód wjeżdża i wyjeżdża z koleiny co powoduje takie zachowanie samochodu gdyz raz wpada jedna a raz druga strona w koleine.
  10. a sam nie potrafisz ogarnąć wymiany oleju?
  11. no wreszcie pokaż
  12. P.S. Włożyłabym Ci do listu 100zł ale już kopertę zakleiłam
  13. No dzięki kolego. Nie znalazłem tego wczesniej dlatego założyłem nowy temat. Mimo wszystko tam jedyne rozwiązanie jakie podali to Rossmam ale tam chore ceny tych nożyków.
  14. Witam, Nietypowy może temat. Kto używa maszynek Gillette Mach 3? A jeszcze bardziej mnie interesuje czy macie jakies sprawdzone źródła nożyków do tych maszynek? Bo oczywiście na allegro wszystkie sa oryginalne a jak to jest u Was? Kupowałem raz takie nożyki na Alle... ale fakt do tych które zakupiłem z maszynką sporo im brakowało.
  15. :polew: A co mrogal walnął sobie takie coś? Mrogal pokaż :kox:
  16. i oświetlenie w burdelowej czerwieni
  17. szczotkowane aluminium
  18. i co się zmieniło?
  19. To po co pytasz, jak juz zalane? Bo 3 tys. to przejade za 1 miesiac, a wiec chciałabym sie przygotowac... i wiedziec wczesniej co koledzy mi poradza... Ale dziekuje za miła porade... Pozdrawiam Albo wszyscy dobrze grają albo masz doradców :polew::polew:
  20. Warto zaczekać Szybko zleci
  21. Nooooo
  22. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Jak wspomniałem nie upieram się nad tym. Ja bym tak zrobił a kolega zrobi tak jak uzna że będzie w stanie zrobić A co do żarówki to trzeba zrobić elektrownię żeby świeciła
  23. :drunk:Dzięki wszystkim Dziś pierwszy raz go miałem na rękach -wooow przeżycie
  24. pastaldo odpowiedział(a) na ja74687 temat w 1.8
    Zgadza się. Ale Jezeli chce dorobić w przyszłości wyposarzenie to to na ifach czy switchach będzie makabrą dlatego ja bym zaczął od razu z użciem bazy, to będzie miał mały wstęp do baz. Oczywiście nie upieram się przy tym ale tak było by łatwiej i tam naprawde nie wiele do programowania bo większość logiki programu oparło by się na zapytaniach a programowani to tak naprawde tylko prezentacja danych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.