Treść opublikowana przez Flyer
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Obstawiam, że wyłożyłeś mniej więcej połowę wartości auta Zacne podejście do samochodu... mam podobne, ale nikt Ci za to niestety nie dopłaci później za to zdecydowanie łatwiej sprzedasz.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie no... dla trzech osób to już większe jest B6 z racji większego bagażnika. Zmiana na e91 to byłaby żadna zmiana
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wrzucę później gdzie indziej foty, bo widzę, że znikają. Jak ogarnę lakier na tip top, to zrobię porządne zdjęcia.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jestem świadomy, że mała ośniożona górka może pokonać RWD. Czy nawet zaśnieżone miejsce parkingowe... zobaczymy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wiem, ale te nasze zimy w mazowieckim to są jakie są... przemęczę się. Poza tym robię bardzo mało km. Ludzie jakoś dają radę, więc i ja dam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, nie chciałem x-a
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A to na pewno zrobię
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie... nie chcę jakoś specjalnie poprawiać fabryki. Trochę się obawiam, że to może być podobna fama co z wałkami w 2,5TDi. Jak będę ruszał, to raczej założę nowy z ASO... ale to jeszcze pogadam ze swoim specem od beemek
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nalatane ma równo 200k km. W CEPIKu już jest Niestety w fotelach nie mam regulacji lędźwia, co mnie zdziwiło... Ma, ma, dokładnie obejrzyj sterowanie fotela. No chyba ze angol Heh... sprawdzę Szczerze mówiąc, to zastanawiam się nad tym kolektorem.. jeśli już to wymienię po prostu na nowy. Co się dzieje po usunięciu klapek? Są jakieś skutki uboczne?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dopiero zacząłem czytać na forach BMW o usterkach... też nie jest różowo, obym nie żałował
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Xenon (nawet nie wiem, czy to bi-x, czy nie ), MPakiet, PDC przod / tyl, Bluetooth, Czujnik zmierzchu / deszczu, Fotochromy, Panorama dach, elektryczne i grzane fotele, Navi prof., Servotronik, jakieś lepsze Audio niż standard (głośniki w podsufitce mnie zaskoczyły) + aux i ipod, i coś tam pewnie jeszcze się znajdzie. Niestety w fotelach nie mam regulacji lędźwia, co mnie zdziwiło...
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Samym napędem odjechałby RS. Nie mówiąc o elastyczności, zakresie obrotów... litości. NM w benzynie to zupełnie inne NM niż w dieslu.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jest i dupowóz. e61 530d 2008, pełen MPakiet, mega fajne wyposazenie, skrzynia genialna. Niestety nie łyka tak fajnie zakrętów jak e90/91, ale i tak prowadzi się świetnie. O dziwo... niewiele lepiej niż B6 na Bilsteinie
-
B6 DIVISION
Bez rozebrania skrzyni można tylko wróżyć z fusów.
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Wygląda pięknie. Bardzo rzadki kolor... Gratulacje
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Miałoby brata... fakt faktem, że brzydszego i ciągle je goniącego... ale byłoby raźniej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ta i już helmut podbije TÜV po takich modyfikacjach... Znam auta po swapach, które zostały sprzedane do DE, ale nie wiem jak to prawnie tam wygląda.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak się stanie w pierwszej kolejności. Znajomy ogarnie mi sprzedaż [jeśli do niej dojdzie]. Generalnie do połowy czerwca jadę do DE po drugie auto i wtedy B6 będzie do wzięcia. A Ty widze, ze miales 535d? Skad zmiana na S4 B6?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dasz dychę w EUR, coś tam dorzucisz i Twoja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na 100% w wakacje auto idzie pod młotek. Rozważam różne opcje: sprzedanie tak jak stoi sprzedanie kompletu do swapa i wzięcie w rozliczeniu innego silnika Gdyby ktoś był zainteresowany lub miał jakieś propozycje - zapraszam na PW.
-
[B6 AWX] Oem +
Nigdy się nie wysyła towaru bez zapłaty... niestety.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja też kupowałem wcześniej gry niż była premiera, ale w przypadku W3 ciśnienie jest bardzo duże i dobrze pilnują żeby nic nie wyszło wcześniej. Pytałem u samego źródła, bo ten post mnie zainteresował. Zobaczymy Moje zamówienie na W3 też jest już gotowe do wysyłki [paczkomat] od 13.05, mam nawet nr przesyłki... Paczkomaty wyjechały już z magazynu, a kurierzy wyjadą w poniedziałek, ja mam nadzieję mieć w poniedziałek ok. północy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to Cię zasmucę, bo to nierealne, że paczka jest już w drodze. Moim klientem jest CDP.pl, oni są głównym wydawcą i wszystko idzie z ich magazynu. W tym momencie jeszcze żadne paczki nie trafiły do sklepów.
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Moim zdaniem za waska opona do tej mocy. Obyś nie musiał ich wymieniać po sezonie.
-
B6 DIVISION
zapchany odpływ w podszybiu i leci Ci po wiązce pewnie... ściągaj i czyść zanim wykąpiesz ECU i kable