Treść opublikowana przez tymonA4
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
a chce ktoś 15'' bo mam mogę oddać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i co był ajkiś mini spocik
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
chłopaki trzymajmy się tematu [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________tukan jeśli będziesz chciał żeby gdzies podjechać albo coś to daj znać wyśle ci na pw tel. do mnie
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
bez przesady - akurat wnętrze B6 i B7 to praktycznie klon - wg mnie B6 w niczym nie ustępuje B7 ( możę gamą silników ) to są przecież takie same samochody :gwizdanie: poza silnikami... mi chodzi o linie nadwozia i dlatego że jest ich mniej bynajmniej u nas :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli jak coś to jest michał_84 sysiek ja kto jeszcze do piątku muszę wiedzieć bo w sobotę mam spotkanie
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
PANOWIE super temat super pomysł ja jestem z Częstochowy i w razie czego służę pomocą w organizacji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek masz wierd.. wiesz za co TERAZ TAK PANOWIE CO ROBIMY Z TĄ IMPREZA NA TORZE WYRAZÓW W STYCZNIU BO MUSZE ODPOWIEDZIEĆ CHŁOPAKOM DO PIĄTKU KTO SIĘ PISZE A KTO NIE JEŚLI NIE DOSTANE ŻADNEJ ODPOWIEDZI TO WSZYSTKO BĘDZIE JASNE
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
a ja to widze w niej trochę przód z b7 ale to może przez to że b7 chodzi mi po głowie
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
miron masz b. fajne b7 oglądałem ją na spocie w cze-wie i nie chce już b6 zakochałem się w b7
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co twoim zdaniem było nie tak a co być powinno co tam maniaki
-
Spoty Katowice i okolice
chłopki z naszego wspólnego spota pare fotek dodanych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
twoje też łanie wykonane [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:27_________________________________________________jak mam ten podpis zrobić link plus co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no pewnie panowie kilka foteczek dodanych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja dodam na tym ogólno spotowej galeri
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja walcze z 20
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
krok po kroku bo jestem ciemny jak ciemny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no czekam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak to wstawić w podpis grześ daj gotowego linka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tu jestem ty mały dziadu twa woń jeszcze zemnie nie zeszła musiałem w czewie zostać bo nie byłem w stanie prowadzić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z taką ekipą będzie kozacko
-
Spoty Katowice i okolice
miło było poznać pozdr. :good:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chłopaki :good: :good: i furki macie całkiem całkiem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fajnie było ale się skończyło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie mam ale można puścić cynk do helikoptera 24