Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
pewnie biedaku dalej masz gorączke i nie czujesz mrozu za oknem Witam Misiek nie martw się, nigdy nie jest tak zle żeby nie mogło byc gorzej
-
Spociki Łódzkie
dzięki za środe oby do soboty dzien dobry spamowicze, niewyżyci sexualnie klubowicze juz nie wiem jakiego forum nawet??? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On robi wietrzenie magazynów w MM i przy okazji bobra
-
Spociki Łódzkie
ale to forum samochodowe
-
Spociki Łódzkie
a wy całymi dniami tylko o dupce..niu :gwizdanie: wieczór
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądałam... masz racje trzeba lubić takie kino :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Witam dalej mną trzęsie od soboty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry wstałam i mną trzęsie??? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Wstawac!!!!!!!!!!!!!!!!! Śpiochy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty te kręgle lepiej zorganizuj BTW No Legła dzisiaj pokazała :gwizdanie: mówisz i masz następną niedziele rezewruje tylko liste chętnych wystaw na krakowskich, niech się wpisują a wogóle dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
biedactwa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
na następnego spota w takich przyjade :gwizdanie: a tak wogóle to macie nakichane, nasrane i narąbane jak ktoś tu wchodzi i czyta to tak właśnie musi myśleć jw.
-
Spociki Łódzkie
zrobisz mi polerke niuni...
-
Spociki Łódzkie
no to pokaż na co cię stac
-
Spociki Łódzkie
bry Madzia i Basia
-
Spociki Łódzkie
bry :> Łodzianie i Łodzianki
-
Spociki Łódzkie
miałeś do domu iść??? wkońcu [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:14_________________________________________________nie ten cytat :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:14_________________________________________________cześć Katarzyno [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:15_________________________________________________i Misiu
-
Spociki Łódzkie
ej to była sugestia że cena nie była zaniżona przez moje nogi :doh1:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:30_________________________________________________ LEŃ!!!!!!!!!!!!!!!1
-
Spociki Łódzkie
aaa i robili pół dnia bo im się nie chciały śruby odkręcic [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:24_________________________________________________akurat patrzyli na nogi Michała bo on odbierał niunie z zakładu ale też ma ładne
-
Spociki Łódzkie
dokładnie [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:21_________________________________________________wsadziłam wachacze za 600 zeta końcówki dałam FEBI bo podobno lepsze i jeszcze w tej cenie mi przegub wymienili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robimy????
-
Spociki Łódzkie
ja w Krakowie zapłaciłam za wymiane 150 zł także strasznie drogo u Was :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spot 20 godz jak najbardziej strzelanka w Łodzi i tak spadła na PO że to przez nich :gwizdanie: jedni do spania drudzy do pracy a wogóle to dzień dobry :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś wypłodził z niunią??? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!