Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Mam takie pytanie Ma któryś z Was możliwość zabrać lapka i VAGa do Rąblowa? Kabel mam ale lapka to musze zawsze kombinować. Jak by był kawałek prostej nie zaśnieżonej drogi to by strzelił logi dynamiczne bo coś mi sie nie podoba w moim autku a zbieram sie do tych logów juz od grudnia Bo tak to zrobił bym z kims kumatym co sie zna bo za każdym razem nie dość że musze prowadzić to jeszcze dyktować co robić
  2. Parownik nie chyba że to ekstremalne wydarzenie jak ja kiedyś w golfie miałem. że pękł i gaz przedostawał sie do układu chłodzenia i zapowietrzał. Ale u ciebie wątpię :gwizdanie: Tak jak radziłem koledze wyżej musisz wypłukać syf z nagrzewnicy weżem z bierząca wodą, zalać jakims środkiem odkamieniającym (woda z octem) i znów przepłukać. Na forum jest nawet wątek z dokładnym opisem płukania nagrzewnicy. Miałem to ostatnio i 3 tyg temu to robiłem. Teraz moze nie jest tak jak nowa nagrzewnica ale jest duuużo lepiej. W lato jeszcze zrobie płukanie powtórne i powinno byc jeszcze lepiej Powodzenia
  3. na początek wystarczy, z czasem coś mi gadali o służbowym... może dadzą jelcza z przyczepą :polew: taaa sejczento ciezarowe :polew: No no seicento z kratka i wtedy będziesz ładował tone Jak coś to na materiały budowlane tez jestem chętny :gwizdanie:
  4. Jak se po niego przyjedziesz na Ursynów i sam se go załadujesz to myślę że flaszkę za 100 kg [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:59_________________________________________________ Ciekawe ile do avanta wejdzie Do avanta pewnie tyle co w małą ciężarówkę Jak zrobisz zakładki to z pół tony wrzucisz
  5. no nie do końca Bo ja będę od wiaduktów, mostów i kładek No ale jak będę miał coś na handel to dam znać - wywrotka żwiru (info na PW) :gwizdanie: życie no wlasnie zycie A Ty mieszkasz w bloku czy wolnostojącym? Bo jak w wolnostojacym to sobie wybrukujesz kostka hodnikowa podwórko za kase podatników i akcyze z paliwa
  6. Jakby kabinowy był zawalony to szyby by parowały pozatym miałby słaby nadmuch jak coś a kolega pisze że dmucha tylko zamiast ciepłe to letnie powietrze :gwizdanie:
  7. Inżynier Budowy Czyli to co chciałem na początek Prawie... Na Ursynowie w błocie na przyszłej S2 Za dużo wykształciuchów wiec szukaja do łopaty
  8. Będe miał to na uwadze A z paputem to nigdy nic nie wiadomo :gwizdanie: Może szykuje cos specjalnego na rąblów A że tak spytam Ty będziesz??
  9. No własnie ja tak kombinuję żeby nie było tego typu przykrych zapachów Dlatego może najpierws spróbuje w tym dodatkowym separatorem ale to jak będę czyścił odmę i cały dolot na wiosnę i wtedy napiszę czy pomogło moje modzenie. A nie boisz sie że jak dasz długi wąż dalej pod samochód to może sie okazać że w zime będzie przymarzać i że może sie tam zatkać jak będa przez dłuższy czas mrozy ? :gwizdanie:
  10. Odpowiedzią na 99% jest zapchana i zakamieniona nagrzewnica :gwizdanie: Płukanie woda z węża ogrodowego i zalanie jakimś odkamieniaczem i powinno pomóc. Przynajmniej cześciowo bo może być tak zawalona że trzeba będzie wymienić. No chyba że klapka od nawiewu ciepło/zimno wariuje. Sprawdź czy nie masz błędów na klimatroniku i VAGiem.
  11. pastaldo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Tez w B5 97r mam do 999. U nas przed drugim liftem chyba tak jest
  12. Zaczerpnąłem cytat z sąsiedniego wątku w którym chodzi o AWXa ale chyba jest taka sama odma? Ok Sztomel czyli jak będe czyścił na wiosne dolot to umyję i te elementy odmy. A moje pytanie jak ty sie zapatrujesz na mój pomysł założenie tego dodatkowego separatora między skrzynią korbowa a ta pierduła na pokrywie? Tzn z włożona jeszcze w ten pojemnik gąbką druciana? Ktos nie dawno robił oil catch tanka i własnie tych gąbek uzył jako pochłaniacza i oddzielania oleju od powietrza. Myślisz że warto? Może choć troche by sie zmniejszyło brudzenie? No chyba że faktycznie odme wpierniczyc w butelkę a dolot zakorkować. A u mnie mimo to że prawie cała zime jeżdze po mieście to u mnie zero pod korkiem wlewu oleju, czy w odmie tej musztardowatej mazi aż dziwne
  13. za dlugo przed kompem siedzisz a to na oczy szkodzi Hehe spoko. Dzięki za troske Ale niestety to i zawód i uzaleznienie. Po kilkanaście godzin przy kompie robi swoje
  14. Bez dwuznacznych skojarzeń
  15. zarówka to w5w, ten plastik to obudowa żarówki Ok niech będzie Nie rozbieralem tego :gwizdanie: wyciągasz z tego żaróweczke i gra
  16. Trudno zgadnąć Sprawdź jakie masz napięcie na akumulatorze przy wyłaczonym silniku i jakie przy odpalonym. Jak będzie słaby sku może sie różnie dziac. Skoro faktycznie przed tym problemem nie było problemów z paleniem to mało prawdopodobne żeby coś sie stało nie ziązanego z tym altkiem. Sprwdż napięcia i sie odezwij.
  17. zarówka to w5w, ten plastik to obudowa żarówki Ok niech będzie Nie rozbieralem tego :gwizdanie:
  18. U mnie w sedanie z 97 roku w lampka i żarówka z tyłu wygląda jak na zdjęciu niżej:
  19. No ok czyli jak sprawdzić czy ten separator działa ok bo jak nadmieniałem u nie chyba jest coś nie tak bo jednak sporo syfu leci do dolotu.?
  20. Chyba najbardziej rzeczowa odpowiedź
  21. tak ma być Patrząc na te 2 odpowiedzi zgłupiałem
  22. Ja tam nic nie widziałem a jak dmuchałem w każdy z krućców to żadnego oporu nie było Nie wiem czy to jest ok.
  23. Może spróbuje jeszcze do tego wymienić ten separator na pokrywie zaworów. Bo w sumie ktos kiedys pisał że tam jest jakaś membrana a u siebie nic takiego nie widziałem i wydaje mi sie że jest poprostu przelotowo Macie może zdjęcie sprawnego tego separatora i jak ta membrana wygląda? Dlatego sie troche tego obawiam i zastanawiam jak to zrobić żeby tego oleju nie było.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.