Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Dajcie chłopaki jakiegoś zaufanego dobrego mechanika w lublinie lub nie dalekiej okolicy żeby obejrzał pompę gdzie ucieka paliwko i ten układ chłodzenia to by było za jednym razem.
  2. Był wymieniany w marcu jak zmieniałem rozrząd (tzn kazałem wymienić) a przejechane troche ponad 10tys. Ale wtedy kupiłem najtańszy filtr jaki tylko był w sklepie motoryzacyjnym więc nie bardzo mu wierzę. Nie spardziłem tez później czy na 100% wymienili go.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________A ktos gdzies pisał że lanie depresatora przy minusowej temp nic nie daje. A ostatnio zalałem zwykła ropę na Shelu a depresatora dolałem dopiero jak miały byc te duże mrozy a lałem przy -5*C więc może wytraciła się parafina i zaje..a filtr
  3. a nie łąpiesz czasem notlaufów? Miałem ostatnio z nimi problemy ale wymieniłem wężyki i znikły. Pozatym jeszcze w drodze do domu ciągnął jak głupi i nic sie nie działo. A dziś jechało się ok niby a po pewnym czasie złapał muła. Zatrzymywałem się i gasiłem ale zaraz robiło się to samo. Tzn to nie noflaut bo by walił przy wyższych obrotach a on już przy 2tys potrafił zamuła złapać. Własnie jakby paliwa nie dostawał tyle ile potrzebuje. Nie mam w sumie laptopa żeby zrobić logi i błędy sprawdzic. Jak nie będzie mechanika to może ktoś by się zgodził ze mną zrobić logi?? kabel mam ale lapka nie
  4. Jak może już wczesniej pisałem cieknie mi tez paliwko z pompy Poleci ktoś dobrego fachowca i zaufanego który sprawdzi, i naprawi a nie będzie wróżył i od razu chciał regenerować pompę? Dobrze by było jakby ten ktoś też umiał znaleźć wyciek tego płynu chłodzącego. Dzis na trasie 100km znikło gdzieś pół litra a nie mam za bardzo czasu tego szukać po omacku tym bardziej że z pompą to sobie sam nie dam rady. Pozatym z tą pompą to nie wiem co sie dzieje bo jak jechałem to był taki muł jakby było z 70KM może a nie 110KM. Chyba że filtr paliwa zatkał się całkiem bo nie miałem kiedy i możliwości go wymienić mimo że jeździ w bagażniku. Dajcie kogoś zaufanego z lublina lub nie daleko nawet tak żeby się na Was powołać i żeby to zrobić porzadnie bo taka jazda to porażka.
  5. Miło Szukam ładnych drzwi w tym kolorze jakby ci się cos rzuciło w oczy to daj znać Ale i tak narazie silnik jest moja największą bolączką
  6. No i chyba nie jest tak. Tam przy tym krućcu co zaznaczyłeś jest raczej sucho. Tam gdzie zaznaczyłem mam trójnik plastokowy on nie jest przykręcony do bloku tylko 3 węże do niego dochodzą. Jeden wychodzi od pompy wody, jeden idzie do tego krućca a trzeci do chłodnicy oleju. Chyba że ten kruciec puszcza a po wężu spływa niżej ale raczej sucho tam było. Jest większy problem bo tam właśnie zauważyłem że kapie z pompy paliwa i ma zapach ropy I włąśnie kapie na blok silnika przy tym trójniku i na ten trójnik dlatego chyba jest mokry. Dolałem płynu na stan i zobacze dzis po trasie 130km czy ubedzie znaczaco. Jak tak to dalej będe szukał. Narazie nasypałem takiego ustrojstwa do uszczelniania może da rade na tym czasem. A skąd tam z pompy może cieknać? Zaznaczam że to gdzieś tam jak rurki do wtrysków wychodzą. Zaraz po odpaleniu tam kapało. Przejechałem się jakies 5km i zajrzałem to kapanie ustało więc nie mam pojecia. A nie bardzo chce jutro jechac do mechanika bo jak ich znam to nawymyślają i karza robić cuda wianki za nie wiadomo jakie pieniadze Sorki że tak chaotycznie i za błędy ale troche czasu tez nie mam i szybko pisałem:/ Jak macie jakies pomysły to podrzudcie.
  7. No u mnie też wygląda że dość długo podciekał ale go nie zauważyłem bo ginęły minimalne ilości płynu a wczoraj zauwazyłem że w zbiorniczku sucho i poziom płynu jest na wysokości tego górnego węża od chłodnicy. Zakleję takim badziewiem z firmy K2 może przestanie a jak mówisz że jest to w miare łatwo od góry wymienić to może dam rade pod blokiem.
