Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Z. Tego co piszą na tym tunerskim foruuuum to dopiero by ruszl
  2. Piotrek czemu jesteś nierobem lemek laaans przez duże L
  3. Mój jest orginalny [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:54_________________________________________________Nie no,, koleś o tej smiesznej ksywce,, dzodzo to chyba o tobie :polew:
  4. pisz cus wiecej musze wiedziec zanim sie zbiore]
  5. leman a będą mi potrzebne na pewno nie wiem lampy maja być w środę podobno komplet i autko złożyłem SAM hula zagrzał się odpowietrzyłem wentylator się kreci ciepełko leci tylko zalałem go wodą bo sprawdziłem sobie czy przypadkiem nie ma jakiego przecieku i nie MA! więc w pon. zalewam płynem jakim? pytam najlepiej a mam do opylenia grill mój za 120zł chętnych proszę o kontakt dzodzo co za lud na tym forum autko masz fajnie grzebniete a ci z jakimiś to na hu j tamto forum powinni się nazywać kochający serie według mnie icek jest za***isty ale co ja tam wiem
  6. ja też 16-30 yo yo yo przyszła chłodnica i śmigło i wio z robotą nowe śmigło to tak z 10km więcej
  7. Leeman co będziecie ustalać 3.10
  8. ja mam lepszego nie słuchaj dzodza :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 09:44_________________________________________________robimy spota w niedziele
  9. ja mam dość przystępnego lakiernika ale nie ma kabiny lecz mu wychodzi super ja k chcesz namiar to daj znac
  10. Najlepiej załóż inna i sprawdź niektóre sklepy. Na to się godzą
  11. Boli bo nie smarujesz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 07:24_________________________________________________Od środka oczywiście
  12. Wiesz kiki tu jest forum A4 i w koło sami maniacy bo tak ma być jednak myśle ze skoro i tak masz zamiar zminic markę to 407 będzie ok
  13. taak mój guru a co myślisz z pomysłem z sprężyna dzodzo jak byś przełożył to i ja bym wpadł
  14. chłopcy a ten taki cały czarny o np. taki http://allegro.pl/item744605155_gril_grill_bez_znaczka_audi_a4_94_01_czarny.html
  15. dobra fucha i koło się zamyka :decayed:
  16. po co ci taki tłumik koni ci od niego nie przybędzie a tylko będzie buczał jak dobrze poszukasz to za 200zł kupisz zamiennik
  17. piotrek gadałem z chłopem albo je biorę albo nie on nie wie po prostu może jak będę odbierał paczkę to załatwie se sprężynę od mojego i porównam
  18. I udało się po robocie :>
  19. Leman widziałem twoja strzale na dzbowie ale brzydkie stalowki kikson ja się dobrze znam z dudkiem jak chcesz peugota sysiek przejeban e. kopaeka rozpieprzyla dwie żyły wys napięcia w kozieglowach od rana zalatwiamy wszysto już mam dość
  20. Ale mam dzisiaj przej. Dzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.