Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ślina ci leci
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew: :polew: tego nie znałam!!!!!! dobre :kox:
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty też chcesz dostac :naughty: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 14:19_________________________________________________ nie cwaniakuj, taki kozak i sę Miska boi... :gwizdanie:
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie nie to TY będziesz chciał byc bity :gwizdanie:
  5. no właśnie nie wiedziałem co znaczy to jak się nie wie co to znaczy to się improwizuje :gwizdanie:
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widac na zdjęciach :polew: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________ ty to masz chyba pecha do A4 współczuje Tomku
  7. Łukasz dowiedziałeś się coś...?????
  8. ale tak dokładnie to co zrobiłaś 1150 na trasie aleś jest dowcipny to samo co jarko pisał posta wyżej
  9. 7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu Jak to coś mam nie tak... Dokładnie o tym samym pisałem co opiekun grupy Na trasie to mi sie kiedyś udało nawet 1150 zrobic na baku, ale w trybie miejskim to 750 max. :gwizdanie: potwierdzam, też zrobiłam 1150 na trasie :>[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:24_________________________________________________jarkokregle w niedziele???
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie, stawiasz
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    noooo nie da się ukryc że stary StoLat Byku [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:36_________________________________________________widzę Panowie że jednak gustujecie w brunetkach :naughty:
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i daliście d*p... z ty terminem :gwizdanie: aż mi się dzień dobry mówic nie chce
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zdrowie Wahlera i wszystkich innych dzięki którym skazówka stoi jak ..uj na weselu - Wielkie PYK [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________Ania Kasia właśnie wróciła z pracy - właśnie coś tam konsumuje w pokoju a to smacznego dla koleżanki Seba a ja tu się produkuje że ty nie pykasz i wogóle :gwizdanie:
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kufa siedziałam na necie na tel strasznie małe literki!!!!!!!!!!! no ja już prawie 0,7l wina kończe :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________Kasia w pracy???????????
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    on nie pije,pełna abstynencja :gwizdanie:
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mniam,jeszcze nie wypity czy już nowy
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam kadarke,zaraz otwieram
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to pijemy wuju
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    obiecanki cacanki a głupiemu radośc :gwizdanie:Sebuś wie że ja żartuje [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:18_________________________________________________PREZES nie strasz!!!!!!
  20. będą się z Piotrkiem gonic
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo wiesz jak mówią, że głupi zawsze ma szczęście
  22. My wstajemy a Ty pewnie do spania teraz i dobrze cały czas ktoś czuwa hej :>
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    noo Pomorze podobno stało kilka godz, ludzią herbate ciepłą do aut przynosili
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w Krakowie suchutko, a cała Polska podobno stoi bry :>
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szydercy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.