Treść opublikowana przez mA4ciek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Erles skoro to Twoj samochód to dlaczego Twój brat go ujeżdza? Dibo, koleś nie dał się ruszyć A mówiłem, żebym to ja to załatwiał :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
Ja na rezerwie zawsze, ze stoickim spokojem robie 50km, najwięcej zrobiłem coś 90 z kawałkiem, więc coś u Ciebie nie tak z czujnikiem poziomu paliwa. Albo pali 30/100
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo, jest skóra za 900zł W niedziele można uderzyć na spota z VAG-a, tylko się nie pospijać w sobotę
-
[ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu
Już tak nie płaczcie nad tymi 17stkami, dla niektórych 18" to mało. Na komforcie dużo nie zyskacie a wygląd
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ooo no to super, tylko że pogoda na święta nie dopisała (i tu odezwie sie Madas, że w Poznaniu słonecznie i gorąco )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Padły mi baterie w aparacie później może coś porobię, kierownica w stanie idealnym, a jej zmiana to 15 minut roboty - i nic mi w twarz nie strzeliło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja z okazji świąt wielkanocnych założyłem sobie kierę z S4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jest nowy design A4 wprost spod dłuta Rzeszowskiego zespołu "tiunerów" Sławka W. i Marcina G. :bicz3: CIE :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek wrzuć foty ze spotu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bracus brakuje mi jeszcze dokładnie 197 koni
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W Sanoku mam kolesia który bierze 400zł za A4/Passata - profesura. Będzie chyba kiera od S-ki Dibo dzięki za linka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czuć w niej te 320KM, quattro daje radę bo bracus potrafi je wykorzystać ja miałem mokre ręce
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie no, wymiatam na fotach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj dzieci dzieci
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Już Kubica pooglądany Marcin, dopadło mnie stado napalonych osiemnastolatek :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
:gwizdanie: pal licho 1500zł - i tak najgorszy jest czas...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak jak wczoraj zmiażdzyłeś CARISMĘ Tylko mamie autka nie zepsuj To podpromie o 15 a później do Capri na placka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to tu sie Sławciu żalisz a nie na Rzeszowie ? Przyjadę po Ciebie, mam po drodze A jak Kubica w kwalifikacjach?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
na jednym z nich jest auto z tym do wczoraj niezawodnym silnikiem :gwizdanie: BTW oficjalnie dziękuje za porobienie fotek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Darek na 15 zamówiony deszcz Sławek ja też jak nowo narodzony, a co do furki - na podpromiu jest turniej tańca, więc gdzieś tam stań Supersprintem (który zjada moje 1.8)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Madas to Ty jeszcze nie wiesz? Wczoraj jechaliśmy ze Sławkiem, i chciał ZMIAŻDŻYĆ Carismę 1.3 i przestało jechać Sławek jak głowa?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
kurcze nie zaglądałem tu dawno :gwizdanie: Topor opuściłem go tylko na sprężynach, pewnie niedługo będzie trzeba zmienić amorki. Gleba jak dla mnie w sam raz, wyjeżdżanie na krawężniki w zimie jest możliwe a w lecie dyskwalifikują to koła Poczyniłem parę zmian, wywaliłem tłumik ultera i założyłem cały nowy układ od 1.8T, odmalowalem te elementy które nie były idealne i zrobiłem ubity zderzak, kupiłem graty do podłączenia grzanych d*p, zmieniłem poduszki pod silnikiem, chłodnicę, czujnik halla i teraz będę zmieniał przeguby więc będzie gotowe na wiosnę. Konradzed w sobotę zakładam 19" więc rozglądaj się po mieście Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:46[/size]_________________________________________________NOWE ZDJĘCIA NA PIERWSZEJ STRONIE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na parking pod Capitalem, bo i tak ma padać :gwizdanie: