Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. fajny bajer jest i bardzo pozyteczny, niewiem czy mogłem je malowac wiec zostawiłem czarne Mnie to cholernie irytuje Jak jechałem ciotki samochodem właśnie jak cofałem i to zaczeło pipczeć to myślałem że wyjde z siebie i stane obok
  2. Kowi po cholere Ci te guziki na tylnym zderzaku? :polew: Żeby było jasne wiem że to czujniki parkowania Ale po co Ci to pipczące ustrojstwo? jakbym miał coś takiego to bym chyba po pierwszym parkowaniu kable poprzegryzał
  3. Jeśli dostali dolę żeby zachwalać to nie zdziwiłbym się gdyby modzili. Tak samo ten test niby silników bez oleju tez jakis naciagany.
  4. Hehe no zobaczymy Z tym że może nie wygląda najlepiej ale za to podoba mi się że jak jest wysoki to ja z kazdej dziury i zaspy w zimę się wydzierałem a inni siedzieli i płakali Choc jakby się ktos chciał zamienic zawieszeniem powiedzmy -30 na moje seryjne to może bym się zamienił
  5. No ja to ten z prawej tyłem, w czarnej kurtce i jasnych spodniach a w rekach nic nie trzymałem tylko ręce trzymałem w kieszeniach Lepiej mnie widac na fotkach od mrogala O widze że i tył mojego samochodzika widać na foto wyżej A co powiecie o moim skoro tamten jest wysoko? Mój to dopiero wysokie stworzenie
  6. Ja się pojawiam dość często na zdjęciach u mrogala i u Ciebie a mój samochód ani razu Może i lepiej Ale ja medialny jestem
  7. Aha luz chyba nawet pod zamkiem było coś o tym mowa Nie skojarzyłem :> Ja dzis coroczny rytuał odbywam czyli kupowanie oleju i filtrów A w weekend wymiana.
  8. hehe A co za uszczelke mrogal wymieniasz bo ja jakoś sie tak urwałem i nie w temacie jestem?
  9. No koło 17:30 to my się juz zwijalismy z placu wiec nie wiele byś na tym zyskał jakbys przyjechał Nie licytowac się tylko na przyszłość przyjeżdzać i bedzie luz. Ale widze Wy macie chyba taki rytuał i jak sobie nie powciskacie to dzień stracony
  10. Same golfy ale coś tam wkleję Spoko więc czekamy A to tak wielkim uznaniem u ciebie sie cieszą golfy? Dajcie se chłopaki po razu i spokój
  11. armistead da rade jakieś fotki od Ciebie wyrwać?
  12. Żałuję że wczesniej nie poznałem tej ekipy bo widze niezły cyrk Ja studiowałem 5 lat dziennie i tez jak trzeba było gdzieś jechać itp to nie było problemu (nie mówie o tej ekipie bo nie znałem ) więc gdyby diabeł wykretów nie miał to by pacierz mówił
  13. No to faktycznie chyba tyłkiem po ziemi szorowałeś :gwizdanie: Heheh jak się dorobię Q to będe myślał o sprezynach do niego Do Rąblowa się Kowi wybierasz czy znowu gdzies Cię poniesie? Bo może by wreszcie to Twoje cacko obejrzał
  14. Kowi niezłego moda miałes z tą wiszącą rura Końcówki jeszcze zdazysz Dawkuj sobie emocje bo Ci pikawa siądzie A Ty paput jak jest dobry zadbany samochód i Ci się podoba to bierz. Tyle jeździłes ośką to i będziesz jeździł dalej Raz tylko jechałem Q i ogólnie mi sie podobało ale tez to było w AFN wiec bez szału. Skoro ludzie jeżdżą ośka z ośka to da rade. Może na 1/4 mili będziesz miał gorszy start Nie popadaj tez w skrajności że musi być Q bo skoro nie masz kasy żeby kupic coś dobrego to może lepiej odpuścić i jeździc ośka a za rok czy dwa zmienić na Q jak się odkujesz z kasa. Takie jest moje zdanie na ten temat. Choć ja tez chciałbym Q ale trzeba niestety w naszej rzeczywistości patrzec nie tylko sercem i tym co sie podoba ale przez pryzmat portfela To wiadomo juz dlaczego armistead mówił że przy wiekszych dołkach zwalniałes :polew:
  15. Szalej, szalej Jakie uszczelki wymieniałes i co modziłes przy wydechu ?
  16. No niestety nie miałem nawet okazji w takim siedzieć nie mówiąc o jeżdżeniu więc raczej nie podyskutujemy na ten temat. Jedno wiem na pewno że im lepiej wciska w stołek tym lepiej
  17. miłość, miłością ale wrażenia z jazdy bezcenne
  18. Ok nic złego się nie dzieje :gwizdanie: Tylko pytanie jest jedno które się kiedyś pojawiło w pewnej reklamie Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać Sam sie kiedys nad tym zastanawiałem ale jakos mi przeszło i odeszła ochota na takie eksperymenty które raczej sa spisane na niepowodzenie. I niepowodzeniem nazywam brak poprawy a nie zepsucie czegoś.
  19. Kowi zbieraj na taką Będziesz sie bawił w jakieś tam swapy Jedź po całości No nie miałem okazji się przejechac ale już sam widok powala
  20. narzeczona, choć już mówi żona Dzięki za naprowadzenie
  21. armistead Twoja dziewczyna/narzeczona/żona (sorki nie znam statusu ) tez miała aparacik . Jak będziesz miał chwilę to wrzuć fotki jakie zrobiliście na spocie pod zamkiem Czyli nie chodziło o możliwości samochodu tylko o odwage kierowcy Dla chcącego nic trudnego :gwizdanie:
  22. Czyli trzeba na to patrzec chyba tak: Zepsutemu nie pomorze a dobremu nie zaszkodzi
  23. No to będziesz miał małą ciężarówkę
  24. Oo powitac Pana Rafała :> Kto by pomyslał że się o tej porze pojawi I na tyle ciekawych rzeczy odpisze O tej porze zawsze forum zamiera :gwizdanie: Chyba jednak sie do Ciebie wprowadzimy a przynajmniej będziemy baaardzo czesto odwiedzac
  25. Oooo za***iście Szkoda że nie cała paczka do ściągnięcia ale damy rade. Jeszcze raz dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.