  8. Hmmm szczerez powiedziawszy to ja chyba nie widze tu tego trójnika. On znajduje się praktycznie obok miejsca gdzie rurka od odmy wychodzi z silnika tam na dole powiedzmy poniżej wtrysku sterującego. najbardziej by mi [pasowało miejsce zaznaczone kółkiem Ale tam widac jednolity element a ja widziałem trójnik. Może jutro lepiej się temu przyjrzę uwzględniając ten schemat i powiem dokładniej. A dokładniej to na zdjęciu niżej zaznaczyłem strzałka gdzie jest ten trójnik.
  9. Powiem tak. 1) nie mam zdjęć z letniego okresu 2) niema sie bardzo czym chwalić bo brudny i troszki porysowany (Francuz ) ale będę wymieniał prawe drzwi (może ktoś ma?? w podpisie wsio) i na wiosnę będzie profi polerka to powinno już być ładnie 3) brak dobrego aparatu 4) jak sie uda go odśnieżyć dobrze i zdobędę dobry aparat to stworzę watek i wrzucę foto łeee to lypa, nawet jednej fotuni nie masz? Jaki kolor i wyposażenie? Ale masz chłopie farta Przejrzałem fotki na pendrivie i jak sprzedawałem golfa cyknąłem kilka fotek ale tylko z zewnątrz. Tutaj jeszcze z wgniecionym tylnym nadkolem (taki kupiłem) Co do rejestracji to od razu wyjaśnię. Pochodze z mazowieckiego a mieszkam w Lublinie :gwizdanie: Poza tym tu jeszcze sa dekielki na alusach bo jakiś czas później mi zaj***li pod akademikiem. A wyposarzenie hmmm Wykończenie w drewnie, climatronic siedzonka zwykłe (brudne ) ale na wiosne jak będzie czas do wymiany lub gruntownego czyszczenia jak coś jeszcze to pytaj [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 10:39_________________________________________________ No i dzis porażka na MAXA :wallbash: Nie dość że złapałem gumę to jeszcze spie...a mi płyn chłodniczy Chyba zlokalizowałem wyciek ale będzie ciężko ;( Chyba pękł jeden z tych plastikowych trujników. Bo tam kapie Jutro postaram się to zasypac takim uszczelniaczem do układów chłodzenia bo muszę samochodem wrócić 130km do lublina. Potem jak nic sie w trasie nie wydarzy będę szukał tego trójnika. Jak myślicie ile taki może kosztować w ASO? Chyba że znów puertoss poratuje cześciami Tylko nie wiem jak zdobęde numerty tego trójnika a pozatym najgorsze to że nie będę miał gdzie tego założyć bo w taki mróz pod blokiem tego nie zrobie bo tak czy siak trzeba będzie spóścić przynajmniej część płynu Nie mam do tego siły. A co tam u Was? Nic się nie dzieje w tym wątku.
  10. Powiem tak. 1) nie mam zdjęć z letniego okresu 2) niema sie bardzo czym chwalić bo brudny i troszki porysowany (Francuz ) ale będę wymieniał prawe drzwi (może ktoś ma?? w podpisie wsio) i na wiosnę będzie profi polerka to powinno już być ładnie 3) brak dobrego aparatu 4) jak sie uda go odśnieżyć dobrze i zdobędę dobry aparat to stworzę watek i wrzucę foto
  11. Ja chyba się jednak zaopatrzę w łopatę na takie ekstremalne wyjazdy jak dziś Bo z mniejszymi autko sobie radzi spoko więc nie będę mu zabraniał się wykazywać i otrzymywać pochwał Świadomy jestem że jak sie stoi przy drodze to drogowcy maja w d*pie i wala ten śnieg na pobocza bo nie maja gdzie ale nie ma kutfa gdzie parkować żeby nie było problemu ze śniegiem. 5 lat mieszkałem w akademiku to samochód prawie cały czas stał bo na zajęcia było blisko a teraz jak trzeba do roboty pojechać co dzień to się dopiero zauważa jaka to upierdliwość
  12. Ahaaa bo pomyślałem że coś do mnie bo ja dziś rano się tak bawiłem jak napisałem wcześniej. Jeszcze raz dzięki za filterki
  13. jeszcze dziś odciśniętą osłone tam widziałem..... i Ci powiem że w dzień to widać ośka byś sie nie wyrwał To do mnie było??
