Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hehe Jak cos to róbcie bezemnie i tak jeszcze będziecie miec mnie dość
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak cos to ja jeżdze przez puławy ale będe wracał z mamą dziewczyny więc nie będe miał jak sie zatrzymac na pogaduchy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To jak sa chętni to zbieraj na niedziele chlopaków. Jak wystarczająco dłuuugo będziecie sie widziec to może dojadę wieczorem :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Daleko 130km do mojej rodzinnej miejscowości do mamusi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a to cały weekend masz zajęty? nie wyrwiesz sie na 2-6godz?? Niestety bo jutro po pracy jade na wieś (niestety muszę) a wracam w niedzielę wieczorem. Chyba że na tygodniu się możemy gdzies styknąć wieczorem po pracy :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja nie widze problemu, może być i w ten, ale bezemnie ;( Tzn napewno nikt płakał nie będę ale skoro ja proponuje termin to rzucam taki kiedy będe mógł
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No więc proponuje kto może w nastepny weekend zrobimy małego spota poznawczego i przyjada lublinianie? :gwizdanie: A w niedziele 3 kwietnia robimy wojewódzki
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No faktycznie śmierdzi na odległość.
-
Mordki z forum. Do gg lub AQQ
No w sumie masz racje, można wysyłac jako zwykłe obrazki Tyle że moje pytanie było tez bardziej formalnym pytaniem bo nie wiem czy autor emotek nie miałby nic przeciwko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O prosze jaka miła i uczynna koleżanka Asiu podlicz go odpowiednio jak nie chce przyjechać na spot
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz? łowię ryby w Wiśle i sprzedaje na targu To jedź do Japoni tam woda wyniosła masy ryb na ląd i nie będziesz musiał rzucać wędki A tak na powaznie? a tak poważnie to transporuje te ryby na targ p.s warszaffiacy, my wam sikamy do Wisły
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz? łowię ryby w Wiśle i sprzedaje na targu To jedź do Japoni tam woda wyniosła masy ryb na ląd i nie będziesz musiał rzucać wędki A tak na powaznie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To Tobie studia ni ebyły potrzebne tylko starty w konkursach na zapamietywanie długich ciagów cyfr Ty taka chodząca baza danych a nie inżynier
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
brygadier ze mnie taki jak z Ciebie baletnica Tu akurat nie będe Cie wyprowadzał z błedu bo masz rację
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i jakie trudne słowa znaja jak "retoryczne" Tych dwóch (rafalekx, paput) to musimy wysłać do jakiegoś kabaretu. Najlepiej tak jak był kabaret Dudek i skecz o hydrauliku. Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się ... albo http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/368_kabaret_dudek_majster.php Tu tez mamy brygadiera budowlańca (rafalekx) i podciągniemy pod robotnika (paput). To by sie działo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To telaz kulwa bedziemy gawozyć?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i kto tu ma kosmate myśli sam se possij ja się nie dziwie że rafalekx ma kosmate myśli, jak bym codziennie po 10 godzin kilkudziesieciu chłopa widział to co innego by mi po głowie chodziło :polew: No fakt trzeba mu wybaczyć
-
DIRT 3
Popieram w 100% CMR 2 te 3 pierwsze rajdy to jechałem praktycznie na pamięć Niestety nie lubiłem rajdów na asfaltach jak np Francja bo nie szło mi wyciagac takich czasów :gwizdanie: Ja tez nie znam innej tak dobrej gry rajdowej :gwizdanie: Szkoda że trzeba jeszcze czekać na tego DIRT 3 ;(
-
DIRT 3
Widziałem widziałem Wreszcie to co tygrysy lubią najbardziej Nie mogę sie doczekac jakiegoś demo przynajmniej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie? Nieeeee Sebek odezwij sie bo ten Rafałek mnie zamęczy
-
Mordki z forum. Do gg lub AQQ
Ma ktoś może dostęp lub wie o istnieniu paczek emotów do gg lub AQQ takich jak dostępne tu na forum? Bo sa świetne i przy codziennych kontaktach poza forum tez bym chętnie korzystał i rozdał najbliższym znajomym One się znajdują z SMF czy ktoś z klubowiczów je wykonał?
-
DIRT 3
Mi tez sie bardzo podoba choć brakuje mi troche tego trybu typowych rajdów jak w CMR np 2 ;(
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To zabrzmiało dość dwuznacznie mieszka z Tobą gość z rejestracją? Od kiedy "gości" rejestrują? Oj jaja sobie robie a Ty sie czepiasz Mieszka ze mną na stancji chłopak z Poniatowej a tam tez maja LOP jak kolega Sebek I nie wciskaj tu zadnych dwuznaczności bo nie wszyscy maja tak kosmate skojarzenia jak Ty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
[quote name=Sebek () ] weźmie mi ktoś 2 breloki audi? bo mnie na spocie nie będzie Mogę wziąć ale kiedy się po nie zgłosisz? Napisz mi na PW coś więcej osobie bo ze mną na stancji mieszka gość z taka samą rejestracja jak TY To może bedzie Cie znał i Ci podrzuci :gwizdanie: