Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. no gdzie na spot forumowy motorem, to mija się z całą ideą spotów Nie filozofuj papuciu :bicz3: Spot to spotkanie uzytkowników i osób lubiących markę a nie ma znaczenia czym przyjedzie osoba
  2. no własnie wiem, tyle że z tyłu mogę coś włożyć ciekawego i tego nie widać np. graty do bimbru Chyba że będziesz wykorzystywał tył avanta jako zakątek rozkoszy na dyskotekach
  3. Jak dobrze pójdzie to 5 osób bedzie. No tez mnie korciło żeby tydzień temu zmienić i dobrze że mi znajomy odradził
  4. Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman eee on jest drogi ciocia tańsza Rynek jest tak szeroki że miejsca wystarczy dla raggemana, cioci i jeszcze wieeelu obdarzonych talentem do tej roboty A cena też ma znaczenie
  5. Odpowiedziałeś sobie sam. Skoro olej kapie na plecionke to na 90% stawiam na plecionke. Jak poduszki padną to troche mocniej rzuca niż tylko drżenie
  6. Nooo Ale damy rade. jesli o mnie chodzi i innym pasuje to może byc pod zamkiem koło 16
  7. No ja dziś tez nieosiągalny Ale jak będziesz już troche trzeźwiejszy to można sie gdzies ustawić
  8. Nie no rozumiem to było w formie żartu No akurat niemam ani żony ani dziecka ale dość wymagającą dziewczynę wiec wiem o co biega Godziny rzuciłem luźno. Chce żeby sie chłopaki wypowiedzieli cos na temat
  9. A to co porabiasz w niedziele że tak zapracowany? Żenisz sie?
  10. Ktoś tu pisał że w Hali targów lubelskich sa targi Audio. Komus sie chyba terminy popierdykały bo w ten weekend sa targi budowlane cały weekend Tak myśle i myśle i wymysleć nie mogę Moje 3 propozycje : 1: Parking koło Tesco 2: Parking Koło Olimpu 3: Parking koło Globusa godzina powiedzmy: 17-18
  11. Jeśłi masz jak go wyciągnąć i plecionke masz ok to daruj sobie wspawywanie rury. Twierdza niektórzy że tak sie powinno itp itd. Ja wywaliłem tylko wkład, katalizatora nie rozcinałem. Przecinakiem pokruszyłem i wysypałem wkład. Nic sie nie będzie działo. A zrobisz to szybciej niz samo wyjęcie go z samochodu. No chyba ze niemasz jak wyjąć to wtedy uderzaj do tłumikarza i jak on bedzie robił to niech spawa te rure
  12. troszku glebki i bandzior na tych czarnulach jakby co mam ori valeo komplet z silniczkami na przod gotowy do montazu, z jednego auta zdjety wiec nie bedziesz musial sie motac po B5B miesiacami z zakupem poliftow wiela? 400 jaki stan? Stan wskazujący na spożycie :polew:
  13. Życze mu najlepiej i oby na tych 2 razach się zakończyło
  14. No chcemy sie ustawić w niedzielę. Narazie jest 3 chętnych Piszesz sie i Ty?
  15. No dobra nie moja kasa Ale jak zawozisz to zawieś do jakiegoś kumatego a nie pseudo serwisu jak poprzednio
  16. Co przez to rozumiesz? Nie masz gdzie usiąść z Turbiną, paroma kluczami i papierem ściernym?
  17. No to na tę chwilę jest nas 3 Tyle A4 sie kreci po Lublinie a tacy aspołeczni
  18. W sumie w trybie z nad maski nigdy nie jeździlem wiec sie nie wypowiem. Może spróbuje i powiem jak wrażenia Ale musze przeinstalowac Winde bo mi sie coś spierniczyło i sie tnie albo na drugim systemie zainstaluje
  19. Dokładnie. Kup sobie piwo, usiądź i poczytaj bo na forum jest opisane jak dla niemowlaka jak sie to robi i weź sie za robote. Pierwszy raz ze 3 godzinki Ci zejdzie skoro turbo jest na wierzchu ale masz pewność że zrobione będzie malina Od razu będziesz widział czy Ci wkrecili wałka że czyścili czy nie.
  20. No ja grając na klawiaturze (przewodowej) tez nie siedzę daleko Pozatym moja kiera jest łapana do biurka na przyssawki co mnie wkur...a bo sie odkleja i w czasie jazdy przesuwa. Musiałbym jakies lepsze mocowanie zrobic.
  21. No Nie wiem czemu ale na klawiaturze mi sie jakos wygodniej gra:P Nie trzeba machać rekami a żeby ładnie pojeździc to niestety trzeba Tzn jakbym grał np na 32" TV albo projektorze może z kierą było by fajnie bo na 24" jakoś średnio
  22. No popieram, Ja grywam tylko na PC na klawiaturze więc widok z tyłu jest i tylko bardzo sporadycznie na kierownicy bo nie za wygodnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.