  14. No i mnie też drogowcy przygarnęli Parkuje równolegle przy jezdni i zrobili mi taki próg prawie na wysokość koła Nie miałem łopaty męczyłem się 20 min Ale wyrwałem się tylko dzięki samochodzikowi Także zasłużył by go wielbić
  15. Nie wiem nie sprawdzałem napicia. Ja mam przestawiony kąt bo niemam tego kiedy zmienić. Mam 72 i może idealnie nie jest ale pali całkiem nie źle. Zalezy jeszcze czy masz więcej niż te 50 czy mniej. Bo zauwazyłem że większość z tych co mieli problemy z paleniem mieli duzo mniej niz 50. 70 to nie napięcie poprawne napięcie aku na postoju to 14,2[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________ kuźwa ja też mam tyle Ale ja z tym 70 pisałem o kącie wtrysku a nie napięciu na aku. To był komentarz do tego co Kowi napisał. Co do aku napisałem tylko że nie sprawdzałem. z tego co tu z solarem wyczytujemy too powinien a AFN mieć 49-54 :tongue4: :tongue4: Zgadza się. Powinno. Nie wiem jak bo z reguły po penym czasie się zmniejsza a u mnie się zwiększył. Czarodzieje przy zmianie rozrządu ustawili mi coś koło 30. Pojechałem za rada forumowiczów żeby mi poprawili wiec ustawił na chyba 63 i powiedział że tak będzie lepiej. Po ponad pół roku i około 10tys km (może troche wiecej) zmienił się na 72. Musze to poprawic ale jakoś czasu nie mam tego zrobić.
  16. Nie wiem nie sprawdzałem napicia. Ja mam przestawiony kąt bo niemam tego kiedy zmienić. Mam 72 i może idealnie nie jest ale pali całkiem nie źle. Zalezy jeszcze czy masz więcej niż te 50 czy mniej. Bo zauwazyłem że większość z tych co mieli problemy z paleniem mieli duzo mniej niz 50. 70 to nie napięcie poprawne napięcie aku na postoju to 14,2[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________ kuźwa ja też mam tyle Ale ja z tym 70 pisałem o kącie wtrysku a nie napięciu na aku. To był komentarz do tego co Kowi napisał. Co do aku napisałem tylko że nie sprawdzałem.
  17. Nie wiem nie sprawdzałem napicia. Ja mam przestawiony kąt bo niemam tego kiedy zmienić. Mam 72 i może idealnie nie jest ale pali całkiem nie źle. Zalezy jeszcze czy masz więcej niż te 50 czy mniej. Bo zauwazyłem że większość z tych co mieli problemy z paleniem mieli duzo mniej niz 50.
  18. One maja znaczenie tylko jak szybko się zagrzeje, a do palenia nic nie mają. Za palenie odpowiedzialne są rzeczy które wymienił Kowi87
  19. A cóż takiego Ci zrobili?? :gwizdanie:
  20. wreszcie do czegoś ten mróz się przydał już nie musisz łykać tych tabletek co mówiłeś sztywny jak wacek czesia
  21. taaa szukaj no mnie jakich dobrych świeć bo pozniej ide sprawdzic swoje stare i jak bedą lipne to trza zmienic a ja idę szukać co mi bierze prad przy rozruchu No pewnie świece i rozrusznik sorki nie mogłem się powstrzymać. :gwizdanie: Hehe golnij sobie :beer1: i wyluzuj
  22. taaa szukaj no mnie jakich dobrych świeć bo pozniej ide sprawdzic swoje stare i jak bedą lipne to trza zmienic a ja idę szukać co mi bierze prad przy rozruchu No pewnie świece i rozrusznik sorki nie mogłem się powstrzymać. :gwizdanie:
  23. Ja miałem kupiony taki piszczyk żeby założyć w golfie czy wyłaczone światła. A że mi został to plus piszczyka do aku minus do łebka świecy i jak piszczał to dobra jak nie to fake. Zamiast piszczyka wystarczy zwykła żarówka i jak świeci to ok a jak nie to kupa. Choć słyszałem że jak sie zrobi w świecy zwarcie to i tak będzie świeciło i piszczało a świeca nie będzie grzać. A żeby mieć pewność po wymontowaniu podłaczałem bezpośrednio pod aku i sprawdzałem czy sie zagrzeje Mam nadzieje że pomogłem
  24. a jakże ni uja dzisiaj przyjezdzam do CB po częsci A cóż się wydarzyło?
  25. marcin248 ma granatową w sedanie i z naklejką na klapie, ale po prawej stronie Ten z prawej miał 1.9 TDI a po lewej naklejke klubu :gwizdanie: A traktor dziś przekręcił wałem 3 razy i powiedział że chce jechać (czytaj odpalił ładnie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.