Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Ok to sprawdze patent z butelką. Uszczelka raczej nie bo po pierwsze nie dymi na biało, oleju nie przywywa, nie ma nalotu pod korkiem i nie robi się duże ciśnienie w układzie (po odkręceniu korka nie ma syczenia). Ciekaw jestem po co ten cycek tam jest skoro za odpowietrzenie odpowiada korek a z układu jak się spuszcza płyn to i tak na dole a nie przy zbiorniku
  2. Ale dobra to na chłopski rozum. Nieszczelny układ to spie...a więc spada ciśnienie a nie rośnie. (Jestem po fizyce nie mechanice zaznaczam ) Wymieniłem na nowy korek więc nie powinno sie tworzyc nad ciśnienie bo tam jest sprawny odpowietrznik. A jakby tego cycka zatkać na głucho na stałe żeby tam nie miało prawa się wydostawać.
  3. Chyba znów się nie rozumiemy Ja pisze po tym cycku co wystaje z dołu zbiornika wyrównawczego. Króciec przy silniku jest raczej ok bo tam jest sucho. Chyba że i ten dziad nie domaga. a masz tam podpięty czujnik poziomu? Jest czujnik ale tak powiedzmy na środku zbiornika (choć nie wiem czy działa bo nic nie sygnalizował a w weekend miałem w zbiorniku sahare) a ten cycek jest tak prawie pod wlewem.
  4. Chyba znów się nie rozumiemy Ja pisze po tym cycku co wystaje z dołu zbiornika wyrównawczego. Króciec przy silniku jest raczej ok bo tam jest sucho. Chyba że i ten dziad nie domaga.
  5. No własnie a normalnie jakby się tam saczył na dole płyn. Mówiłes ze to było u ciebie przyczyną. Jak sobie z tym poradziles?
  6. Aha czyli tam na dole przy tym spustowym może puszczac? To już mi się rozjaśniło i sprawdze na pewno. moze puszczać to wtedy nalezy sprawdzić korek Korek wymieniony ale ten króciec na dole tak jak powiedziałes jest mokry. Tzn po przejechaniu kawałek nawet z wymienionym korkiem tam pod spodem były krople płynu. Jak sobie poradziłes z tym cyckiem na dole? Trzeba wymieniać zbiornik czy da rade tego chu..a jakoś zatkać? Pomyślałem o zaklejeniu ale tam jest cały czas mokro więc żaden klej mi tego nie złapie. A co do pompy gadałem w dwóch zakładach i w obu na przyszły tydzień. W jednym maja tylko jakąs maszyne do nowszych pomp więc moga mi wymienić wszystkie uszczelnienia za 250zł (bez demontarzu i montarzu) a drugi powiedział że 350zł uszczelnienie z ustawianiem na pompy itp oraz demontarz montarz 150zł z dostrojeniem w samochodzie to w sumie 500zł. A jak w tym Nadarzynie gość bierze za takie uszczelnienie itp bo może warto się przejechac choć jak mówisz że też trzeba tydzień czekać to nie wiem? I pytanie do wszystkich: wymiana pełnego uszczelnienia pompy to jest tak zwana regeneracja pompy czy w trakcie regeneracji zmienia się cos jeszcze?
  7. Odebrałem samochód ale narazie ciemno wiec niema jak obejrzec tego zbiorniczna na dole żeby wybadać czy tam podcieka. Jutro na dniu sprawdze. Ale tez jutro kupię korek to się wyjaśni. Podobno przedmuchali i odpowietrzyli układ i nagrzewnice a dalej kijowo grzeje. Chyba że ta klapka od sterowania ciepło zimno sie zacieła. Vagiem idzie to sprawdzic? I jak tak to gdzie tego szukać?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:07_________________________________________________Dzwoniłem do Diesel Technika na Magnoliowej ale niestety z czasem są na bakier chyba że im przywioze sama pompe bo nie maja miejsca żeby wymontować. Dajcie namiary na dobrego pompiarza w lublinie.
  8. ja bym stawiał na zapieczone kierownice albo sparciałe wężyki. Jesli wężyki ok to postaraj sie przegonić go tak z minute z pedałem w podłodze i około 4500 obrotów na jakims niższym biegu. U mnie pomogło.
  9. Pewnie maja rację choć ja mam podobnie. Z tym że u mnie mechanik stwierdził ze wyciek u mnie jest pod korkiem na zbiorniczku. A mokre mam tam bo mi ropa zapierdziela z pompy
  10. no rdzawy. Płyn wyglądał na czysty przed dolewkami i dorzuceniem proszku do uszczelnienia. Korek od wlewu oleju czysty W oleju na bagnecie nic nadzwyczajnego nie widać. Może jakiś czas jeździł na wodzie u francuza i dlatego ten rdzawy nalot A co do nastawnika to sie wypowiadałes w wątku o czyszczeniu i chyba pomyliłem osoby
  11. Aha czyli tam na dole przy tym spustowym może puszczac? To już mi się rozjaśniło i sprawdze na pewno. moze puszczać to wtedy nalezy sprawdzić korek Aha dobra. Tzn korek to i tak wymienię bo jest na nim od spodu taki rdzawy nalot wiec nowy korek nie zaszkodzi. Widziałem w innym watku ze sam czysciłeś nastawnik? Sam sie zastanawiam czy jak dam do uszczelnienia tej pompy to czy nie kazac od razu go wyczyścić żeby było z głowy bo samochód ma 250tys chyba bo nie była sprawdzana oryginalność i podejrzewam że nigdy nie czyszczony.
