Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. nie mogłęś się rozstać z chłopakami z klubu astry Hehe nie no byłem tam ze 2 razy ale juz jakiś czas temu (2 lata). A napisalem tylko to dlatego że nie mając Astry pojechalem a Ty nie miałem Audi i mimo że chcieli cie zabrac to sie łamałes do końca Własnie z klubem astry byłem na gokartach które proponowałem na spota
  2. Ja jestem jakoś od stycznia zeszlego roku więc mam pewnego rodzaju rocznicę :polew: Wiesz na regionalne wchodze dopiero ze 3 miechy i wczesniej nie znalem ekipy
  3. A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu? lepiej nie pytaj Twoja reakcja mówi sama za siebie :polew:
  4. zdjąłem mu wąz od zbiorniczka i płyn spierniczył :polew: :polew: :polew: :polew: Ty to agent jestes :polew:
  5. A co Solar wymodziłes z tym układem chłodzenia
  6. A to się wiąże z jego strony z jakąś traumą? Bo juz pare osób tak zareagowało :gwizdanie: czyżby wybrzydzał z lampami do szaraka jak ostatnio z kupnem samochodu?
  7. Wreszcie upragnione Q ustrzeliłeś Furka całkiem fajna (całkiem bo avant ) bez porównania, nie wróciłbym do diesla chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest kto nie jeździł ten nie zrozumie będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG? niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but To przy takiej jeździe podtlenku będzie szłooooo
  8. Widziałeś ją? nie ale wystarczyła mi aukcja pozatym mało która 2,4 to bida Daj linka do aukcji bo ja nie mam ;(
  9. Jakie te alu? I bez opon ile? :gwizdanie: niestety nie to co jest na aukcji, zaraz wrzuce fotki tylko niech się baterie trochę podładują To od razu rób fotki nowego nabytku
  10. Ja nie mówie że trzeba odrazu modzić bo mi te 160KM by tez wystarczyło i do tego jeszcze Q Byłem tylko ciekaw czy da się coś zrobić czy poza własnie dudami techniki jakie podałes coś da sie zrobic I kiedy wrzucisz jakies fotki albo dokładniejszy opis co tam jest i czego niema :gwizdanie: Ile dałeś za sprzet
  11. A te silniki 2,4 V6 to uturbione czy wolnossący? I jaka jest opcja na poprawe osiagów w takim silniku?
  12. Super wielkie dzięki za odpowiedź i danie jasnej pełnej odpowiedzi teraz aby poszukam włącznika i zakładanie dziennych jak będzie troszkę czasu
  13. Te właczniki rozumiem ze jak włącze to one samoczynnie sie nie wyłączą po wyłaczeniu zapłonu? Czyli najbardziej naturalnym będzie przycisk od przednich halogenów chyba?
  14. Chce założyć światła dzienne. Będą się załączać po zapłonie ale chciałbym mieć możliwość ich wyłączenia. Tak jak np przycisk od grzania szyb czy przeciwmgielnych działa tak ze po zgaszeniu samochodu i ponownym odpaleniu trzeba je ponownie włączyć by kontaktowały. Mi zależy na takim efekcie by były ciągle włączone, a była tylko możliwość ich wyłączenia gdy sobie tego zażyczę. Chodzi o A4 po pierwszym lifcie z 97r. Któryś ze standardowych włączników pasujących do deski zadziała mi w taki sposób? Jeśli tak to jaki bo muszę dokupić?
  15. No spot ok ale Solar dał ciała że sie nie zjawił :gwizdanie:
  16. Jest chłopaki jakaś realna korzyść z włożenia kolektora dolotowego z AWX do AFN? Np wkładając turbo z AWX nie przeda wtedy przerabiac całego dolotu tylko przejścióch przy turbo i gra :gwizdanie: Czy sie mylę?
  17. mnie to tylko silnik interere To co kupujesz pasata żeby wydrzec z niego motorownie ;>
  18. wziął bym ale jeszcze przesyłke do tego doliczać A tak to bys pokazał swa szanowna osobowość i jednocześnie przywiózł Lub masz jak komuś przekazać żeby przywiuzł? A ja podam kase skoro tak sie boisz tego Rąblowa? A mam pytanie dużo jest roboty z podmianą potencjometru gazu?
  19. ale na logi musi być dłuższa prosta tak żebyś trochę popałował obrotami na trójeczce Chyba jestem zmuszony zrobić wioskę Jaka dłuższa. Na trójce od 1500 do 4500 rpm przecierz nie trzeba niebotycznych odległości. jakies 400m styknie Nie rób wioski tylko wsiadaj z Kowim albo Adamem i heja dłuższa, dłuższa bo co będziesz sie co chwilę zatrzymywał i wykręcał? No ja tak zawsze robiłem żeby poinstruować pasażera co robić na lapku Pozatym moja wersja VAGa czasem sie buntowała i crack sie wysypywał wiec tez były schody. Ale dla chcącego nic trudnego
  20. ale na logi musi być dłuższa prosta tak żebyś trochę popałował obrotami na trójeczce Chyba jestem zmuszony zrobić wioskę Jaka dłuższa. Na trójce od 1500 do 4500 rpm przecierz nie trzeba niebotycznych odległości. jakies 400m styknie Nie rób wioski tylko wsiadaj z Kowim albo Adamem i heja
  21. Luzik ale my tu nie mamy tak zacnego Tesco jak Wy pod którym Wy sie ustawiacie A w Rablowie można by coś wykombinowac. To jak robisz wioske i rezygnujesz z przyjazdu czy sie zjawisz??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.