Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Na jakie pytanie to jest odpowiedź? Bo chyba nie na to kolegi:kwasny:
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Dziwisz się? Temat nie został zamknięty. Pisząc coś takiego to tak jak byś powiedział. "Cześć, co zrobić w takiej sytuacji? A z resztą i tak mam was w d*pie zrobie po swojemu.":rant:
-
Działa po 13 razie skasowania błędu
To ja bym szukał winy chyba w sterowniku. podmień od kogos panel klimy może da efekt.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolega z Gdyni może z Gdańskiem się nie lubią
- ceramizer
-
Nożyki - Gillette Mach 3
gdzie? carrefour dzięki
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Ciecz np w słoiku jak masz na dole ciepła a na górze zimna w końcu wyrówna się temperatura. Nawet jak wymienia się paliwo w listwie to pośrednio odbiera część ciepła od wtrysków. Ale kluczem do sprawy jest to co napisał jihaad
-
Nożyki - Gillette Mach 3
o widzisz z tym Tesco to może dobra rada. Zobacze przy najbliższej okazji jak będę.
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
Wiekszosc ciezarowych pojazdow ma 225 ale one maja bardziej okragle jakby wykonczenie (nie wiem jak to okreslic) bo musza miec wyzszy profil, no i jak w naszych osobowkach mamy 225 to tak akurat mamy odrobine wiecej niz ta koleina i poprostu tylek plywa na niektorych koleinach tu raczej chodzi o rozstaw kół i to że samochód wjeżdża i wyjeżdża z koleiny co powoduje takie zachowanie samochodu gdyz raz wpada jedna a raz druga strona w koleine.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a sam nie potrafisz ogarnąć wymiany oleju?
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no wreszcie pokaż
-
Strefa Śmiechu
P.S. Włożyłabym Ci do listu 100zł ale już kopertę zakleiłam
-
Nożyki - Gillette Mach 3
gdzie?
-
Nożyki - Gillette Mach 3
No dzięki kolego. Nie znalazłem tego wczesniej dlatego założyłem nowy temat. Mimo wszystko tam jedyne rozwiązanie jakie podali to Rossmam ale tam chore ceny tych nożyków.
-
Nożyki - Gillette Mach 3
Witam, Nietypowy może temat. Kto używa maszynek Gillette Mach 3? A jeszcze bardziej mnie interesuje czy macie jakies sprawdzone źródła nożyków do tych maszynek? Bo oczywiście na allegro wszystkie sa oryginalne a jak to jest u Was? Kupowałem raz takie nożyki na Alle... ale fakt do tych które zakupiłem z maszynką sporo im brakowało.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
:polew: A co mrogal walnął sobie takie coś? Mrogal pokaż :kox:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
i oświetlenie w burdelowej czerwieni
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
szczotkowane aluminium
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
i co się zmieniło?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To po co pytasz, jak juz zalane? Bo 3 tys. to przejade za 1 miesiac, a wiec chciałabym sie przygotowac... i wiedziec wczesniej co koledzy mi poradza... Ale dziekuje za miła porade... Pozdrawiam Albo wszyscy dobrze grają albo masz doradców :polew::polew:
-
Tacierzyństwo
Warto zaczekać Szybko zleci
-
Tacierzyństwo
Nooooo
-
Dekoder VIN - POMYSŁ
Jak wspomniałem nie upieram się nad tym. Ja bym tak zrobił a kolega zrobi tak jak uzna że będzie w stanie zrobić A co do żarówki to trzeba zrobić elektrownię żeby świeciła
-
Tacierzyństwo
:drunk:Dzięki wszystkim Dziś pierwszy raz go miałem na rękach -wooow przeżycie
-
Dekoder VIN - POMYSŁ
Zgadza się. Ale Jezeli chce dorobić w przyszłości wyposarzenie to to na ifach czy switchach będzie makabrą dlatego ja bym zaczął od razu z użciem bazy, to będzie miał mały wstęp do baz. Oczywiście nie upieram się przy tym ale tak było by łatwiej i tam naprawde nie wiele do programowania bo większość logiki programu oparło by się na zapytaniach a programowani to tak naprawde tylko prezentacja danych