  12. Aha czyli tam na dole przy tym spustowym może puszczac? To już mi się rozjaśniło i sprawdze na pewno.
  13. Króciec czyli masz na mysli ten od przelewu? tak ten wypust pod zbiorniczkiem, ja też kiedyś miałem sprawe zwaloną na ten korek i z czasem sie okazało ze to nie był korek, urwało cłakiem ten króciec o którym wczesniej pisałem, z dolewaniem płynu było róznie raz nic nie spuscił raz pół zbiornika wycieki były rózne a namierzyć dziada było ciezko bo płyn szybko parował, a wyciek masz przeważnie na ciepłym po zgaszeniu Masz na mysli 1 czy 2 króciec ze zdjęcia bo się chyba nie zrozumieliśmy. Ja napisałem o przelewowym czyli 1 a Ty mówisz pod zbiorniczkiem czyli był by 2. To może od razu jak będę odbierał to tam obejrzę
  14. Króciec czyli masz na mysli ten od przelewu?
  15. Aha ok. No nic oddany do fachowców to niech szukają. Jak nie podołają to wtedy sie będę martwił i szukał .[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:04_________________________________________________No i wieeeeelka kupa Wyciek okazał się błachy bo podobno tylko korkiem przy zbiorniczku ucieka płyn - kwestia wymiany A wyciek paliwa jest z pompy w takim miejscu gdzie nie dadzą rady tego zrobić więc tylko wizyta u pompiarza. Teraz pytanie do Was o wszechwiedzący dajcie namiar na pompiarza w lublinie który się zna na swojej robocie i nie zedrze ze mnie ostatniego grosza?
  16. A powiedziałes im żeby sprawdzili króciec wodny bo ja jestem w 90% pewny ze to jego sprawka z wyciekiem płynu Z pompą pewnie to bedzie uszczelka pod pokrywą nastawnika, badź styłu nastawnika na tych śrubach Tzn kazałem im posprawdzac wszystkie te krucce. Dlatego chcieli go wczoraj żeby wstawić na chale na noc żeby wysechł i będzie widać gdzie jest wyciek. Co do pompy to pokrywa nastawnika odpada bo ostatnio sam zmieniałem te uszczelkę i jest tam sucho. A jakie śruby z tyłu nastawnika masz na mysli? Bo faktycznie tam z tyłu pompy od strony silnika jest mokro.
  17. No jeszcze się nie odzywali, a mieli dzwonić jak będą już coś wiedziec więc czekam
  18. Właśnie miałem taki plan Ale nadal nie wiem co boli autko i ile będzie naprawa
  19. :bicz3: Złość piękności szkodzi :gwizdanie: A z tymi odcieniami drzwi i polerka to źle3 mówię(patrz wyżej moja wypowiedź)?
  20. mozesz nie trafic z odcieniem i dalej bedzie sie wyrózniać :gwizdanie: No chyba jak będzie wg wlepki i koloru fabrycznego to czemu miałbym nie trafic z odcieniem? Może być powiedzmy troche bardziej lub mniej podniszczony czy zmatowiały ale po regeneracji i profi polerce powinno się zlać w jeden odcień. No chyba że się myle to poprawcie. Z reszta jak się będzie minimalnie różnić to juz przezyje ale jak mam teraz zestawienie tego mojego z drzwiami o kolorze takiej dojrzałej śliwki to wygląda brzydko. Tzn jak jest pochmórny dzień i nie wiesz o tym to w pierwszej chwili nie widac ale jak jest słońce to makabra jeszcze jak umyjesz i jest czysty to w ogóle sie patrzeć nie da
  21. On był puknięty w drzwi jak kupiłem ale handlarz sam wymienił drzwi. Są ogólnie dobre tylko ze nie ten kolor bo sa ciemniejsze (widać na zdjęciach które wrzuciłem). I jak gadałem z jednym dobrym lakiernikiem to wołają za element 400zł więc za jedne i drugie drzwi zapłacę 800zł a jak patrzyłem po cenach to za ładne drzwi zapłace około 300zł za dwoiste to jestem 500zł do przodu i można zainwestować w coś innego. A że na wiosne i tak planuje polerke profi w zakładzie z regeneracja to akurat na taka by mi zostało kasy i cały samochodzik był by git Źle kombinuje?
  22. Dzięki puertoss za tego mechanika. Zaprowadziłem i jutro będzie wiadomo gdzie co cieknie Jak obadacie to autko to dajcie znać co tam w trawie piszczy I oczywiście zapytajcie o te prawe przednie i prawe tylnie drzwi. ale ja i puertoss doliczamy sobie po 5dych za załatwienie drzwiczek :gwizdanie: Jako pierwsi klubowicze zobaczycie wynik przełożenia
  23. Dzięki puertoss za tego mechanika. Zaprowadziłem i jutro będzie wiadomo gdzie co cieknie Jak obadacie to autko to dajcie znać co tam w trawie piszczy I oczywiście zapytajcie o te prawe przednie i prawe tylnie drzwi.
  24. a gdzie to ona stoi?? może by człowiek obejrzał Jakbys oglądał to przyglądaj się dobrze co jest do wyciągnięcia Juz gadałem z kolega _Solar_ w razie co to może go rozbebeszymy razem jak mnie silnik nie łyknie w całości
  25. Szukam ładnych drzwi w tym kolorze jakby ci się cos rzuciło w oczy to daj znać Ale i tak narazie silnik jest moja największą bolączką u mnie w mieścinie jest jakis angol z takim kolorem na handel A nie orientujesz się czy on go sprowadził na cześci czy do sprzedarzy w całości? Bo jakby był na części to mógłbym mu oddac w rozliczeniu moje byle żeby mu sie do środka nie lało A może jeszcze jakies pierdoły by sie z niego wzieło Choć tak czy siak silnik najpierw muszę zrobić i mam nadzieje że okaże się pierdoła i nie pójde z torbami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.