Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
wiecej juz bym nie chcial ale on juz raz byl robiony miesiac wczesniej to idczak wzial 18 tysi [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________jak dobrze pamietam bo juz tyle tych roznych cen bylo ze mi sie myli czyli wniosek nasuwa sie sam...NOGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: P.S. sama nie wierzę że to napisałam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
to nie ja Jarko tylko mój samochód, Misiek pewnie pomykał do pracy :> Ale to dobrze że szpiedzy są wszędzie też pozdrawiam dalej ze Szwecji
-
Spociki Łódzkie
no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a błotnik?? też go chyba potargało??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hejka Łódz chciałam zobaczyć ten rachunek ale mi go nie otwiera napisz ile bo zdjęcia widziałam to wiem co tam nawidziwiałeś
-
Spociki Łódzkie
urocze miejsce... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dzień dobry :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:20_________________________________________________ biedactwo
-
Spociki Łódzkie
?????????????????????? :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Pięknie!!!!!!!!! Banerek pierwsza klasa chodź mogliście swoje zdjęcia wstawić
-
Spociki Łódzkie
z cieplutkiej Szwecji :>
-
Spociki Łódzkie
Wstawac!!!! Zwiedzac!!!!!!! Nie spac!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie do konca, tez marzna teraz i narzekaja ze im zimno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panią Kiedy przytulisz chłopaków na spocie bo ostatnio wszyscy tak marznęli :gwizdanie: jak zmadrzeja i spoty beda robic w zimie w pomieszczeniach zamknietych a nie na wygwizdowie :gwizdanie: a powaznie dopiero w wakacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Krakusy, chwila przerwy w mroznej Szwecji
-
Spociki Łódzkie
witajcie smutaski zimno macie??? w Szwecji rano bylo -22 stopnie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bo Baltica doplywa tylko do wybrzeza, jak wejdziesz wglab ladu to zobaczysz
-
Spociki Łódzkie
Kimi jak zwykle losi brak a renifery maja sie dobrze tylko jak przyjechalam to sie do lasu pochowaly
-
Spociki Łódzkie
zostawie bez komentarza :polew:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Turysta poza obsada szalu nie robi :gwizdanie: bardziej melodramat niz kino akcji, ale Angelina ciuchy ma fajne
-
Spociki Łódzkie
pamietam Sebek az taka pijana nie bylam [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:19_________________________________________________ do kogo???? :>
-
Spociki Łódzkie
widocznie ma lupiez a Ty nie caluski robaczki
-
Spociki Łódzkie
buzka Mario i reszta
-
Spociki Łódzkie
Kto wam te tytuly nadal, przeciez tego sie nie da skrocic ,ze niby MDSITP oraz MDSFiGS musicie to jakos uproscic :gwizdanie: caluski z poludnia dla LOdzi
-
Spociki Łódzkie
teraz to juz macie chlopcy pelna inwigilacje ja wam wspolczuje i juz z wami nie zartuje