Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no gdzie na spot forumowy motorem, to mija się z całą ideą spotów Nie filozofuj papuciu :bicz3: Spot to spotkanie uzytkowników i osób lubiących markę a nie ma znaczenia czym przyjedzie osoba
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakim jednośladem jeździsz?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no własnie wiem, tyle że z tyłu mogę coś włożyć ciekawego i tego nie widać np. graty do bimbru Chyba że będziesz wykorzystywał tył avanta jako zakątek rozkoszy na dyskotekach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak dobrze pójdzie to 5 osób bedzie. No tez mnie korciło żeby tydzień temu zmienić i dobrze że mi znajomy odradził
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman eee on jest drogi ciocia tańsza Rynek jest tak szeroki że miejsca wystarczy dla raggemana, cioci i jeszcze wieeelu obdarzonych talentem do tej roboty A cena też ma znaczenie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Jakiej konkurencji?
-
[B6 AWX] Drganie tłumika a złącze elastyczne?
Odpowiedziałeś sobie sam. Skoro olej kapie na plecionke to na 90% stawiam na plecionke. Jak poduszki padną to troche mocniej rzuca niż tylko drżenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nooo Ale damy rade. jesli o mnie chodzi i innym pasuje to może byc pod zamkiem koło 16
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja dziś tez nieosiągalny Ale jak będziesz już troche trzeźwiejszy to można sie gdzies ustawić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie no rozumiem to było w formie żartu No akurat niemam ani żony ani dziecka ale dość wymagającą dziewczynę wiec wiem o co biega Godziny rzuciłem luźno. Chce żeby sie chłopaki wypowiedzieli cos na temat
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A to co porabiasz w niedziele że tak zapracowany? Żenisz sie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś tu pisał że w Hali targów lubelskich sa targi Audio. Komus sie chyba terminy popierdykały bo w ten weekend sa targi budowlane cały weekend Tak myśle i myśle i wymysleć nie mogę Moje 3 propozycje : 1: Parking koło Tesco 2: Parking Koło Olimpu 3: Parking koło Globusa godzina powiedzmy: 17-18
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Jeśłi masz jak go wyciągnąć i plecionke masz ok to daruj sobie wspawywanie rury. Twierdza niektórzy że tak sie powinno itp itd. Ja wywaliłem tylko wkład, katalizatora nie rozcinałem. Przecinakiem pokruszyłem i wysypałem wkład. Nic sie nie będzie działo. A zrobisz to szybciej niz samo wyjęcie go z samochodu. No chyba ze niemasz jak wyjąć to wtedy uderzaj do tłumikarza i jak on bedzie robił to niech spawa te rure
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
troszku glebki i bandzior na tych czarnulach jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow wiela? 400 jaki stan? Stan wskazujący na spożycie :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
luzik.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Życze mu najlepiej i oby na tych 2 razach się zakończyło
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No chcemy sie ustawić w niedzielę. Narazie jest 3 chętnych Piszesz sie i Ty?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
No dobra nie moja kasa Ale jak zawozisz to zawieś do jakiegoś kumatego a nie pseudo serwisu jak poprzednio
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Co przez to rozumiesz? Nie masz gdzie usiąść z Turbiną, paroma kluczami i papierem ściernym?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to na tę chwilę jest nas 3 Tyle A4 sie kreci po Lublinie a tacy aspołeczni
-
DIRT 3
W sumie w trybie z nad maski nigdy nie jeździlem wiec sie nie wypowiem. Może spróbuje i powiem jak wrażenia Ale musze przeinstalowac Winde bo mi sie coś spierniczyło i sie tnie albo na drugim systemie zainstaluje
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Dokładnie. Kup sobie piwo, usiądź i poczytaj bo na forum jest opisane jak dla niemowlaka jak sie to robi i weź sie za robote. Pierwszy raz ze 3 godzinki Ci zejdzie skoro turbo jest na wierzchu ale masz pewność że zrobione będzie malina Od razu będziesz widział czy Ci wkrecili wałka że czyścili czy nie.
-
DIRT 3
No ja grając na klawiaturze (przewodowej) tez nie siedzę daleko Pozatym moja kiera jest łapana do biurka na przyssawki co mnie wkur...a bo sie odkleja i w czasie jazdy przesuwa. Musiałbym jakies lepsze mocowanie zrobic.
-
DIRT 3
No Nie wiem czemu ale na klawiaturze mi sie jakos wygodniej gra:P Nie trzeba machać rekami a żeby ładnie pojeździc to niestety trzeba Tzn jakbym grał np na 32" TV albo projektorze może z kierą było by fajnie bo na 24" jakoś średnio
-
DIRT 3
No popieram, Ja grywam tylko na PC na klawiaturze więc widok z tyłu jest i tylko bardzo sporadycznie na kierownicy bo nie za wygodnie