Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam takie pytanie Ma któryś z Was możliwość zabrać lapka i VAGa do Rąblowa? Kabel mam ale lapka to musze zawsze kombinować. Jak by był kawałek prostej nie zaśnieżonej drogi to by strzelił logi dynamiczne bo coś mi sie nie podoba w moim autku a zbieram sie do tych logów juz od grudnia Bo tak to zrobił bym z kims kumatym co sie zna bo za każdym razem nie dość że musze prowadzić to jeszcze dyktować co robić
-
[B5 ADP] Słabe ogrzewanie
Parownik nie chyba że to ekstremalne wydarzenie jak ja kiedyś w golfie miałem. że pękł i gaz przedostawał sie do układu chłodzenia i zapowietrzał. Ale u ciebie wątpię :gwizdanie: Tak jak radziłem koledze wyżej musisz wypłukać syf z nagrzewnicy weżem z bierząca wodą, zalać jakims środkiem odkamieniającym (woda z octem) i znów przepłukać. Na forum jest nawet wątek z dokładnym opisem płukania nagrzewnicy. Miałem to ostatnio i 3 tyg temu to robiłem. Teraz moze nie jest tak jak nowa nagrzewnica ale jest duuużo lepiej. W lato jeszcze zrobie płukanie powtórne i powinno byc jeszcze lepiej Powodzenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na początek wystarczy, z czasem coś mi gadali o służbowym... może dadzą jelcza z przyczepą :polew: taaa sejczento ciezarowe :polew: No no seicento z kratka i wtedy będziesz ładował tone Jak coś to na materiały budowlane tez jestem chętny :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak se po niego przyjedziesz na Ursynów i sam se go załadujesz to myślę że flaszkę za 100 kg [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:59_________________________________________________ Ciekawe ile do avanta wejdzie Do avanta pewnie tyle co w małą ciężarówkę Jak zrobisz zakładki to z pół tony wrzucisz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no nie do końca Bo ja będę od wiaduktów, mostów i kładek No ale jak będę miał coś na handel to dam znać - wywrotka żwiru (info na PW) :gwizdanie: życie no wlasnie zycie A Ty mieszkasz w bloku czy wolnostojącym? Bo jak w wolnostojacym to sobie wybrukujesz kostka hodnikowa podwórko za kase podatników i akcyze z paliwa
-
[B5 ADP] Słabe ogrzewanie
Jakby kabinowy był zawalony to szyby by parowały pozatym miałby słaby nadmuch jak coś a kolega pisze że dmucha tylko zamiast ciepłe to letnie powietrze :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Inżynier Budowy Czyli to co chciałem na początek Prawie... Na Ursynowie w błocie na przyszłej S2 Za dużo wykształciuchów wiec szukaja do łopaty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Będe miał to na uwadze A z paputem to nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie: Może szykuje cos specjalnego na rąblów A że tak spytam Ty będziesz??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
No własnie ja tak kombinuję żeby nie było tego typu przykrych zapachów Dlatego może najpierws spróbuje w tym dodatkowym separatorem ale to jak będę czyścił odmę i cały dolot na wiosnę i wtedy napiszę czy pomogło moje modzenie. A nie boisz sie że jak dasz długi wąż dalej pod samochód to może sie okazać że w zime będzie przymarzać i że może sie tam zatkać jak będa przez dłuższy czas mrozy ? :gwizdanie:- [B5 ADP] Słabe ogrzewanie
Odpowiedzią na 99% jest zapchana i zakamieniona nagrzewnica :gwizdanie: Płukanie woda z węża ogrodowego i zalanie jakimś odkamieniaczem i powinno pomóc. Przynajmniej cześciowo bo może być tak zawalona że trzeba będzie wymienić. No chyba że klapka od nawiewu ciepło/zimno wariuje. Sprawdź czy nie masz błędów na klimatroniku i VAGiem.- [B7 BPW] Ograniczony przebieg licznika dziennego
Tez w B5 97r mam do 999. U nas przed drugim liftem chyba tak jest- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Zaczerpnąłem cytat z sąsiedniego wątku w którym chodzi o AWXa ale chyba jest taka sama odma? Ok Sztomel czyli jak będe czyścił na wiosne dolot to umyję i te elementy odmy. A moje pytanie jak ty sie zapatrujesz na mój pomysł założenie tego dodatkowego separatora między skrzynią korbowa a ta pierduła na pokrywie? Tzn z włożona jeszcze w ten pojemnik gąbką druciana? Ktos nie dawno robił oil catch tanka i własnie tych gąbek uzył jako pochłaniacza i oddzielania oleju od powietrza. Myślisz że warto? Może choć troche by sie zmniejszyło brudzenie? No chyba że faktycznie odme wpierniczyc w butelkę a dolot zakorkować. A u mnie mimo to że prawie cała zime jeżdze po mieście to u mnie zero pod korkiem wlewu oleju, czy w odmie tej musztardowatej mazi aż dziwne- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
za dlugo przed kompem siedzisz a to na oczy szkodzi Hehe spoko. Dzięki za troske Ale niestety to i zawód i uzaleznienie. Po kilkanaście godzin przy kompie robi swoje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co Ci paput nie pasuje?- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Bez dwuznacznych skojarzeń- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
zarówka to w5w, ten plastik to obudowa żarówki Ok niech będzie Nie rozbieralem tego :gwizdanie: wyciągasz z tego żaróweczke i gra- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trudno zgadnąć Sprawdź jakie masz napięcie na akumulatorze przy wyłaczonym silniku i jakie przy odpalonym. Jak będzie słaby sku może sie różnie dziac. Skoro faktycznie przed tym problemem nie było problemów z paleniem to mało prawdopodobne żeby coś sie stało nie ziązanego z tym altkiem. Sprwdż napięcia i sie odezwij.- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
zarówka to w5w, ten plastik to obudowa żarówki Ok niech będzie Nie rozbieralem tego :gwizdanie:- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
U mnie w sedanie z 97 roku w lampka i żarówka z tyłu wygląda jak na zdjęciu niżej:- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
No ok czyli jak sprawdzić czy ten separator działa ok bo jak nadmieniałem u nie chyba jest coś nie tak bo jednak sporo syfu leci do dolotu.?- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Chyba najbardziej rzeczowa odpowiedź- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
tak ma być Patrząc na te 2 odpowiedzi zgłupiałem- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Ja tam nic nie widziałem a jak dmuchałem w każdy z krućców to żadnego oporu nie było Nie wiem czy to jest ok.- [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety
Może spróbuje jeszcze do tego wymienić ten separator na pokrywie zaworów. Bo w sumie ktos kiedys pisał że tam jest jakaś membrana a u siebie nic takiego nie widziałem i wydaje mi sie że jest poprostu przelotowo Macie może zdjęcie sprawnego tego separatora i jak ta membrana wygląda? Dlatego sie troche tego obawiam i zastanawiam jak to zrobić żeby tego oleju nie było. - [ALL B5] Odma wyprowadzona na zewnątrz, wady i zalety