Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzięks. Tak, czy siak muszę szukać trochę w ciemno. Zacznę od modułów, potem świece. Podmieniłem rano moduły, przez 8km do pracy nie czułem żadnego narywania, zobaczymy dalej
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Uszczelki zaworka w ASO kupowales? Sitko - mowisz o sitku w zbiorniczku? Akurat ten mam nowy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mam jakies 2 moduly w zapasie. Podmienie dzis.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no chodzi tak jak widac na filmie. Na jalowym sobie przerywa, podszarpuje, podczas jazdy wzglednie normalnie. Faluje mi tylko boost, ale to moze byc po prostu oddzielny problem.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Przydatne info, dziękI!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Bardzo spoko cena za ten egzemplarz. Mam nadzieje, ze sprzeda sie szybko i trafi w dobre rece
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Booster, no nie wiem... pamietam jak kiedys mialem problem z wiazka od przeplywki, jezdzilem na odpietej i auto nie pracowalo w ten sposob wiec raczej problem jest gdzie indziej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak to wyglada: Booster, ale czemu przeplywka skoro po jej odpieciu jest nadal problem?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
DV nowe. Przeplywka stara, nie sprawdzalem jej, vaga nie mam pod reka. Jest jeszcze podejrzenie na dwumas, bo szarpie przy ruszaniu i przy przyspieszaniu potrafi zlapac dolek w mocy pomiedzy 2-3 tys obr. Po odpieciu przeplywki bez zmian.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kolejny problem - narywa na jalowym = pierdzi z wydechu, nie wiem o co kaman. Myslelismy, ze cewki, ale zalozylem komplet nowych i nadal to samo... TUNING POWODUJE CHOROBY SERCA. Serio!
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Rozkminiamy juz temat na PW. Na 2 roznych pompach wspomagania dzieje sie to samo. Jak zwalcze problem to sie pochwale tutaj
-
Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
poprosze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
1,4b, wiec juz poza sterowaniem WG
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak, po odpaleniu wspomaganie dziala znacznie lepiej. Jak sie rozgrzeje, a szczegolnosci jak postoje na swiatlach i potrulam sie po miescie - mocno slabnie. Ale dokladnie tak samo mialem nawet na maglu bez servotronika.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Co zmodziles w lampach?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jeżdże cały czas. 23,5l/100 dzis wyszlo przy tankowaniu, wiec dosc intensywnie :-P Musze jeszcze podjechac do Witka na korekte, bo na mocnym sofcie jest problem ze stabilnym boostem. Potem trzeba ogarnac zegary (mam teraz zalozone tarcze S4 na zwykle), wiec sa przeklamania. Czyli za pol roku cos nagram
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Panowie, mam problem. Miałem servotronic - rozszczelnił się. Zanim jednak się rozszczelnił to straciłem wspomaganie i jeździło się tak jakby był zwykły magiel. Wymieniłem magiel na nowy, ale założyłem zawór ze starego. Efekt jest taki sam - wspomaganie jest słabe. Rozumiem, że problem leży najprawdopodobniej w zaworku?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mówisz o Poźku... ?
-
Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
Szukam kogoś kto wykona meble do pokoju dziennego wedle gotowego projektu. Oczywiście jakieś sprawdzone firmy z Mazowieckiego / okolic mile widziane - możecie śmiało podawać kontakt tutaj
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Spoko. Za łychę w jacuzzi masz test drive
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Raczej nie. Nie widzą mi się rotory na B6. Chyba, że srebrne na ciemnym aucie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zrobiłem szybki update na 1 stronie. Zdjęcia z kalkulatora
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Well... ...zapie*dala W końcu dokręca się migiem do 240-250 Za dużo nie polatałem, bo nie miałem przy sobie OC + brak badania technicznego, więc nie kusiłem losu. Kilka sprintów na II-III-IV biegu zaliczyłem i jest bajka. Na każdym biegu rwie jak głupie. Jestem szczerze ciekaw co się dzieje na fotelu pasażera
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Myslalem o tym, ale koszty tarcz i klockow odstraszaja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To samo FMIC - kiedyś każdy pakował ogromny, a ja mam przeciętny (spory, ale cienki i w połowie zasłonięty) i spokojnie da radę nawet do tych 600PS.