Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Kierownica jest z S4, fajna
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
A te srebrne lusterka masz od S4/RS4 czy to są seryjne tylko z chromowaną nakładką? Bo w spisie modyfikacji w 1 poście nie pisałeś nic o lusterkach.
-
Strefa Śmiechu
Samowystarczalny piesek :> http://http://video.interia.pl/obejrzyj,film,116596
- fajna gierka
-
Jak widac kryzys omija AUDI szerokim łukiem
No, a jak Ronaldo brał ślub jakieś 3 lata temu (wtedy jeszcze był w Realu), to gości weselnych woziło 20 srebrnych A8 (nie pamiętam ile dokładnie było tych Audiczek, wiem, że podawali w Teleexpressie). Nie przyjechał chyba tylko Zidane, bo akurat rozgrywał wtedy jakiś charytatywny mecz.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Pięknie Ci to Audi wyszło. Można się przyczepić do końcówek wydechu. Reszta super, a niepozorny napis "1.9 TDI" na tylnej klapie nie zdradza mocy jaka w nim drzemie Jedyne co mnie zastanawia, to po co ci 2 przyciski do przednich przeciwmgielnych? Wydawało mi się, że w wersjach po lifcie '99 tam był przycisk do ESP
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
Kryzys go zmusił
-
Jak widac kryzys omija AUDI szerokim łukiem
I dobrze :> A nie wiesz, czy są jeszcze sponsorem Realu? Bo pamiętam, że jak byli, to każdy piłkarz mógł sobie wybrać jakie chciał. Dudek dostał Q7
-
Partyjka szachów
Ale jak ta zabawa wygląda? Układamy szachy tak samo na planszy i jak ktoś się ruszy to wysyła SMS/PW/e-mail i na wzajem przekładamy? Wybaczcie moje zdziwienie, ale wcześniej się z tym nie spotkałem
-
[B5 AFB] Do czego służy kluczyk pod kierownicą?
A mnie się zdawało, że w A4 B5 nie było możliwości odłączenia Airbagu. Gdzieś widziałem naklejkę, że na fotelu pasażera nie można przewozić małego dziecka w foteliku tyłem do kierunku jazdy.
-
Strefa Śmiechu
A sprawdzilibyście tego: http://moto.allegro.pl/item731592991_audi_a4_avant_1_9tdi_rok_98.html Pisze, że nieuszkodzony, ale coś mi się wydaje, że ze zderzakiem było robione i na pierwszych 2-óch zdjęciach, jakby odpadał.
-
Strefa Śmiechu
Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro czekamy na odp na maila Skoro po twojej interwencji usunęli mu aukcję, to raczej już nie odpowie
-
Strefa Śmiechu
I tak trochę drogo A tu się przyjrzałem i:
-
A4 TDI/RS4
Raczej na pilota, no bo inaczej ciężko Przyczepiłbym się do złego spasowania maski i błotników, ale może tylko mi się zdaje, więc poprawcie jakby co
-
A4 TDI/RS4
Mnie się podoba Audi seryjne, bez tuningu, choć małe przeróbki są dopuszczalne. Ten jest moim zdaniem lekko przesadzony. Najbardziej wkurzają mnie nadkola, lusterka i ta obleśna kierownica ... zapomniałbym jeszcze ten syf. Ja bym tak nie mógł
-
Strefa Śmiechu
Ja bym jeszcze dodał, że brak spryskiwaczy reflektorów, el. ster. foteli przednich, nagłośnienia BOSE, Airbagów kurtynowych (bo widziałem już na Allegro "A-czwórki" z 10 PP, a nie "tylko" 4
-
Jakie auto dostawcze kupić????
Mój sąsiad ma Peugeota Partnera 2.0 HDi/90 KM z 2004 r. Nawet przyjemnie się nim jeździ. Ma go od nowości, przejechał nim ponad 200 tys. km (taka praca) i mówi, że jest zadowolony. Pamiętam, że jak sprzątaliśmy piwnicę, to na 3 razy wszystko wywieźliśmy (stare pralki, wózki etc.). Używa go też jako rodzinnego, bo ma z tyłu kanapę 3 os. Czasem przyjeżdża też dostawczym Fiatem Ducato I/Peugeotem J5 (nie pamiętam który to, podobne są), ale jego już od dawna nie produkują, więc dla ciebie odpada
-
szukam elektryka bez pracy okolice krakowa
A jak myślisz, czy absolwent technikum elektrycznego (czteroletnie) przydałby się? Tak się składa, że mam wielu kolegów, którzy ukończyli szkołę w tym, jak i poprzednim roku, większość zdała egzamin zawodowy i ma tytuł technika elektryka. Chłopaki 20-21 lat, ale znalazłoby się paru, którzy dużo umieją (dobre oceny mieli, 2-óch było nawet na ogólnopolskiej olimpiadzie elektrycznej, jeden zajął chyba 7 miejsce i miał zapewnione miejsce na wydziale elektrycznym AGH). Jak myślisz, będzie coś z tego?
-
Audi TT Pick-up
Bo nie bardzo miałem gdzie to dać. Jest na forum jakiś temat o wieś tuningu?
-
Skrzywdzone A8
Jak obiecałem Mam tu biedne, zarąbane Audi. Stawiam na zazdrosnych sąsiadów. Powiedzenie "dobry sąsiad to skarb" można włożyć między bajki
-
[ALL] A4 1.6 vs A3 1.8 20V
A pojedynek na kiedy wyznaczono? Bo nie wiem, ile mamy czasu
-
[ALL] A4 1.6 vs A3 1.8 20V
Zamontuj mu po kryjomu LPG, troszkę spowolni mu zapał
-
[ALL] A4 1.6 vs A3 1.8 20V
:> :> Teściowie... nie ma to jak rodzinne spotkania przy grilu. Że też ja (narazie) nie mam tego problemu :> Najlepiej kup sobie S4, a potem wyślij MMS-a z podpisem: "I co teraz powiesz?"
-
Audi TT Pick-up
Znajduje. Mam jeszcze 2 ciekawe w zanadrzu. Podeśle na forum później
-
Audi TT Pick-up
Znalazłem, jakaś duńska firma przerobiła TT-ke na pick-upa :> Nie jest to klasyczny pick-up tylko mała modyfikacja. Mnie się niezbyt widzi, jakoś prymitywnie wygląda. A jak wam się podoba? cały artykuł TUTAJ