Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Nie widziałeś na zdjęciu jak tłok wyszedł bokiem? :polew: żart
  2. Brawo za wytrwałość Gratulacje pomyślnego rozwiązania sprawy
  3. Tak jak u mnie ukruszony ten kołniez który wchodzi w blok wiec wiadomo gdzie był wyciek Dobry patent i sam sie zastanawiałem nad tym żeby coś takiego zrobić ale brakło mi sprzetu i motywacji do wykonania
  4. Wojci Profesjonalna robota Dla mnie 2 szt znaczka audi a grubości 3mm. Co do uchwytu na kluczyk faktycznie mogło by być grubsze. Zrób troche w zapasie i na zlocie na pewno się rozejdą w takich pieniążkach Co do pytania kolegi czy mogą przybyc ludzie z poza Lublina: No pewnie że tak. Jak masz kumpli którzy są w stanie przyjechac to ściagaj nawet z zagramanicy polski Wszyscy mile widziani
  5. O co kaman?
  6. No to jesli ten przewód sterujący działa tak jak piszesz to dobrze mówisz powinno działać Pochwal się jak zrobisz. Najlepiej jakims foto jeszcze
  7. Zagłosowałem Panie i Panowie do dzieła
  8. To witam kolege po fachu Zna sie realia Ok nie zaśmiecam juz armiemu watku Ja też informatyk w dodatku służby mundurowe Żartujesz Pracujesz w woju jako informatyk? Tez o tym myslałem
  9. Hmmm Ja kupuje najtańsze wycieraczki i dają rade. Jedyne na co zwracam uwage to by miały kształt tak na tej aukcji http://allegro.pl/plaskie-wycieraczki-audi-a4-1995-2001-c70-s70-v70-i1460913982.html Długo jeździłem z tym starym typem i jak zmieniłem na takie to różnica jest kolosalna. Kupiłem w OBI po 12zł sztuka i jest super. A i tak i na zime i na wiosne trzeba wymienic
  10. Nie ale nie wiem czemu zaatakowałeś z tym oprogramowaniem. Koniec OT
  11. Nie mam ori ale co to ma do rzeczy? Ale nikomu gówna nie wciskam i nie mówie że to miód
  12. Dlatego nie można odpuszczać i włuczyc takie ścierwa za ryj żeby czegos ich nauczyć :gwizdanie:
  13. Dobre podejście armi Niema co odpuszczać a jak gość gra bezczelnego to tym bardziej mu sie nalezy. Tak więc powodzenia w załatwieniu tej sprawy jak najlepiej
  14. A jak wygląda sprawa krawędzi? Są ostre? Trzeba by je jakoś wygładzić i spolerować? A może ty masz jakies opcje do wygładzenia tych krawędzi skoro sie takimi rzeczami zawodowo zajmujesz?
  15. Najprościej do alternatora Na przewód od wzbudzania go. Tam sie pojawia prąd nie po przekręceniu kluczyka a po tym jak silnik osiągnie odpowiednie obroty czytaj po odpaleniu. Tzn nie zauważalne jest to bo praktycznie już w momencie krecenia tam jest prąd. Więc wydaje mi sie że to najbardziej rozsądne miejsce. Co do przewodów w Twoim przypadku to jak jest opisane sterowanie? Bo jesli po pojawieniu sie tam prądu włacza światła to plus i ten podłącz pod altka a mase gdzie chcesz Choć te światła powinny sie wyłączac po właczeniu normalnych świateł wiec dobrze jest założyć przekaźnik który odetnie zasilanie w momencie włączenia świateł normalnych.
  16. i prawidłowo chamstwo trzeba tępić
  17. Super wojci. Czekamy wieczorem na fotki i będziemy gadać o interesach i dalszej produkcji
  18. No nie zapamiętuje, ale ma szybką 19 - włączam + myk guziczek i po sprawie. Wolę jednak po stacyjce, bo prędzej czy później zapomnę wyłączyć. No chyba że tak więc w Twoim wypadku faktycznie bym polecał podłaczenie przez stracyjkę. Ja niestety mam tylko szybka 9 No ale moje radio nie jest tematem dyskusji Powodzenia w walce z podłaczeniem
  19. A może kolega sie jeszcze wypowie jakie ma radyjko. Bo po stacyjce to za kazdym razem jak zgasi samochód musiał bedzie na nowo ustawiać jeśli radio nie zapamiętuje ustawień po odłączeniu zasilania. Mnie np w moim to strasznie wpienia i mysle o podłaczeniu pod stałe +12V i wyłaczac tylko na radiu.
  20. Zrozumiałe Myślę że tak między 13 a 14 byśmy sie zjechali, a później to ile kto bedzie mógł i na ile będzie miał ochote.
  21. No własnie sie tak zastanawiam imoże sie zdecyduje. Tyle że czemu okazje sie biora wtedy kiedy w portfelu malo? A wiesz może jak jest z montażem kanapy z b7 avant? Bo jak pewnie zauważysz ja mam sedana.
  22. Tak 2 fotele i kanapa. Gość niema do nich boczków na drzwi. Ponoć sa ok i gośc sie chce ich pozbyc bo żona go męczy żeby zwolnił miejsce
  23. Niema bardziedziej chetnych koleżanek do pozowania? czy zazdrosna kobieta?
  24. Hmm może i spawarka by sie znalazła u znajomego ale to dość spore przemeblowanie. Kolega z forum mi zaproponował fotele z B7 avant grzane elektryczne za 350zł komplet dlatego sie zanstanawiałem. Dostane w takich lub mniejszych pieniądzach jakieś fajne fotele do B5 sedana? Nie ukrywam że głównie zalezy mi na grzaniu bo te co mam najgorsze nie sa tylko trzeba by je wyprać Chyba że założyć do swoich tylko maty Ale za takie maty też wołają ponad 200zł żeby kupić komplet na 2 fotele ;( Stąd moje pytanie. Bo pomyślałem że może te szyny sa też przykręcane i wystarczyło by wyrwać szyny od B7 i przykręcić [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________A np samą tapicerkę z gąbkami i matami da się przełozyć na stelaż foteli z B5?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.