Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
reklama stara ale bardzo fajna szukałem jej kiedyś he he czerwona ładna
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał69 od nas z klubu http://allegro.pl/item927872206_audi_a4_1_9_tdi_lift_czarny_sedan_navi_chromy.html
-
Ile pali Wam gazu?
temat spalania 1.6 wałkowany one srednio ponad 10 zawsze będą palić mój adr min 9 ale bez lpg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:28_________________________________________________i kupiłeś weź ten różowy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: dobre to z tym mieczem kupiłeś coś dzodzo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to był max
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:59_________________________________________________co tu dzisiaj takie puchy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron a b8
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomi to dzodzo go tam ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo słuchaj w telefonie na dole po prawej stronie jest taki kwadratowy guziki jest koloru zielonego w momencie gdy w telefonie zaczyna grać jakiś dzwonek naciskasz go i przez głośnik słuchasz kogoś a przez mikrofon mówisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mr. kupuj 17 założysz 16 i powiesz kurde mało coś tej felgi ja musiałem robić glebe żeby jakoś to było bo chłopaki się śmiali że jestem all-road 17 i sprężyny 1BE i będzie git
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo kable polozyles
-
Spoty Katowice i okolice
po browarze
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
ja bym tam napinacz też wymienił ale każdy robi jak uważa
-
[ALL B5] Carbon
kurde super to wygląda chyba też tak zrobie
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: to kiedy wciągniecie gliwickie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też mam zamiar[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 15:33_________________________________________________dzięki za spota miło było was zobaczyć i ciebie kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
audi 80 rulez
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzodzo fura lata
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
pompy sie nie wymienia ani w adr ani w aeb chybsa że leje
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
kolumna jest inna w a3
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
beny kuleczka
-
[B5 AFN] Pomoc w doborze sprężyn
na wiosnę będę sprzedawał swoje sprężyny lowtec -40 jak coś
-
[B5 ADP] Dziwne mruczenie silnika
też stawiam na pompę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak by co to jestem jutro wiec luzzzz rusze sie moim audi na współ z kolegą