Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miikii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miikii

  1. no dziękuje będę diagnozował. A i jeszcze jedno dla uściślenia : jak pompka nie da ciśnienia to spryskiwacze się nie wysuną ? dobrze to rozumiem
  2. chłopaki a co może być przyczyną nie wychylania się spryskiwaczy? Jak mogę to zdiagnozować?
  3. Bardzo dziękuję piękne story.
  4. Jeśli byłby ktoś chętny mi podać wymiary koła dwumasowego do skrzyni 6 biegowej to bedę bardzo wdzięczny.
  5. Chłopaki jest ktoś w stanie porównać mi te koła dwumasowe ??? chodzi mi o precyzyjne info a najlepiej wymiary, wysokości sprzegieł itp itd. bo jeśli różnica jest w ilości zębów na wieńcu to ten modzik DEVa podejdzie i do 6 biegów.
  6. tylko tym one się różnią ?! A wymiary dwumasów są takie same ??? To ja sobie bendiks przełożę od 5 biegów i powinno chodzić. Co wy na to.
  7. juby ty obijałeś tarczę z brd kevlarem??? docisk został ori rozumiem
  8. dev proponuję by na pierwszej stronie zebrać te wszystkie info do kupy. Przyda się adnotacja np o docisku z jakiego LTka podchodzi (rok, pojemność), co więcej info że zestaw z powodzeniem można stosować w silnikach połączonych z 6 stopniową skrzynią. co wy na to?! A i pytanie mam szukam tarczy od 2.5 tylko poproszę was o grubość nowej oraz takiej która nie nadaje się do założenia na samochodzik .
  9. Aż tak dobry jest pan Otoczak ??? Dla mnie bomba bo mam rzut beretem:wink:
  10. Mam takie turbo GTB17 już przerobione z resztą Daniels coś o nim wie . z racji zmiany planów jest na sprzedaż.
  11. Ale cudak z kierowcy... Żeby całego klocka spalić To się nazywa Polska oszczędność. Czekam na jutro DEV. Od 5.00 dawaj bo wszyscy czekają. A tak na marginesie to Dobra robota!
  12. no już myślałem że temat umarł. Chłopaki montaż kiedy ????????
  13. jeszcze raz dobra robota!
  14. O to czyścioch a rękawiczki od czego są???
  15. piękne zdjęcia :oklasky: właśnie to mi się marzyło "porównanie"
  16. a no. Myślę już o docisku i to dlatego.
  17. DEV dawaj bo my tu czekamy docisk od 80 już mam. teraz reszta. Chłopaki i miałbym prośbę. Mianowicie dobrze byłoby używać nr identyfikacyjnych docisków, tarcz, docisków. Wtedy każdy będzie mógł sobie sam zakupić potrzebne części bez konieczności pytania co i jak.
  18. no to ile ??? jak na razie dla mnie pytanie by zaspokoić ciekawość
  19. Dobrze rozumujesz, argumenty twoje są słuszne. Tylko mnie osobiście wpienia cała ta dwumasowa technologia.Nie dość że jest droga to i tak się wysypie. Wolę jednomasowe koło i spokój na lata bez zastanawiania się czy to co stuka mi na postoju to dwumas czy nie. Używka odpada i to od razu.
  20. może sie inni wypowiedzą bardziej obeznani w temacie. Ja jeszcze myślę o tym by dorwać koło zamachowe z Valeo i dołożyć resztę którą opisał DEV. Jak myślicie da to radę ??? Od razu zaznaczę że nie pałuję mojej czarnej a4 więc mimo słabej skrzyni 6 biegowej jak to niektórzy twierdzą myślę że da rade. A pytanie mam : Jaką przekątna ma koło zamachowe od prezentowanego przez DEV zestawu ??? czyli od 80 ???
  21. mam 026105269L ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- tak na szybko https://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpassat-b5.ru%2Fentry.php%3Fb%3D1063&edit-text= w temacie
  22. 1. koło jednomasowe z audi 80, moje jest z silnika ABK 2.0i 85kW - 80zł Dev podaj nr fabryczny koła.
  23. Ale mi chodzi właśnie o 6 biegów.
  24. DEV a diesel ??? nie zapomnij o użytkownikach tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.