Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
ślina ci leci
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: tego nie znałam!!!!!! dobre :kox:
-
Spociki Łódzkie
Ty też chcesz dostac :naughty: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 14:19_________________________________________________ nie cwaniakuj, taki kozak i sę Miska boi... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie nie to TY będziesz chciał byc bity :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie nie wiedziałem co znaczy to jak się nie wie co to znaczy to się improwizuje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Noooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widac na zdjęciach :polew: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________ ty to masz chyba pecha do A4 współczuje Tomku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz dowiedziałeś się coś...?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tak dokładnie to co zrobiłaś 1150 na trasie aleś jest dowcipny to samo co jarko pisał posta wyżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu Jak to coś mam nie tak... Dokładnie o tym samym pisałem co opiekun grupy Na trasie to mi sie kiedyś udało nawet 1150 zrobic na baku, ale w trybie miejskim to 750 max. :gwizdanie: potwierdzam, też zrobiłam 1150 na trasie :>[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:24_________________________________________________jarkokregle w niedziele???
-
Spociki Łódzkie
no właśnie, stawiasz
-
Spociki Łódzkie
noooo nie da się ukryc że stary StoLat Byku [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:36_________________________________________________widzę Panowie że jednak gustujecie w brunetkach :naughty:
-
Spociki Łódzkie
no i daliście d*p... z ty terminem :gwizdanie: aż mi się dzień dobry mówic nie chce
-
Spociki Łódzkie
zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju a to smacznego dla koleżanki Seba a ja tu się produkuje że ty nie pykasz i wogóle :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kufa siedziałam na necie na tel strasznie małe literki!!!!!!!!!!! no ja już prawie 0,7l wina kończe :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________Kasia w pracy???????????
-
Spociki Łódzkie
on nie pije,pełna abstynencja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
mniam,jeszcze nie wypity czy już nowy
-
Spociki Łódzkie
Ja mam kadarke,zaraz otwieram
-
Spociki Łódzkie
No to pijemy wuju
-
Spociki Łódzkie
obiecanki cacanki a głupiemu radośc :gwizdanie:Sebuś wie że ja żartuje [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:18_________________________________________________PREZES nie strasz!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będą się z Piotrkiem gonic
-
Spociki Łódzkie
bo wiesz jak mówią, że głupi zawsze ma szczęście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
My wstajemy a Ty pewnie do spania teraz i dobrze cały czas ktoś czuwa hej :>
-
Spociki Łódzkie
noo Pomorze podobno stało kilka godz, ludzią herbate ciepłą do aut przynosili
-
Spociki Łódzkie
a w Krakowie suchutko, a cała Polska podobno stoi bry :>
-
Spociki Łódzkie
Szydercy :gwizdanie: