Treść opublikowana przez Flyer
-
B6 DIVISION
Zawsze warto wymienić wcześniej olej, ale jak zrobisz 12000km bez wymiany, to też nic się autu nie stanie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest normalne, każde A4 tak ma...
-
[ALL B5] Audi S4
Zmiana sterownika + nowy soft by Pro-Tune ( powinno być koło 350-360KM ) + Launch Control + FlatShift O... nie widziałem wcześniej. Szczerze - nie wierzę w realne 350-360PS na k03, ale może powinienem się przekonać btw, jestem ciekaw ile pożyją Ci sprężarki przy LC i FS.
-
B6 DIVISION
Obecne rs3 ma chyba takie fabrycznie. Wcześniejsze miało też ale tylko z przodu, z tyłu były chyba węższe delikatnie.Z ciekawostek to r8 na przedniej osi też takie miało Potrzebuje auto, ktore mialo 4x takie opony fabrycznie... do reklamacji opon Nie żartuj że wymagają żeby gumy były w rozmiarze seryjnych Zwerknij golfy nowe gti na haldexie Dostałem taką wskazówkę żeby nie przyczepili się do złego użytkowania przez same dane w formularzu reklamacji.
-
B6 DIVISION
Słuchajcie, gwint pasuje do każdej wersji auta, ALE bardzo istotne są klasy wagowe. Jak ktoś włoży gwint od sedana 1.8T FWD do avanta quattro z ciężkim silnikiem, to będzie problem z ustawieniem wysokości, bo auto będzie mega nisko siedziało. Been there, done that.
-
B6 DIVISION
Obecne rs3 ma chyba takie fabrycznie. Wcześniejsze miało też ale tylko z przodu, z tyłu były chyba węższe delikatnie.Z ciekawostek to r8 na przedniej osi też takie miało Potrzebuje auto, ktore mialo 4x takie opony fabrycznie... do reklamacji opon
-
B6 DIVISION
Panowie, takie pytanie z dupala. Wie ktoś w jakim aucie wychodziły seryjnie opony 235/35/19 ? Może RS3?
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
A kto stroi?
-
Czemu to tak drze morde :( ?
Tak właśnie brzmi dziurawy wydech na tej wysokości.
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Dziś nie... bo dziś nie da się zrobić tak dobrego interesu na rozebraniu na części eSki B5. Ja na swapie zarobiłem... wydałem dopiero pieniądze na modyfikacje
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Czemu nie dołożysz od razu quattro? Można teraz kupić komplety do swapa za niewielkie pieniądze.
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Znam dobrze ten projekt. Myślę, że koszt zrobienia 800PS+ to przynajmniej 3x większy budżet niż zrobienie standardowego setupu na K04 RS6 dającego prawie 500PS. Pomijam fakt, ze 860PS to wynik E85, którego nie zatankujesz tak łatwo w PL, na normalnym paliwie pewnie to auto ma dużo mniej mocy. p.s. nie ma sensu rozmawiać o budżetach, pisząc o "ładnym B7" miałem na myśli zbudowanie projektu prawie od zera, czyli swap = zakup silnika, remont, modyfikacje, dolot, wydech, caly osprzet etc. Mając wyjściowo 2,7 RS4 trochę inaczej/łatwiej robi się duże moce.
-
[ALL B5] Audi S4
Owinięte są folią alu samoprzylepną żeby trochę mniej się nagrzewały... A chociaż sprawdzałeś efekty? Bo coś mi się wydaje, że to chyba nie ma sensu
-
[ALL B5] Audi S4
Czym masz owinięte rury dolotowe do trójnika? I po co?
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Oryginalna skrzynia z 2,5TDi. Nic nie ruszałem. Jeździ i ma się dobrze, choć IV bieg po modach lekko wyje
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zobaczymy. Opony są praktycznie nowe pomimo 2 sezonów, bo mało jeżdżę... mooooże się uda i rozpatrzą pozytywnie. Zastanawiam się natomiast nad przyczyną uszkodzenia. Wcześniej były założone na feldze 8,5J, leżały idealnie. Po 2 sezonach założyłem na 9J i pojawił się delikatny naciąg - być może to (zmiana felg) + duża moc (przyśpieszanie, hamowanie, zakręty) je mocno zmęczyło i pojawiły się uszkodzenia wewnętrzne... Nie chciałbym kupić kolejnego kompletu i mieć podobny problem po sezonie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na szczęście mam jeszcze 2 miechy gwarancji i uda się zareklamować. Wiadomo... nie sprzedaję gówna w klubie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Shit happens rrrrwaaa! Kupiłem w 2013 nowe Pirelli P Zero Nero GT [235/35/19], 2 sezony jeździłem super zadowolony, zrobiłem na nich może 12000km, założyłem koła letnie po malowaniu... i biją. Felgi proste, trzy opony nadają się do wymiany, bo zaczęły bić :-/ Próby układania opon inaczej na felgach nic nie dały... Szlag by to. Nie, nie mam. Poza tym najprawdopodobniej w maju wlecą tłumiki magnaflow + nowe końcówki.
-
B6 DIVISION
Panowie, listwa oświetlenia tylnej tablicy - taka żeby seryjnie miała ledy... od czego szukać?
-
B6 DIVISION
Dlatego najłatwiej i najprościej kupić nówkę
-
B6 DIVISION
Bzdury gada. Każdy gwint podejdzie do quattro. Natomiast sprawdź klasy wagowe, bo potem będziesz miał bardzo nisko siedzący tył i zacznie się problem
-
B6 DIVISION
Ja jeździłem na śrubach dłuższych o 10mm i było ok.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Piękne USTA tej sprężarki
-
B6 DIVISION
No właśnie ja mam teraz taki problem, że czuję bicie na kierownicy... Koła wyważone, proste... i boję się o opony, które mają ledwie 2 sezony i dobre ok. 7mm bieżnika Wcześniej zawsze jeździłem na 2,5-2,6b z tego co pamiętam. Teraz obniżyłem ciśnienie z 2,8 do 2,5 i nadal biją lekko. Na 2,8b zrobiłem może z 20km, więc raczej nie miały szans się uszkodzić.
-
A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
Wbrew pozorom na tym filmie widać właśnie tą różnicę w mocy i wadze, bo Golf odchodził dość żwawo. Swoją drogą, na tym 1 filmiku - udało się wyhamować na światłach?